Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

"Duchowy" następca Contry, Hard Corps:Uprising w akcji:

 

(co-op)

 

(single player)

 

Co-op zapowiada się na prawdę smakowicie. Mi gierka się bardzo podoba. Ostra zadyma, mnóstwo power-upów i walki z ogromnymi bossami. Oj będzie się działo :teehee:

 

 

Nie wiem,jak takie padlo mozna nazywac "Duchowym" nastepca Contry,kolo Contry to nawet nie stalo.

Wyglada i rusza sie jak Future Metal Slug

 

Można, można. Hard Corps: Uprising będzie nawiązywało do gry z roku 1994 na Segę Genesis "Contra Hard Corps"

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

"Duchowy" następca Contry, Hard Corps:Uprising w akcji:

 

(co-op)

 

(single player)

 

Co-op zapowiada się na prawdę smakowicie. Mi gierka się bardzo podoba. Ostra zadyma, mnóstwo power-upów i walki z ogromnymi bossami. Oj będzie się działo :teehee:

 

 

Nie wiem,jak takie padlo mozna nazywac "Duchowym" nastepca Contry,kolo Contry to nawet nie stalo.

Wyglada i rusza sie jak Future Metal Slug

 

Można, można. Hard Corps: Uprising będzie nawiązywało do gry z roku 1994 na Segę Genesis "Contra Hard Corps"

Contra, to Contra, a to w filmiku to jakaś popierdółka.

Odnośnik do komentarza

Zanosze sie z kupnem, karty psn w satyrnie, czy jak doladuje ta karta konto europejskie przeliczy ni to na euro? Czy musze ja rejestrowac na polskim koncie? Albo jak mam gre po pl np assassin creed 2 i chce sciagnac DLC z europejskiego konta to nie beda ze soba wspolpracowac, tak?

- karta wydana w złotówkach obsługuje tylko "ten" i wyłącznie ten Nominał, czyli kupiona w PL nie obsłuży USA, czy UE.

a wiem to, bo sam napotkałem na tego typu problem. tylko ja kupiłem w IE i tylko tam/tu mogłem spieniężyć.

- obawiam sie ze nie. mój H.R. nie odpalił DLC z innego Ps'Store. musiał byc tylko ten konkretny z PL'PS'Store.

 

rada.

kup karte na ebayu i po wpłacie sprzedający prześle tobie kod poczta elektroniczna.

po sprawie.

piona.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

A co Journey, screeny jeżeli ktoś nie widział.

http://www.ps3site.p...pustynie/47616/

:o

 

To są screeny :blink: ?? Ja myślałem że artworki. To jak niby się w to będzie grać? Jedyny sposób to chyba "point&click", tak jak w starych przygodówkach. Choć pewnie twórcy Flow i Flower na pewno wymyślą jakiś orginalny i ciekawy sposób :whistling: .

 

 

A co do gier, na które czekam to Castle Crashers(jak do cholery można ponad rok robić port z 360 na PS3 :angry2: ??? jedna osoba się tym zajmuje czy co?) i Dead Nation(tu też nie wiem czemu tyle to trwa, w końcu ile czasu minęło od SS HD), a z tych bliższych to Lara Croft and the guardian of light.

Odnośnik do komentarza

Pytałem się już raz o to ale teraz inaczej ;p

 

Czy to prawda, że tylko klasyki z PsOne zakupione z US store posiadają instrukcję? Instrukcję z prawdziwego zdarzenia to znaczy takie jakie były dołączane do oryginału?

 

Bo gry ściągnięte z naszego store mają tylko instrukcje manualne. A gdzieś mi się obiło o uszy, że amerykańskie mają te prawdziwe.

Tylko nie wiem czy to nie była ściema.

Odnośnik do komentarza

A co Journey, screeny jeżeli ktoś nie widział.

http://www.ps3site.p...pustynie/47616/

:o

 

To są screeny :blink: ?? Ja myślałem że artworki. To jak niby się w to będzie grać? Jedyny sposób to chyba "point&click", tak jak w starych przygodówkach. Choć pewnie twórcy Flow i Flower na pewno wymyślą jakiś orginalny i ciekawy sposób :whistling: .

Podobno będziemy mieli się poruszać albo normalnie na nogach albo latać.

Odnośnik do komentarza
Bo gry ściągnięte z naszego store mają tylko instrukcje manualne. A gdzieś mi się obiło o uszy, że amerykańskie mają te prawdziwe.

Tylko nie wiem czy to nie była ściema.

 

Już Ci odpowiadałem, więc jaka ściema... Gry z PSXa zakupione na PSS US mają skany instrukcji, Europejskie niebiesko (pipi), tzw. obstrukcja obsługi. ;)

Skandal, ale ja już się z tym pogodziłem. Ciekawe czy Japończycy też mają skany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...