Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Miał ktoś do czynienia z serwisowaniem iPhone'a z jednej czy z drugiej strony? Muszę zserwisować 3g - średnio raz na miesiąc pada mi całkowicie raz na 1-2 dni(czarny ekran, nic się nie da zrobić) i potem cudownie zmartwychstaje. Telefon jest po gwarancji, w ciągu pół roku i tak będzie wymieniany także nie chcę w niego inwestować za bardzo pieniędzy. Sorry jeśli pytanie już było, ale nie chce mi się przeglądać 20 stron spuszczania się nad tym szmelcem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W bumperze gejowo wygląda, folia też myślę że większego pożytku nie da, jeżeli nie zaszkodzi.

 

Tak jak kubek, kieszenią, iPhone'y to mocne telefony :D, ostatnio walnął mi z wysokości 1m na kafelki ekranem i ani jednej ryski, (oczywiście nie mówię o pęknięciu) także na razie chodzi całkiem, całkiem ;).

Odnośnik do komentarza

Game Dev Story! Geniusz.

 

Dużo spędziłem czasu przy gierce Pool, ale to bilard i nie każdemu może przypasować. Szczególnie, że nie ma tam trybu kariery tylko zwykłe mecze do 5 wygranych (8ball i 9ball).

 

Salomon's Keep jest fajne i też pograłem trochę w Salomon's Boneyard. Obie były całkiem wciągające.

 

Zenonia 2 - klasyk.

Odnośnik do komentarza

Tip of de łik:

 

Nie instalujcie appos przez Installousa automatycznie tylko sciagajcie z telefonu ipa na kompa i pchajcie je do itunsa. Ostatnioa nasciagalam i poinstallowalem mase apek z Installousa, po 2 tyg stwierdzilem, ze moze by zsynchronizowac co nie co z itunsem dla zasady, i wszystko fajnie, iTunes zrobil backup przed synciem, po czym wyj ebal mi wszystkie sciagniete appki. Cos chyba nie halo bo wczesniej pamietam, ze pytal sie czy przeniesc je z telefonu do biblioteki a wczoraj postanowil to olac i praktycznie wyczyscil mi telefon. Mowie, ze je bal go pies, mam backup, no to klik klik i ja pie rdole - nic nie przywrocil. Troche mnie wku rwil jak wycial mi FF2, myslalem, ze 40 godzinny save poszedl sie walic ale na szczescie zostal. Progsy z appstore tez poszly sie walic ale glownie jakies darmowe szmiry wiec olac je.

 

 

Co do gierek:

 

Infinity sword fajne, grafika niszczy - szkoda, ze nie trzyma stalych fpsow tylko sa dropy i jest monotonna. Po 3 przechodzeniu w kolko gra poszla pod noz. Crash Nitro Kart daje rade, procz zwalonego troche sterowania, ale mistrzem jest Plasma - gra ryje beret i polecam kazdemu.

Odnośnik do komentarza

Ja ogolnie polecam dla ludzi posiadajacych iPhonea WhatsApp Messanger. Program dziala na zasadzie chata i korzysta tylko z polaczenia internetowego. Czyli mozna wysylac tekst, zdjecia oraz filmy i nie placisz jako sms/mms tylko pobiera Ci transfer;) jak jestes podlaczony do wi-fi to nie placisz nic;) dziala naprawde szybko i sprawnie. Jezeli macie duzo znajomych co maja iP to namowcie ich na tego appa bo mozna duzo zaoszczedzic. Program moze byc wylaczony, jak ktos wysyla Ci wiadomosc to dostajesz powiadomienie PUSH.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam Hero of Sparta, Hero of Sparta 2, Samurai Way of the Warrior, Samurai II Vengeance, podoba mi sie jeszcze Doom Ressurection, z klasyki przygodowej to Space Ace i Deamon's Lair do tego jak lubisz prawdziwe gry to GTA Chinatown Wars i Spider-Man Total Mayhen.

 

Generalnie, jest sobie taka fajna strona www.slidetoplay.com na ktorej jest sporo recenzji i ma nawet darmowy program gdzie sa opisy gierek + od razu ich oceny z serwisu. Pozatym jako jedni z niewielu robia update'a recki jesli update rzeczywiscie w grze cos dodal lub poprawil.

 

AHA, jeszcze ostatnio zagrywam sie Lego Harry Potter Years 1-4 ktory nie odstaje od PSP czy DS. Przy czym zaznaczam ze mam IP4 ktory ma zdecydowanie najmocniejsze bebechy, nie wiem jak z wydajnoscia tych tytulow na starszych maszynkach. Wiem ze Samurai 2 i na IP4 potrafi zaciac ;_)

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam tych, co zaspali bo im budzik nawalił ;].

Swoją drogą ostatnio widać trend, że co lepsze gry wychodzą na iPhone'a i potem są portowane na Androida, bardzo miło. Tak było z Angry Birds (które na Andka na dodatek jest w pełni darmowe ^^), jest z Game Dev Story oraz miało być z Cut the Rope. Nie mam na myśli żadnej wojenki, po prostu cieszy mnie, że Androidowcy mają okazję skosztować choć kilku gier z tych tysięcy świetnych produkcji na jabłuszko. Co jak co, ale jak ktoś jest graczem, to powinien rozważać tylko iPhone'a :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...