Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś może w Sam & Max albo Tale of Monkey Island z pss? Warte polecenia?

Obie gry są warte polecenia wyłącznie jeśli dość dobrze kumasz język angielski, bez tego dużo stracisz. Podstawa to kumanie zawartych w tych grach dow(pipi)ów i gier słownych. Jak lubisz mocno klasyczne przygodówki point&click to bierz śmiało.

 

 

Kurcze, S&M mogli by spolonizować... wszak na PC już dawno w PL wyszły...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Secret of Monkey Island jest od dzisiaj dostępny na psn! :)

 

My dostaliśmy dopiero pierwszą część a już 6 lipca na amerykańskim psstore wyląduje odpicowana dwójka.

 

http://www.joystiq.com/2010/06/29/monkey-island-2-special-edition-coming-to-psn-on-july-6-xbla-an/

 

Jestem ciekaw czy znowu będzie trzeba tyle czekać zanim u nas się pojawi.

Odnośnik do komentarza

Secret of Monkey Island jest od dzisiaj dostępny na psn! :)

 

My dostaliśmy dopiero pierwszą część a już 6 lipca na amerykańskim psstore wyląduje odpicowana dwójka.

 

http://www.joystiq.com/2010/06/29/monkey-island-2-special-edition-coming-to-psn-on-july-6-xbla-an/

 

Jestem ciekaw czy znowu będzie trzeba tyle czekać zanim u nas się pojawi.

A co za problem kupić z US PSS?

Odnośnik do komentarza

A wiadomo moze kiedy w koncu ukaza sie Castle Crashers?

Chyba w przyszłym roku.

 

Nawet tak mnie nie wkurzaj :verymad: (i nie kracz). Posrało ich czy co? Chcą dwa lata robić 'głupi' port z 360 na PS3. Co to, dwie osoby nad tym siedzą czy jak? W ogóle chyba jak sobie przypominam, to coś tam wspominali że są na ukończeniu (łał <_<), więc mam nadzieję, że tak do jesieni się wyrobią. W sumie podobna sytuacja jest z Housemarque i Dead Nation. Od SSHD minęły trzy lata, a oni nie potrafią wydać jednej nowej gry (i to jeszcze działającej na podobnych zasadach co SSHD). Tylko, że oni przynajmniej wydali trailer i powiedzieli, że w Q4 '10 premiera, a ci z behemota żadnego nawet okresu nie podali kiedy możemy się spodziewać CC.

 

P.S. CC jeszcze nie wyszedł, a w PS3site już wiedzą jakie będą trofea:

 

http://www.ps3site.pl/trofea/lista-gier/gry-psn-eng/castle-crashers/

 

Ciekawe z czego to wywróżyli :lol: .

Odnośnik do komentarza

ktogoś interesuje gra deadliest warriors?

http://www.gametrailers.com/game/deadliest-warrior-the-game/12455

 

ja jeszcze do wczoraj nic o niej nie slyszalem, ale przypadkiem zobaczylem trailer, troche mnie zainteresowalo , okazalo sie ze to bijatyka na podstawie programu telewizyjnego gdzie testuje sie "co by bylo gdyby" walczyli ze soba rozni wojownicy, np ninja i rycerz, pirat i centurion itp, wiele ludzi zastanawia sie - kto by wygral: rycerz czy samuraj? ten program wlasnie odpowiada na tego typu pytania:> nie jest to moze szczyt obiektywizu ani szczyt czegokolwiek ale calkiem milo mozna popatrzec jak banda facetów napieprza mieczami w świnie XD

 

no a gra to bijatyka z postaciami testowanymi w tym programie, dosyc nietypowa (i niestety chyba też niezbyt dopracowana) - nietypowa bo można zabic jednym ciosem jak sie dobrze przywali, i ogolnie starali sie oddać smiertelnosc stosowanych broni, ale patrzac na sam gameplay wydaje sie że nie ejst to jakiś szczyt bijatyk, troche chaotyczne napieprzanie , i nie chodzi o napieprzanie w klawisze tylko postacie machaja mieczami jak szalone , a kazdy cios moze zabic, paski zycia schodzą w 1 sekunde ;p bywa dziwnie, ale jako że to gierka z PSS pewnie bedzie tania i zastanawiam sie czy jej nie wyprobowac :> dodatkowym atutem jest możliwosc odcinania członków :D

 

osobisicie bardzo bym sie cieszyl jak by zrobili porządną gre w stylu starego bushido blade, czyli bijatyke z bronią, ale nie taka jak soul calibur tylko realistyczną, z mozliwoscią zabijania jednym celnym ciosem, i obcinania kończyn (co nie zawsze musiało by konczyc walke) , bardzo chetnie bym to zobaczyl , oczywiscie rpzy odpowiednio senoswnym systemie walki i zbalansowaniu (w sumie bushido blade mimo drętwoty bylo bardzo ale to bardzo sensowne i pamietam ze sporo w to gralem, a pojedynki z kumplem gdzie miecze odbijały sie od siebie 10 razy aż w koncu któryś wszedł w ciało dawaly duzo radosci :D)

niestety omawiana wyzej gra nie zapowiada sie tak fajnie, ale może bedzie znośna, wiec pomysalem że warto o niej wspomnieć

Odnośnik do komentarza

deathspank probuje humorem odbić sie od dna, ale wydaje mi sie że to jednak strasznie marna , okrojona płytka i drętwa kopia diablo ;p

 

nawet lubie takie slashery, na ps2 sporo gralem w BG dark alliance2 , ale jednak to mnie nie kusi, a dokladnie - kusilo mnie dopoki nie zobacyzlem gameplay'u

Odnośnik do komentarza

Dlaczego od razu od dna ;) Mnie też nie przekonuje gameplay, jakoś dziwnie to wygląda. Boje się żeby to nie był przerost jaj nad treścią, a treść w takiej grze to dla mnie rozwój postaci, sklepy, loot itp ;) Oby demo wyszło razem z pełną wersją.

 

"- Will there be a demo?

 

You're darn right there's going to be a demo. There's going to be so much demo in there you'll be like "Man... this demo, so awesome, what will the entire game be like? I will spend Earth-dollars and buy it." because that's what demos are for."

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

deathspank probuje humorem odbić sie od dna, ale wydaje mi sie że to jednak strasznie marna , okrojona płytka i drętwa kopia diablo ;p

 

nawet lubie takie slashery, na ps2 sporo gralem w BG dark alliance2 , ale jednak to mnie nie kusi, a dokladnie - kusilo mnie dopoki nie zobacyzlem gameplay'u

 

Tja.

 

8.5 od IGN i editors' choice.

http://uk.ps3.ign.com/articles/110/1105775p1.html

Odnośnik do komentarza

deathspank probuje humorem odbić sie od dna, ale wydaje mi sie że to jednak strasznie marna , okrojona płytka i drętwa kopia diablo ;p

 

nawet lubie takie slashery, na ps2 sporo gralem w BG dark alliance2 , ale jednak to mnie nie kusi, a dokladnie - kusilo mnie dopoki nie zobacyzlem gameplay'u

 

Tja.

 

8.5 od IGN i editors' choice.

http://uk.ps3.ign.co.../1105775p1.html

Sprawdziłem właśnie demko (~20min grałem bo muszę się opiekować małym szkrabem) i dla mnie jest po prostu świetnie: koleś kojarzy mi się z cptn Qwark'iem (chyba przez ten głos) pierwszy quest mnie rozwalił XD gadka z wiedźma też była niezła, maszynka do mielenia item'ów to jest to (praktyczne i zabawne), w ogóle humor daje radę (intro). Naskrobię więcej wieczorem, jak skończę demo :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...