Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

"Telefon nowy, oryginalnie zafoliowany, z polskiej dystrybucji z sieci Play."
No teraz chyba tak jest że jak ktoś bierze na abonament i nie płaci, to telefon jest blokowany? Widziałem w jednej aukcji, ale czegoś z andkiem.

Jak to możliwe? Przecież kartę mogą zablokować ale telefon? Skoro jest nawet zaplombowany np. Dobrze wiedzieć.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie - Airpodsy Pro czy Powerbeatsy Pro? Ktoś chyba tu miał jedne z nich, chyba @sprite ?

 

mam Jabry elite ale potrzebuje jakiejś drugiej pary earbudsów i sie zastanawiam nad jednymi z nich, bardziej sie skłaniam ku powerbeatsom bo wiem że nie będą mi wypadać, nie wiem jak z airpodsami pro bo zwykłe airpodsy i przewodowe słuchawki apple wypadają mi z uszu po 10 sekundach.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MaZZeo napisał:

Panowie - Airpodsy Pro czy Powerbeatsy Pro? Ktoś chyba tu miał jedne z nich, chyba @sprite ?

 

mam Jabry elite ale potrzebuje jakiejś drugiej pary earbudsów i sie zastanawiam nad jednymi z nich, bardziej sie skłaniam ku powerbeatsom bo wiem że nie będą mi wypadać, nie wiem jak z airpodsami pro bo zwykłe airpodsy i przewodowe słuchawki apple wypadają mi z uszu po 10 sekundach.


Ja mam AirPods pro i powiem Ci, że nawet nie ma porównania do poprzedniej generacji.  napewno Ci nie wypadną. Pozatym jakoś muzyki i te wygłuszenie otoczenia.... Drogie są w (pipi), ale ja bym je kupił jeszcze raz. Ale ja je użytkuje maksymalnie, w pracy, w drodze do pracy, w pracach które wykonuje przy domu i kiedy wsiadam na rower itp. Dla mnie stały się niezbędne razem z telefonem i zegarkiem. Co muszę dać na minus, to miałem problem z prawą słuchawka, zaczęła mi trzeszczeć, oddałem na gwarancji i po paru dniach do mnie wróciły. Przez ten czas korzystałem z poprzedniej generacji i powiem, że słaby był to powrót, jakieś takie niewygodne i w żadnym momencie nie dało się zapomnieć, że coś mam w uchu. No i te dobiegające dźwięki z zewnątrz! Powracając do mojego minusa co do pro, to Właśnie teraz coś mi zaczyna trzeszczeć w lewej słuchawce i na dniach znowu oddaje na gwarancji. Mam je prawie od premiery. Nie zagłębiałem się w temacie, bo są na gwarancji, ale muszę zerknąć. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.06.2020 o 14:13, MaZZeo napisał:

Panowie - Airpodsy Pro czy Powerbeatsy Pro? Ktoś chyba tu miał jedne z nich, chyba @sprite ?

 

mam Jabry elite ale potrzebuje jakiejś drugiej pary earbudsów i sie zastanawiam nad jednymi z nich, bardziej sie skłaniam ku powerbeatsom bo wiem że nie będą mi wypadać, nie wiem jak z airpodsami pro bo zwykłe airpodsy i przewodowe słuchawki apple wypadają mi z uszu po 10 sekundach.

 

Też mam AirPodsy Pro i nie ma szans, żeby wypadły mi z ucha (możesz sobie dobrać wielkość gumek z zestawu 3 rozmiarów). Żony zwykłe wypadają mi ciągle. Porównując z Powerbeats Pro, to masz ponoć lepszą jakość dźwięku, i dodatkowo przyzwoite ANC, chyba najlepsze na rynku w słuchawkach tego typu.

Mi nic nie trzeszczy od zakupu, czyli pół roku, a użytkuję praktycznie codziennie. 

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

W moim przypadku może być problem kurzu. Pracuje na magazynie kostki brukowej i większość tego czasu spędzam na wózku widłowym. Ale naprawdę tam nie ma problemu z gwarancją, nikt nie zadaje pytań. Zgłaszasz, wysyłasz i dostajesz nowy. Akurat dla mnie, jak je wykorzystuje i co dają mi średnio przez przynajmniej 10 godzin dziennie, nie wyobrażam sobie dnia bez nich, naprawdę! Kto ma tel iPhone, zakup niezbędny. Nawet jak po tej gwarancji za 2 lata mi się roz(pipi)ią na maxa, nie będzie mi szkoda i dam swoje pieniądze na następną generacje. Polecam z całego serca :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem gdzie z tym pytaniem, ale posiadacze iphone'a może pomogą.

 

Messenger na iphone, jak zagadam albo ktoś zagada do mnie spoza moich znajomych, to potem widzę  że jest dostępny. Kiedyś to szło usunąć na liście znajomych. Może mi ktoś powiedzieć jak mam teraz usunąć randoma żeby nie był online na mojej liście. Co update, to ta apka coraz gorsza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...