Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Pupcio napisał:

Tak. Poza mega drobnymi smaczkami nic Cie nie ominie. Czemu nie widziałeś trylogii? Jesteś przecież giga stary i lubisz horrory. To nie ma sensu :doom:

A nie wiem nawet, moze nie lecialo w pasmie na polsacie z innymi horrorami. Nie ciagnelo mnie tez nigdy do zombiakow bo to najnizsza forma horroru dla mnie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Swoja droga do wypozyczalni trafil Knock at the Cabin M.Shamalaina. Warto, ktos patrzyl? Bo ostatnio typ odlecial chyba w jakies lewackie tematy z ta wyspa co sie starzeli.

 

Nie polecam. Niech on już lepiej nic nie robi. No i w filmie jest dwóch tatusiów wychowujących córkę. No ale tak było i w książce 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mejm napisał:

Wiem tylko, ze jedynka to taki bardziej fan made movie, dwojka najlepsza a w trojce poszli w jakie bitwy sredniowieczne. W sumie bym nadrobil ale to juz nie bedzie to samo jak ogladanie tego w latach 90.

I tu leży sedno backlogu boomerów. 

Sam regularnie nadrabiam hity z tak 80tych i 90tych, które mnie ominęły na VHS, ale jak nie masz nutki sentymentu, to różnie bywa z odbiorem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 10.05.2023 o 10:34, Mejm napisał:

Wiem tylko, ze jedynka to taki bardziej fan made movie, dwojka najlepsza a w trojce poszli w jakie bitwy sredniowieczne. W sumie bym nadrobil ale to juz nie bedzie to samo jak ogladanie tego w latach 90.

 

Trójka czyli "Armia Ciemności" to zwieńczenie serii, jednej z moich ulubionych. :wub: Super efekty specjalne, ciekawa i wartka fabuła a w trojeczce wyśmienite poczucie humoru i zmiana lokalizacji na średniowiecze. To zdecydowanie robiło robotę. :banderas: 

 

Polecam Ci Mejm nadrobić. Bez marudzenia - jak Armii Ciemności nie widziałeś NIGDY to obowiązkowo zobacz. Dla mnie najlepsza część serii. Koniec. Kropka. :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.06.2023 o 23:16, Mani napisał:

Oglądałem tego Kubusia Puchatka. Jezu takiego dna dawno nie oglądałem. Wszystko w tym gównie leży i kwiczy. Nie polecam. Strata 2h życia. A na końcu jeszcze Cię straszą że będzie sequel.

 

,,Kierna, Łej"... na wszystkie stephenkingowskie świętości! Aż tak źle z tym horrorkowym Kubusiem Puchatkiem?! Ciekawe, bo film miał całkiem niezły hype i promo różnej maści. Nie tylko twoja opinia o tym ,,czymś" jest taka jaka jest - większej części widowni film nie podszedł kompletnie, a video-recenzenci z YT mieli na swoich materiałach mieli niezłą ,,bekę" z filmu, jeżdżąc nim jak po starej szmacie. Ewentualnie, ale to ewentualnie... obejrzę ,,Kubusia" na jakimś VOD, albo ściągnę skądś na własny użytek i oglądnę tylko przy jakimś wyskokowym napoju owocowym. Jeśli miałbym polecać coś w klimacie podobnym do krwawej wersji kultowej animacji, to polecam/wybrałbym "Terrifier 2".

 

 

spacer.png

 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. W Terrifier 1 jeszcze można było wyczuć subtelne, dyktowane zdrowym rozsądkiem, hamulce, tak dwójeczka to crescendo gore.

Jedynka to więcej zabawy w chowanego i bliżej temu do klasyki slashera. W dwójce psychodela wjechała i klałn został nieśmiertelnym dżejsonem xd Nawet nie wiem czy to dobrze czy źle.

Enyłej, spoko te wszystkie Terrifiery, do obejrzenia. Montażem, muzyką, klimatem, wiadygodnością, brutalnoscią i psychiczną przemocą na odbiorcy wciąż sporo do nauki po potężnym Srpskim Filmie <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...