Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj żem zaktualizował nowy soft:

pobrane.jpg

 

funkcja Ukryj mój adres, to pewnie to samo co w allegro, gdzie nie widać kto z jakiego maila kupuje, a jest np. xyz@allegromail.pl i przy okazji takie maile wysyłane są do Allegro, gdzie czytają maile (sprawdzają, czy ktoś nie chce kupić poza). I tutaj też będą takie maile, gdzie wysyłane są przez serwer Apple.
Niżej mamy punkt że Apple nie śledzi mojej aktywności.


Aha, no ja tam im średnio wierzę. Oczywiście ta opcja ukrywania adresu, to nie jest obowiązek.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Moldar napisał:

Apple zaorało z tym apple one dla Polski, apple music, tv, arcade, 200gb iCloud ( ale nie wiem czy dla wszystkich czy pojedynczo) za 39,90 dla rodziny z 6 osoby, no to jakaś masakra cenowa xD

 

Z tymi cenami u nas to coś im się chyba poyebało, bo usługa indywidualna kosztuje 15$, a u nas 24,99 zł xD No jeśli się zgadza to w pytę, ale będę trochę w szoku.

 

25 minut temu, Grzes!ek napisał:

Niech jeszcze potwierdzą się przecieki o iPhone’ie w mniejszej bryle niż 6/7/8/SE 2020 i w końcu będzie można zmienić telefon na taki, który swobodnie obsłuży się jedną ręką i nie wygląda jak tablet.

 

W 2020 roku uważać telefony z 4,7 calowym ekranem za tablety to trzeba przespać kilka lat w piwnicy xD No chyba, że ma się 140 cm to rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Ja juz dawno porzucilem i jestem zadowolony, place dyche za Apple Music, TV mam za free jeszcze po zakupie IPhona. Teraz za One bede placil 15 i jest to dla mnie dobry interes bo jeszcze ten ICloud wiekszy bedzie co sie przyda. 

Z tymi cenami dla Polski to ich niezle poje.balo, zreszta to nie pierwsza usluga bo Spoify tez jest o wiele tansze jak sie nie myle.

Odnośnik do komentarza

A ja chciałem napisać, że nie przekonuje mnie ten touch id w przycisku na górnej krawędzi. W ipadzie musi to być mocno niewygodne z uwagi na rozmiary. 

 

Co do apple one, to strzał w dziesiątkę. I tak płacę za apple music 30zł, miejsce w icloud 200GB 12 zł i zaraz mi się kończy darmowy rok atv+. Do tego apple arcade nie zaszkodzi. Apple one na rodzinę to 40zł, więc oszczędzam 2 zł i dostaję gratis dwie subskrypcje. Oby to nie była pomyłka.

 

11 godzin temu, Moldar napisał:

200gb iCloud ( ale nie wiem czy dla wszystkich czy pojedynczo

Jest przestrzeń wspólna dla wszystkich członków rodziny.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Marcin_wawa napisał:

A ja chciałem napisać, że nie przekonuje mnie ten touch id w przycisku na górnej krawędzi. W ipadzie musi to być mocno niewygodne z uwagi na rozmiary. 

 

Eeee powiedziałbym, że wręcz przeciwnie jeśli chodzi o touch id. Przy starszych ipadach jak ma się smart cover czy inny zamknięty case trzeba przyłożyć kciuka po otworzeniu, by go odblokować, a teraz będzie można obie te czynności zrobić w tym samym czasie czyli jakby nie było jest wygodniej i sprawniej, ale ogólnie to nie jest jakiś deal breaker tylko mały szczegół.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Bartolinsky napisał:

 

Eeee powiedziałbym, że wręcz przeciwnie jeśli chodzi o touch id. Przy starszych ipadach jak ma się smart cover czy inny zamknięty case trzeba przyłożyć kciuka po otworzeniu, by go odblokować, a teraz będzie można obie te czynności zrobić w tym samym czasie czyli jakby nie było jest wygodniej i sprawniej, ale ogólnie to nie jest jakiś deal breaker tylko mały szczegół.

No jak? Używam ipada air poprzedniej generacji na codzień i łapię ipada prawą ręką w dolnej części prawej krawędzi, lewą ręką odkrywam smart cover i kciukiem prawej ręki nie ruszając jej z miejsca odblokowuję ipada przez touch id pod ekranem.

Od momentu chwycenia ipada, aż do jego odblokowania prawa ręka nie zmienia położenia. Nie da się prościej, chyba, że wmontują touch id w ekran. 

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bartolinsky napisał:

W 2020 roku uważać telefony z 4,7 calowym ekranem za tablety to trzeba przespać kilka lat w piwnicy xD No chyba, że ma się 140 cm to rozumiem.


Akurat miałem na myśli obecne nowe telefony. Obecnie najmniejszy flagowiec to chyba bryła X/XS/11 Pro z ekranem na cały przód telefonu, która jest już dla mnie delikatnie za duża, a muszę mieć smartfon, który swobodnie obsłużę jedną ręką np. na treningu, bez obawy, że wypadnie mi z ręki podczas jazdy na rowerze. Dlatego ucieszyłem się z plotek o 5,4 calowym modelu w obudowie mniejszej niż 6/7/8 i liczę, że w październiku wprowadzą go do sprzedaży.

Edytowane przez Grzes!ek
Odnośnik do komentarza

iOSa 14/iPadOSa 14/watchOSa 7 już można zasysać

 

9 minut temu, kubson napisał:

serio? mnie normlanie rozpoznaje i puszcza w okularach przeciwslonecznych,

Wszystko zależy od okularów. Mam 3 pary Ray-Banów i tylko w jednej mi łapie twarz. Kiedyś próbowałem z ciekawości w jakichś nołnejmach i też dało radę.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że zależność jest taka, że jeżeli nie masz super ciemnych szkieł i słońce doświetla szkła tak, że widać oczy to kamera to uchwyci i cię uwierzytelni. Natomiast jeżeli jesteś w cieniu albo plecami do słońca to już nie.

 

Nie wiem, czasem działa czasem nie. Wolałbym zdecydowanie Touch ID, które mi działało zawsze.

 

PS: Mowa o iPhone X. Później chyba wyszedł jakiś nowy Face ID.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...