Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrahując od pytania kolegi, chciałem wam zaproponować inna gierkę Game Of The Year.

 

Opis - Strzelamy do spadających i zawisających lub lecących na linach straszydeł - to cała filozofia gry.

Aby strzał był perfekcyjny trzeba trafić mniej więcej w środek potworka.

 

Foto:

 

IMG_0506.PNG

 

 

Gameplay

 

 

 

Cena: 0,79 €

 

Klik

 

oraz

 

Virtual Tennis Table

 

Opis - chyba tłumaczyć nie muszę :P

 

Foto:

 

mzl.ruxnichd.320x480-75.jpg

 

 

Cena: 2,99$

 

Klik

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Ja od siebie chciałbym polecić Battleheart (link do sklepu) połączenie RPGa i strategii. O grze wystarczy powiedzieć tyle, że w większości jak ściągam jakieś appki to gram w nie może z 30 minut po czym stwierdzam że są gówniane. W Battleheart mam już nabite 7 godzin i gra dalej wciąga.

 

Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=cuMa7gHXHfI&feature=player_embedded

 

A tu link do wiki -> KLIK

 

Zdecydowanie warto wydać te 4 złote i grać, grać, grać.

Edytowane przez estel
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skoro mowa o RPG-ach, zaproponuję chwaloną na kilu forach produkcję Battleheart. Potestowałem gierkę dosłownie kilka minut i wygląda obiecująco. Mamy inwentarz, sklep gdzie można kupić wyposażenie postaci, Akademię - gdzie mamy opis czarów, zdolności, a po osiągnięciu 5 levelu możemy powyższe zmieniać. Jest nawet Tawerna, gdzie można rekrutować kolejnych członków drużyny - max 4 postacie (+ 12 w odwodzie). Jak na razie widzę 13 leveli na jednej mapie, każdy level można przechodzić po kilka razy (nie ma ograniczeń) i tym samym masterować zdolności. Przyjemnie.To tyle po kilku minutach obcowania z grą :). Wybaczcie niedokładność opisu i pośpiech - ale mamy obniżkę ceny i chciałem jak najszybciej wysłać stosowny mesydż userom jabłek.

 

Battleheart (wersja zarówno dla iPada jak i iPhone'a/iPoda)

 

Aktualnie mamy 36 godzinną promocję, cena spadła o 66% do poziomu 0.99 $/ 0.79 Euro. Brać !

 

 

 

 

 

 

mzl.guktkimv.320x480-75.jpg

 

 

 

 

mzl.aknadrap.320x480-75.jpg

 

 

 

 

mzl.kvztuirl.320x480-75.jpg

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

Mam zaje.bisty problem z iPhone'em. Z tydzień temu kiedy chciałem zsynchronizować bibliotekę okazało się, że iTunes nie wykrywa mi telefonu. No to jasne- restart, reinstall, etc., ale żadnego efektu. Potem przyszły cięższe środki, a więc kilkukrotny całkowity restore telefonu (zarówno w trybie awaryjnym jak i DFU) oraz reinstalacja iTunes łącznie z czyszczeniem rejestru i wszelkich możliwych śladów działalności ów programu. Jedyny efekt to możliwość pojedynczej synchronizacji zaraz po restorze, ale niestety nie satysfakcjonuje mnie to. Wczoraj nawet postawiłem nową windę- z żadnym skutkiem. Dodam, iż na innych komputerach nie ma problemu z połączeniem. Nie jest to też raczej wina iTunes czy biblioteki. Może ktoś coś poradzić jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Na wstępie zaznaczam, że poniższa treść została tutaj świadomie umieszczona tutaj, a nie w "jaki telefon wybrać", bo potrzebuję rzetelnej opinii użytkowników Iphone i nie zamierzam też w żaden sposób wywoływać jakiejkolwiek wojny.

Do sedna:

Posiadam Galaxy S (Vibrant, wersja dla T-mobile), ogólnie jestem z telefonu całkiem zadowolony (bebechy itp), co mnie drażni to problem z aktualizacjami systemu, fakt: jadę na custom romach (najczęściej porty z modelu i9000 - europejskiego), ale z portami jak to z portami, zawsze jest jakiś problem, którego obejść nie sposób do tego słaba bateria. Nędznie też przedstawia się ogólnie temat gier.

 

Napisałem co mi się w telefonie nie podoba, teraz pora na to co lubię:

- świetny, duży wyświetlacz (s-amoled) - sporo czytam, przeglądam też od czasu do czasu komiksy

- możliwość obejrzenia filmu bez konieczności konwersji,

- agenda(zadania, terminy) na ekranie głównym (konieczność dla mnie)

- bezproblemowe podłączenie do PC i przenoszenie plików,

 

 

Zastanawiam się nad zamianą galaxy S na Iphone 3GS i właśnie tutaj potrzebne mi konkretne informacje, czy 3GS spełniłby moje oczekiwania (patrz zalety Galaxy S)?

Nie mam możliwości porównania urządzeń na żywo dlatego po prostu zbieram opinie. Jedyny mój kontakt z IOS-em to kilka chwil z Ipadem, a to niewiele...

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że nie.

 

1. 3GS ma chyba słabszy wyświetlacz niż Samsung za to 4G ma chyba lepszy.

2. Zdaje mi się, że trzeba konwertować żeby przepuścić przez iTunes ew. jailbreak.

3. Nie ma, chyba że jailbreak.

4. PC rozpoznaje iPhone'a jako telefon aparat. Nie można na niego wrzucać plików bez dodatkowego programu do kupienia w AppStore, albo za darmo po zjailbreakowaniu.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

zrobilem ostatnio reseta ipoda 3G wie ktos czy da sie zrobic jailbreak 4.3 ? mialem wczesniej 4.0

 

Niestety kolego - na 4.3 nie ma jeszcze JB Untethered. Jest tethered czyli przy restarcie trzeba go podlaczyc do PC, inaczej wlaczy sie jako taki bez JB albo nie wlaczy sie wcale. Zle zrobiles jesli JB jest wazny. Nigdy nie update'uje sie iPhone'a czy iPod Toucha zanim nie sprawdzi sie ktora wersja jest ostatnia z untethered jb.

 

Szczegolnie ze dla iPhone'a i iPoda - 4.3 BEZ JB nie zmienia zbyt wiele. Zmienia duzo dla uzytkownikow iPada z tego co wyczytalem. Ta obsluga gestami przelaczania aplikacji itp chyba nie dziala bez JB na ipodzie ale w 100% nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...