Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Better watch out/uwazaj kochanie

 

Moze to nie horror ale calkiem udana thriller z elementami komedii. Jeden z tych filmow ktorych nie polecam ogladac wczesniej trailerow ani czytac opisow . Jeszcze jak ktos lubi swiateczne klimaty to maly plusik :) Polecam bo idealny film pod popcorn i browarka .

 

A i jeszcze ta Olivia de Jong :banderas:

 

7/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://moviesroom.pl/newsy/filmy/terrifier-2-traumatyzuje-widzow-ludzie-mdleja-i-wymiotuja-na-sali/

 

No ciekawe, pewnie dla horrorowych wyjadaczy nie będzie to nic aż tak okropnego. Jedynka miała sporo gore z tego co pamiętam, ale nic co by zapadło mi w pamięć. No zobaczymy co tutaj wysmażono.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sep napisał:

https://moviesroom.pl/newsy/filmy/terrifier-2-traumatyzuje-widzow-ludzie-mdleja-i-wymiotuja-na-sali/

 

No ciekawe, pewnie dla horrorowych wyjadaczy nie będzie to nic aż tak okropnego. Jedynka miała sporo gore z tego co pamiętam, ale nic co by zapadło mi w pamięć. No zobaczymy co tutaj wysmażono.

Całkiem niezła ta jedynka, własnie skonczylem. Sporo gore i niepokojący klimat.

 

To ta scena na której ludzi niby mdleli, troche gore widzialem i faktycznie dosc mocne

 

Spoiler

 

 

 

opis scen, no grubo

https://m.imdb.com/title/tt10403420/parentalguide/violence

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.10.2022 o 21:43, Sep napisał:

https://moviesroom.pl/newsy/filmy/terrifier-2-traumatyzuje-widzow-ludzie-mdleja-i-wymiotuja-na-sali/

 

No ciekawe, pewnie dla horrorowych wyjadaczy nie będzie to nic aż tak okropnego. Jedynka miała sporo gore z tego co pamiętam, ale nic co by zapadło mi w pamięć. No zobaczymy co tutaj wysmażono.

 

W dniu 18.10.2022 o 08:33, smallv86 napisał:

Silny, ze jej tak reke wyrwal jak kurczakowi skrzydelko z grilla sie wyrywa :D

Już w sklepach internetowych:obama: dopiero co kolacje zjadłem, ale odpalam :notlikethis:

Odnośnik do komentarza

O panie, ten Terrifier 2 wszystko robi lepiej od jedynki:obama:

Cholernie długi, ale tempo dobre i się w sumie nie nudziłem. Jeśli chodzi o gore, jest mocno, brutalnie i obrzydliwie, ale nie jest to czysta sieczka, fabuła dobra i z furtką na kolejne części.

Zdziwiłem się, że przy budżecie 250k efekty wyszły tak dobrze, ostatni Smakosz miał 2 bańki, a wyglądał jak gówno obesrane. Muzyka bardzo dobra, fani synthwave powinni rozpoznać pare kawałków.

Główna bohaterka tez dobrze napisana, a finałowa scena z jej udziałem ciareczki.

Cholernie solidny horror moim zdaniem, daje 8/10.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Hellraiser (2022) - nie jestem jakimś wielkim fanem serii, lata temu obejrzałem tylko dwójkę i trójkę i w sumie poza sadystycznymi postaciami Cenobitów oraz bohaterami rozrywanymi na strzępy niewiele zapamiętałem z tych filmów. Niemniej z tego co widzę najnowsza odsłona kontynuuje znany styl, co najwyżej nieco wzbogacając go o lekką domieszkę woke (główny antagonista zamieniony na laskę oraz jeden wątek homo, wiadomo musi być współcześnie :tokar: ). Fabuła nie jest zbyt odkrywcza, ot jak to w slasherkach bywa zgraja niezbyt rozgarniętych ludków zostaje mordowana przez demoniczne dziwolągi i to w sumie tyle. Całkiem konkretne gore, niezły design Cenobitów, momentami czuć nawet klimat Silent Hilla. Jak macie ochotę na coś krwawego i niezbyt ambitnego to polecam. 6/10

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał:

Chyba inny film ogladalismy :dafuq:

Ostatnio nie oglądam dużo horrorów, a te co widziałem to nie miały nawet kropli krwi, więc dla mnie nowy Hellraiser okazał się całkiem brutalny. Przy czym dopiero od połowy filmu się rozkręcili:

Spoiler

scena z azjatką, z drutami pod koniec albo sposób torturowania Rolanda były mocne

 

Odnośnik do komentarza

Terrifier 2 pewnie sobie obejrzę w Halloween albo w weekend.

 

Za to zaliczyłem Halloween Ends i muszę powiedzieć że mnie zaskoczył. Po zwiastunie wyglądało że to będzie kolejne ganienie z Michaelem po miasteczku i masa trupów, a film uderza w zupełnie inne prowadzanie historii. Chociaż po pierwszych 10 minutach można się domyśleć w jaką stronę pójdzie fabuła. A a poza tym standard, choć mnie trupów niż w Halloween Kills, ale z jedną fajną sceną

Spoiler

załatwienia typa w rozgłośni radiowej i obcięcia mu języka.

Z tej trylogii którą nakręcił David Gordon Green tylko pierwszy film jest godny uwagi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...