Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Po trzech latach zaczal mi szwankowac pad kupiony razem z konsola :/ trzeszczy jak cholera, co mi nie przeszkadza, ale zaczela lewa galka wariowac i L1 i jak mocniej go scisne podczas gry to potrafi mi pacnac sam z siebie L1 albo galka lewa mimo ze stoi w miejscu to w menu konsoli wszystko lata. Jak pada scisne, lekko skrece w dloniach jak szmate to przestaje xD zastanawiam sie czy rozkrecenie i wyczyszczenie wszystkiego by pomoglo. Mam przed tym zabiegiem obawy bo jak ostatnio rozkrecalem podrobke DS3 to potem spusty mi nie chcialy trzymac.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

No i dopadło mojego ds po 8 latach. Ostatnio grałem i wszystko było ok, a dziś odpalam GT6 i fury nie chcą skręcać. Mowa o lewym analogu. Oczywiście przy pomocy krzyżaka wszystko działa, ale podczas sterowania gałką praktycznie zero reakcji. Praktycznie, bo jakiś minimalny ruch jest mimo maksymalnego wychyłu, ale tylko mały ułamek. Rozkręciłem, zajrzałem, przetarłem, skręciłem i nic. Dalej to samo. W środku wszystko wygląda ok, gałka się nie zacina, ani nie ma luzów, L3 również działa. Ktoś może coś zasugerować? Dziwne, że to tak samo z siebie wyszło, bo dual nie latał po pokoju ani nic z tych rzeczy.

 

Edyta: prawy analog to samo. W pewnych kątach minimalnie działa, a przy wychyleniu w inną stronę już nie. Sprawdzałem też na Dead Nation, żeby nie było i też obie gałki tak samo reagują. Coś jest z tym fantem do zrobienia?

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dziewczyna kupiła mi nowego pada do ps3 na urodziny na allegro :reggie:

 

Reszty historii pewnie możecie się domyśleć.

 

Muszę przyznać, że nieźle zrobiona podróbka. Kapnąłem się dopiero po jakiejś godzinie grania, że coś jest nie tak. Potem szybko test w gran turismo i okazalo się, że buttony nie działają analogowo.

 

Luba siedzi teraz smutna. Raz chciała zrobić mi prezent związany z hobby, a tu klops...

Odnośnik do komentarza

No dała za niego jak za pada, aż taki wscibski nie byłem, żeby pytać o kwotę.

 

A zapakowany byl chyba oryginalnie, nie wiem w sumie nigdy jeszcze nie kupowałem nowego dualshocka 3. Z wyglądu też wydawał sie oryginał. Jedyne co zwróciło moją uwagę to trójka w napisie dualshock 3 napisana była jakby kursywą. Dopiero po tym jak zacząłem nim grać to sie okazało, ze jest cos nie teges. Nic to, kazalem jej go zwrócić bo szkoda hajsu trochę. Ale serio nie wiem teraz gdzie kupić na 100% oryginalnego, nowego pada. Jakies namiary?

Odnośnik do komentarza

Kiedyś na Allegro reklamował się typek co jak się potem okazało sprzedawał podrobione pady. Sam złożyłem zamówienie ale dwa dni gość miał już skasowane konto. Kasy nie wpłacałem bo wziąłem za pobraniem.

 

Łatwo się wyebać na minę można z tymi padami.

 

A DS4 działa bezprzewodowo czy tylko pod kablem na PS3?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
45 minut temu, kiseki napisał:

Dzisiaj chciałem dokończyć dwa tytuły ma mojej peestrójce, która ponad rok leżała w kartonie i tutaj zonk z padam. Żaden nie che się ładować. Jeden używany, drugi właściwie nowy. Czy po roku możliwe że oba akumulatorki padły? Oba pady podpięte już prawie godzinę do ładowarek i nic. 

 

Do ładowarek? Masz na myśli sieciowe ładowarki? DS3 nie naładujesz na takiej. Pad ładuje się tylko na czymś co ma interfejs HiD czy jakoś tak. W każdym razie musi to być urządzenie, które nie tylko zasili pada, ale się z nim jeszcze "skomunikuje". Możesz spróbować pod pecetem.

 

Swoją drogą zostawić pady na rok bez okazjonalnego ładowania, odważnie :reggie:

Aaa no i zwróć uwagę na kable, którymi ładujesz pady. Jeśli trafiłeś na kable które mają tylko żyły +/- to też nici z tego. Choć w przypadku mini USB to raczej rzadkość.

Edytowane przez Quake96
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...