Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Nah, nie bardzo. Zarówno Ray-Bany jak i jakaś taniocha za 20 zł skutecznie powstrzymują Face ID przed działaniem. Zobaczymy niedługo jak wjedzie 12.

Osobiście tęsknię za Touch ID. Inni już mają wtopiony czytnik w ekran, w urządzeniach Apple też bym nie wzgardził.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, raven_raven napisał:

Nah, nie bardzo. Zarówno Ray-Bany jak i jakaś taniocha za 20 zł skutecznie powstrzymują Face ID przed działaniem. Zobaczymy niedługo jak wjedzie 12.

Osobiście tęsknię za Touch ID. Inni już mają wtopiony czytnik w ekran, w urządzeniach Apple też bym nie wzgardził.

Moja mama ma jakiegoś nowego Samsuna Galaxy i tam z kolei jest taki bajer, że jak nakleisz folię ochronną na ekran to już ci nie odczyta palca. Też lipa.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, sprite napisał:

A u mnie jeszcze inaczej. W clubmasterach rozpoznaje, ale w wayfarerach i aviatorach już nie.

 

No ja właśnie aviatory miałem, i nie śmigało. Już problemu nie mam z nimi i tak, bo okulary utonęły podczas spływu kajakowego :pechowiec:.

@estel Fakt, idealne to nie jest. Ale połączenie rozpoznawania twarzy i odciska palca dawałoby wybór, i zależnie od sytuacji jedno albo drugie. Zimą byś nie musiał wyciągać palucha z rękawiczki, latem nie musiał ściągać okularów. Ehhh, Apple, no dalej, ogarnijcie to.

Odnośnik do komentarza

Niezły ten iOS, w końcu można zrobić porządek na głównym ekranie i wywalić rzeczy które są niepotrzebne ale nie chcesz ich usuwać z telefonu

 

a widgety i ich funkcjonalność przypomina mi to co kiedyś było na Windows Phone, który bardzo mi odpowiadał

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
17 minut temu, Marcin_wawa napisał:

Nie śledzę za bardzo plotek ale całe szczęście nie czuję potrzeby wymiany mojego 2,5 rocznego iPhona X i mam nadzieję, że po prezentacji tak zostanie. 4000 zł za telefon, to niech chociaż posłuży te 4 lata.

Wychodzę z podobnego założenia, niestetety w mojej 7emce bateria już odmawia posłuszeństwa, i aparat nie ten, czas na zmianę.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eX4cT_PL napisał:

Wychodzę z podobnego założenia, niestetety w mojej 7emce bateria już odmawia posłuszeństwa, i aparat nie ten, czas na zmianę.

No to fakt, w takim razie zazdro, że jesteś na etapie zakupu, bo jeżeli będzie on wyglądał jak na renderach to będzie piękny.

Odnośnik do komentarza

Ja dlatego właśnie się przesiądę na iphone. Już nie jara mnie zmiana telefonu co dwa lata jak dawniej. Kupując telefon tej marki ma się te wsparcie przez 5 lat i stabilny system. Ostatni telefon z androidem też daje mi popalić co też jest zachętą do przesiadki.

Zwiększone odświeżanie fajny bajer ale szybko zużywa baterię więc pewnie i tak miałbym wyłączone. 

Odnośnik do komentarza

Tak, rok masz domyslnie oczywiscie za doplata mozna przedluzyc. Ale najlepiej kupic Apple Care i wtedy nawet jak je.biesz telefonem o ziemie specjalnie to ci wymienia. Poza tym na niektore naprawy maja specjalne programy, ja bylem w tym roku z Macbookiem kilka miesiecy po gwarancji bo mi bateria spuchla i wymienili ja razem z cala pokrywa i klawiatura za darmo bo jest na to jakis program. A sam koszt takiej naprawy to 600 euro jakos.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...