Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Z nudów można obejrzeć pearl 5/10

 

Dzisiaj zakańczam maraton horrorowy i muszę odpocząć, dołożyłem do seansów sinphony a clubhouse horror anthology (zbiór kilku opowiadań), the lair (lekka strzelanina do tyrantopodobnych stworów ale też można zobaczyć), oraz ten klasyczek:

 

 

mam jeszcze na noc resident evil racoon city (kaya scodelario jej!) i absolutną perełkę w lesie dziś nie zaśnie nikt. Z mojego maratonu, który traktuję jako swego rodzaju doświadczenie na losowo dostępnych na piratach próbkach, gatunek ten egzystuje dzięki niezależnej scenie bez budżetu, ale może gdzieś tam ktoś jeszcze nakręci coś podobnego do vvitch, lighthouse albo chociaż coś z którąś z farmiganek.

A najlepsze co było z tego wszystkiego to Nope ale czy to w ogóle HORROR?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

All Hallow's Eve - mozna powiedziec, ze kompilacja trzech krotkometrazowych filmow tworcy Terrifiera polaczonych watkiem glownego filmu. Pierwszy i trzeci minifilm nawet spoko, drugi slabizna. Zaryzykowalbym nawet, ze efekt krwi w trzecim lepszy niz w Terrifierze ale to moze przez specjalny filtr nalozony na film. Zakonczenie glownego watku tez na plus. Ogolnie nic specjalnego ale jako film na halowyn i do piwa moze byc. 5+/10.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Mejm napisał:

O ty ku.rwa ale sie wystraszylem :frog:

 

W mojej jakis import bo ma wprasowane koreanskie napisy ;/ Ale sciezka angielska.

 

10 minut temu, _Red_ napisał:

No takie uśmiechnięte ryje są creepy xd Zawsze miałem taką schizę, że jak po ciemku obejrzę swoje odbicie w lustrze np. idąc się odlać do łazienki w nocy, to będzie ono szczerzyło zęby xdd 

To ciekawe co powiecie na promocje filmu

 

 

Odnośnik do komentarza

Smile - nie mozna odmowic mu atmosfery i szczucia dzwiekiem. Podobala mi sie tez praca kamery, ktora przechodzi sobie powoli z jednego miejsca na jakies inne w tej samej scenie. Jest pare jump scareow. Ogolnie tematyka tez jest dobra bo traktuje, juz w szerszym spojrzeniu, o zdrowiu psychicznym i w sumie (zgaduje) oddaje dobrze to jak osoba z zaburzeniami sie czuje. Mnie, w porownaniu z Shenem, koncowka nie rozczarowala. Ludzie porownuja ten z film z It Follows, ktory z kolei mi sie totalnie nie podobal a Smile tak. 7+/10.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.11.2022 o 18:51, Mejm napisał:

Mnie, w porownaniu z Shenem, koncowka nie rozczarowala. Ludzie porownuja ten z film z It Follows, ktory z kolei mi sie totalnie nie podobal a Smile tak. 7+/10.

Było do bólu przewidywalne i od poczatku takiego się spodziewałem. Miałem nadzieje, że jednak mnie zaskoczą.

16 minut temu, Adam GlapJńskJ napisał:

Pan Maruda daje 7+/10 horrorowi? Wyrwałeś mnie z abstynencji filmowej. Zobaczę i zdam relację. 

To juz kolejny po Terrifier 2 dobrze oceniony film

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja z kolei mogę mocno polecić serię filmów - Senritsu Kaiki File Kowasugi! File za które odpowiada Koji Shiaishi, znany wielu dzieki świetnemu Noroi. Mieszanka horroru i komedii z fajnie zbudowanym uniwersum i ciekawymi pomysłami na kolejne filmy. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło i obok Butterfly kisses  moje odkrycie tegorocznego maratonu horrorów.

 

https://letterboxd.com/danteveli/list/straszdziernik-shocktober-2022/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...