Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Allah dziś oglądał Euro 2008 ;)

 

Turcja to mistrz końcówek ostatnio, chociażby zostawało małe okienko czasowe i tak walną bramkę ;) Cóż, no to będzie "bratobójczy" pojedynek między Niemcami a krajem który i tak częściowo mieszka u nich :) Cieszy mnie to, bo Turcy to prawdziwi wojownicy i nieźle own'ują drużyny, które już myślą że przejdą dalej, a tu zonk :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i proszę. Turcja, niby nie taki potentat, nigdy się ich nie stawia wśród faworytów... a znowu, po 2002 r., zdobywają medal wielkiej imprezy. Mistrzowie końcówek.

 

Mimo takiego a nie innego zakończenia dogrywki, mecz strasznie nudny. Zwłaszcza jak na to, że grali tam czołowi do tej pory napastnicy turnieju - Nihat i Petrić, bo razili oni bezradnością. Myślę, że Niemcy już spokojnie są w finale. Trochę mnie to cieszy, bo przed mistrzostwami postawiłem pewną sumkę na to, że zdobędą tytuł. Obecnie kurs jest na nich już ponad dwukrotnie niższy.

 

Niemcy 2,65

Holandia 4,25

Hiszpania 5,50

Włochy 6,50

Turcja 10,00

Rosja 15,00

 

Oczywiście nie znaczy to, że nie trzymam kciuków za Holendrów. Oni do tej pory grali na turnieju milion razy lepiej, niż Portugalia, więc nie ma powodu, by Niemców nie pokonali. Zobaczymy, jak to będzie. Faworytów do zwycięstwa jest czterech, ale są też dwa czarne konie. Że nie mają one szans? Grecja 4 lata temu też nie miała szans...

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Najpierw dwie godziny totalnej nudy , z chaosu wyłania się bramka Chorwatów w 120 minucie. Turcy, zaczynający grę dopiero od straty gola, chwile później oddają chyba pierwszy strzał celny na bramkę Pletikosy , oczywiście zakończony golem i już wiadomo ,że są silniejsi psychicznie a karne będa należeć do nich. Generalnie tylko Bilicia mi szkoda ,bo go lubie.

Odnośnik do komentarza

oglądałam co prawda tylko końcówkę meczu. już mówię ch.j będą karne, a tu nagle Chorwacja się zebrała w sobie i wygrała. :P tak jak obstawiłam :D bardzo emocjonujące zakończenie, domyślam się, że trenerzy to ciśnienia tak wysokiego dawno nie mieli :P reasumując, ogromnie się cieszę, że Chorwaci zagrają z Niemcami :P

Odnośnik do komentarza
oglądałam co prawda tylko końcówkę meczu. już mówię ch.j będą karne, a tu nagle Chorwacja się zebrała w sobie i wygrała. :P tak jak obstawiłam :D bardzo emocjonujące zakończenie, domyślam się, że trenerzy to ciśnienia tak wysokiego dawno nie mieli :Preasumując, ogromnie się cieszę, że Chorwaci zagrają z Niemcami :P

??

 

Ironia?

Odnośnik do komentarza

Jak na razie faworyci po meczach grupowych jada do domu. Mam nadzieje, ze jednak ta jedna druzyna, ktora dobrze punktowala w grupie, czyli Holandia, przejdzie dalej, bo na Hiszpanie i tak nie licze, a po dzisiejszym i wczorajszy meczu, licze jeszcze mniej (chociaz polfinal Hol - Esp bylby arcyciekawy).

Turcy tak sie zasymilowali z Niemiaszkami, ze zaczynaja grac do konca, jak oni kiedys. Nawet teoretycznie bardzo nudny mecz potrafil przerodzic sie w ciekawe widowisko. Bardzo udane mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza

na przykladzie Czechow i Chorwacji widze, ze nie mamy co marudzic na Hołarda, to co robi Turcja z przeciwnikami przebija nawet naszego karniaka O_o

przyjechalem do domu pod koniec drugiej polowy, w sumie niewiele mnie ominelo, a koncowka porownywalna chyba tylko do finalu LM z 99'.

szkoda tylko, ze Turcja juz raczej nie da rady szkopom i final juz chociazby z tego wzgledu bedzie mierny.

Odnośnik do komentarza

Osobiście byłem za Chorwacją, no ale Turków należy pochwalić za walkę do końca w kolejnym meczu. No ale wypadło im przed następnym meczem 3 piłkarzy przez kartki, do tego grali dzisiaj jak dla mnie bardzo słabo, żeby żadnego strzału nie oddać w drugiej połowie meczu... Raczej Niemcy spokojnie mogą sie widzieć w finale :( , bo Turcy będą bardziej zmęczeni, osłabieni, a do tego z taką gra nie mają szans z Niemcami, no chyba że znowu będą mieli wystrzałową końcówkę i załatwią Niemców, co by było miłą niespodzianką. ;)

Odnośnik do komentarza

chorwaci mogli rozstrzygnąć mecz w regulaminowym czasie gry, nie zrobili tego i ich pokarało, karne były w ich wykonaniu tragiczne, wystarczyło strzelać w środek, bramkarz zawsze w którąś stronę zrobi ruch

 

jedyne czego pragnę, to to, ażeby ssmany nie zdobyły mistrzostwa, niech na(pipi)ią im nawet włoskie panienki-aktorki

 

ament

Odnośnik do komentarza
na przykladzie Czechow i Chorwacji widze, ze nie mamy co marudzic na Hołarda, to co robi Turcja z przeciwnikami przebija nawet naszego karniaka O_o

 

Ale o co chodzi? Wyraznie byla doliczona jedna minuta dogrywki, padl gol i sedzia doliczyl dodatkowe sekundy za to, ze Chorwaci wbiegli na boisko uniemozliwiajac rozpoczecie gry przez Turkow. Trzeba bylo:

 

a) nie wybiegac jak idiota na boisko, gdy jeszcze trwa mecz, bo czas za taka przerwe bedzie doliczony

b) trzeba bylo (pipi) nie byc de bilem i nie stracic w takiej sytuacji golaxDDD no sorry, trzeba byc naprawde ofiara, by przegrac taki mecz

 

 

Niestety nie spelnily sie marzenia polskich kibicow, ktorzy po latach mogliby mowic, ze odpadlismy, bo mielismy najmocniejsza grupe (dwoch medalistow ME).

 

 

Brechtam z Chorwatow jak glupixDDD

Odnośnik do komentarza

nie, chodzi po prostu o tragedie narodu : ). my tu beczymy z powodu jakiegos karnego, ktory i tak by nic nie zminil, a Czesi i Chorwaci zostali wyruchani bez mydła w ostatnich minutach przez nic nie grajacych niemal cały mecz brudasów z Turcji xD.

a podpunkty, ktore wymieniles w swojej eksperckiej wypowiedzi sa jak najbardziej niepodwazalne, drogi Obso :closedeyes: .

Odnośnik do komentarza
nie, chodzi po prostu o tragedie narodu : ). my tu beczymy z powodu jakiegos karnego, ktory i tak by nic nie zminil, a Czesi i Chorwaci zostali wyruchani bez mydła w ostatnich minutach przez nic nie grajacych niemal cały mecz brudasów z Turcji xD.

a podpunkty, ktore wymieniles w swojej eksperckiej wypowiedzi sa jak najbardziej niepodwazalne, drogi Obso :closedeyes: .

 

aaa no przeczytalem na szybkensa cos tam o Webbie i zle zrozumialem wypowiedz;] No wlasnie to jest zabawne, ze doszli dalej, a bedzie ich to Euro duuuuzo bardziej bolalo;]]]]

Odnośnik do komentarza

Myślę, że przyrównywanie ich do Greków to przesada. Wiadomo że wirtuozów piłkarskich nie mają, nadrabiają ambicją i zaangażowaniem. Poza tym, Chorwaci zagrali pierwszy kwadrans w nieprawdopodobnie szybkim tempie, a Turki dotrzymywali im kroku. Zresztą Chorwaci jakby przeszli obok tego meczu, im dalej tym więcej long-ball'i a mniej przemyślanych akcji.

Odnośnik do komentarza

Czy myślicie,że może się powtórzyc scenariusz z ostatnich mistrzostw?Turcy wygrywają mecze w których mówi się "już po meczu",jeszcze dwa takie cuda....... Chociaż ja myślę,że w finale zagrają Niemcy z Holandią,szkoda że tak zakręcili,bo chętnie bym obejrzał w tym spotkaniu Hiszpanów(oczywiście z pomarańczowymi)

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Turcja kopiuje dokładnie ten sam styl, dzięki któremu Grecja wygrała w 2004. Mam nadzieję, że Niemcom nie dadzą rady.

bez sęsu

 

Turcy grają mało atrakcyjnie tylko do straty bramki. Później grają arcyofensywnie i bardzo fajnie dla oka.

Odnośnik do komentarza

ej, ale serio dla was Turcy tak słabo grali? Co prawda większość drugiej połowy lukałem na mecz jednym okiem, drugim wkuwając, ale imo obie drużyny fajnie grały i mecz dla mnie jak najbardziej ok. Dużo szybkich akcji, gra w ofensywie obu stron. Może ja inny mecz oglądałem ;]. Hamit Altintop bardzo ładnie momentami grał, Rustu zaliczył piękne interwencje.

 

W sumie wisiało mi kto wygra, bo obie drużyny dosyć lubię i obu byłoby mi żal po odpadnięciu (Chorwaci może by jeszcze coś namieszali na turnieju), ale po tym jak Turcy strzelili gola byłem za nimi, należało im się zwycięstwo w karnych.

Odnośnik do komentarza

ja tylko się modlę by w finale nie było meczu Niemcy-Włochy.To są dwie znienawidzone przeze mnie drużyny i jeśli one spotkają się w finale to chyba przestane wierzyć w futbol :P

 

Żal mi Chorwacji bo to był mój cichy faworyt Euro ,ale już przed karnymi było widać ,ze oni ten mecz przegrali w 123 minucie i już nie potrafili się skupić nad jedenastkami.Jedyny plus z tego meczu taki,ze pierwszy raz i ostatni w studio był Red-raper psycho fan Chorwacji-normalnie przegięcie z tym "gościem"

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...