Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Quake96 napisał:

 

Do ładowarek? Masz na myśli sieciowe ładowarki? DS3 nie naładujesz na takiej. Pad ładuje się tylko na czymś co ma interfejs HiD czy jakoś tak. W każdym razie musi to być urządzenie, które nie tylko zasili pada, ale się z nim jeszcze "skomunikuje". Możesz spróbować pod pecetem.

Podłączyłem pod PS4 i od razu zaskoczyły oba. Myślałem, że może być sieciowa ładowarka. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kiseki napisał:

Podłączyłem pod PS4 i od razu zaskoczyły oba. Myślałem, że może być sieciowa ładowarka. 

 

No nie może niestety :) Z PS4 już chyba takiego problemu nie ma, bo podłączałem DS4 do konsoli kablem do ładowania, bez transmisji danych i się ładował.

 

Godzinę temu, Plugawy napisał:

 

Myślisz, że oprócz rozładowania się, to straciły cześć swojej maksymalnej pojemności?

 

Jak najbardziej mogły. Niby bateria, tudzież pad, powinny mieć jakieś zabezpieczenie przed maksymalnym rozładowaniem, ale nadal nie powinno się dopuszczać do całkowitego "padnięcia" baterii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Na Allegro jest bardzo dużo ofert z tanimi DS3, z których większość to chińskie podróbki. Ale na pewno kilka, a przynajmniej jedna z nich przedstawia oryginały. I tutaj moje pytanie: udało się komuś kupić taniego oryginalnego pada? Jeśli tak, u kogo? Czy można założyć, że pad z motywem GoW lub Urban Camouflage to oryginał (bo chyba trudniej podrobić)?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od razu do rzeczy. Mam dwa nieoryginalne (chińskie, wyglądające jak oryginały) DS3, które bezproblemowo ładują się poprzez ładowarkę telefonu (kostka + kabel) i dwa oryginalne pady, które nie ładują się przez tę ładowarkę. To znaczy chyba nie, bo w nieoryginalnych mrugają diody gdy pad podłączony jest do portu USB komputera lub pod ładowarkę. Oryginalne z kolei mrugają wyłącznie podłączone pod PC, pod ładowarką nie.

 

Oryginalny DS3 może być ładowany tylko pod portem USB konsoli/PC? Czy oryginalny kabel ładujący DS3 dołączany do konsoli czymś się różni od nieoryginalnego?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Przestrzegam przed kupowaniem DS3 w sklepie robson.pl. Nie mam pewności, czy to była podróbka, bo dawno nie miałem w rękach w 100% oryginalnego, nowego pada od PS3, ale wytrzymałość baterii po pełnym naładowaniu to był jakiś żart. Na szczęście pieniądze zostały mi zwrócone.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.09.2018 o 17:01, Plugawy napisał:

No, ale usterka i tak wróciła i przyciski szaleją. Spróbuję sposobem z tego fajnego kanału

 

 

 

Może, rzeczywiście chodzi o tą gąbkę w 14:40.

 

Na 99 % o to chodzi. Stosowałem ten patent już w dwóch padach i problemy znikały. Co prawda na tym akurat filmiku typ robi to trochę od du.py strony (a cały poradnik można by zmieścić w 3 minutach), no ale mniejsza z tym.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, krzyhu923 napisał:

Przestrzegam przed kupowaniem DS3 w sklepie robson.pl. Nie mam pewności, czy to była podróbka, bo dawno nie miałem w rękach w 100% oryginalnego, nowego pada od PS3, ale wytrzymałość baterii po pełnym naładowaniu to był jakiś żart. Na szczęście pieniądze zostały mi zwrócone.

 

Ok, to będę omijał ten sklep. :)

A zna ktoś jak rozpoznać używanego pada - podróbka vs oryginał? Kiedyś można było podobno na podstawie naklejki z tyłu pada, ale nie wiem czy to aktualne. :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
49 minut temu, grzybiarz napisał:

A to myslalem ze po prostu brud jest i dlatego wariują.  Że się skleja coś na taśmie czy coś 

 

Akurat nie był usyfiony w środku tym razem. Patent z gąbka działa. Szukałem na aliexpres jakiejś nowej obudowy i przycisków ale bieda ogólnie nawet u nich. Więcej jest części wymiennych do pada od ps4. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Wiecie czy jest sposób, żeby odkręcić te mikroskopijne śrubki w padzie ps3(sixaxis) kiedy jedna z nich jest zapieczona/przekręcona? Mam ręczny śrubokręt z magnesem 50, wszystko schodzi, ale tej jednej nie da rady. Próbowałem jakichś akrobacji z gumkami recepturkami, ale przy takich małych rzeczach i takiej głębokiej niszy, to chyba nie ma prawa zadziałać. No i kto ewentualnie mógłby się tym zająć, bo jak ręczny śrubokręt, to pewnie elektryczny też nie podoła, bo nie ma oporu przy próbie odkręcenia.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2023 o 14:07, SlimShady napisał:

Wiecie czy jest sposób, żeby odkręcić te mikroskopijne śrubki w padzie ps3(sixaxis) kiedy jedna z nich jest zapieczona/przekręcona? Mam ręczny śrubokręt z magnesem 50, wszystko schodzi, ale tej jednej nie da rady. Próbowałem jakichś akrobacji z gumkami recepturkami, ale przy takich małych rzeczach i takiej głębokiej niszy, to chyba nie ma prawa zadziałać. No i kto ewentualnie mógłby się tym zająć, bo jak ręczny śrubokręt, to pewnie elektryczny też nie podoła, bo nie ma oporu przy próbie odkręcenia.

przy takich małych śrubkach powinna pomóc kapka kropelki w żelu i poczekać jak zwiąże, problem tylko z czyszczeniem będzie i tym czy już nie jest obrobiona bo nie będzie się wtedy nadawać do ponownego użycia

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...