Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na koniec eliminacji przyznam szczerze, że przeklinałem drużyny Chorwacji i Rosji. Powód jest oczywisty. Weszły na Euro 2008 kosztem reprezentacji Anglii, której to futbol jest przecież najlepszym na świecie. ;F Teraz śmieję się szczególnie z tego co zrobiła ekipa Zbornej we wczorajszym dniu. Ich gra jest niesamowita, szybka, techniczna, z polotem. Już w grupie można było zaobserwować nieprzeciętne umiejętności takich piłkarzy jak Pawluczenko, Arszawin czy Żyrianow... Pod każdym aspektem przewyższali Holendrów - faworytów do tytułu wśród powszechnie krążącej opinii. Trudno się dziwić, po tym co Oranje pokazali w grupie, odsyłając do domu takich tuzów światowej piłki jak Francja, czy miażdżąc i znacznie utrudniając awans aktualnych Mistrzów Świata - Włochom. Jedno natomiast muszę przyznać! Pomarańczowi wcale nie grali pięknych zawodów. Po prostu byli skuteczni (aż do wczoraj ;p), bo w zasadzie nie zachwycili mnie w konfrontacjach z wymienionymi już zespołami: Francja, Włochy. Mało tego, powiedziałbym, iż te ekipy zagrały piękniej. Ale jako fanatyk piłki nożnej w ujęciu ogólnym, powtarzam wiecznie do znudzenia. Nie liczy się styl, tutaj nie ma zasług, tu trzeba wbijać bramki, nawet kutasem. Niestety każdemu reprezentantowi Tulipanów tego organu wczoraj zabrakło. Sneijder coś próbował z dystansu, ale niech lepiej uczy się od Kołodina. Van Parsie nic nie wniósł, nie rozumiem dlaczego nie wszedł Robben. Van Nistelrooy to stary dobry Diabeł, strzelił gola w swoim stylu lecz niestety (albo stety), nic tym nie wskórał. VdV w ogóle nie widziałem. O defensywie się nie wypowiadam, po prostu byli wkręcani przez Rusków jak w najlepsze kawały o tym kraju. ;p Van Der Sar kapitalnie. Gdyby nie on byłaby totalna tragedia... zresztą, pewnie i tak jest totalna tragedia dla wszystkich miłośników Holandii, a ja się cały czas śmieję. xD

 

A teraz pora na Włochy vs Hiszpania. Z racji tego, iż nie ma Anglii i Polski, nie solidaryzuję się już z żadnym krajem. Natomiast jeżeli miałbym obstawiać... > Italia.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Boniek jak dla mnie sie sprawdza jako drugi komentator, dobrze sie go slucha, szczegolnie jak sobie zaczyna gadac do pilkarzy, czy ogolnie na luzie, bez tego calego spiecia wynikajacego z bycia komentatorem. Zreszta, biorac pod uwage reszte 'ekspertow" to o bycie lepszym nie jest trudno.

 

 

Mecz okropnie nudny, cos czuje, ze wczorajszy byl ostatnim ladnym spotkaniem w tych ME i mozna juz zalowac, ze Holandii przydarzyla sie taka wpadka. Finalu Niemcy - Wlochy nie zdzierze. Ci ostatni prezentuja takie drewno, ze o ja pie rdole, a Toni to Debowy Ksiaze wsrod wszystkich. Aerodynamiczny wąs Corleone mu nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Boniek jak dla mnie sie sprawdza jako drugi komentator, dobrze sie go slucha, szczegolnie jak sobie zaczyna gadac do pilkarzy, czy ogolnie na luzie, bez tego calego spiecia wynikajacego z bycia komentatorem. Zreszta, biorac pod uwage reszte 'ekspertow" to o bycie lepszym nie jest trudno.
jest również jednym z najśmieszniejszych :lol: nada się . Karny dla hiszpanów przed chwilą kielinni wszedł łokciem ale sędzia chyba nie widział
Odnośnik do komentarza

ESPANA!!!

 

makaroniarze jak zwykle antyfutbol, hiszpanie trochę nieudolnie bili głową w mur, presja trochę parę dwóch najlepszych napastników przygniotła, ale wynik całkowicie zasłużony.

to co sędzia robi jak dla mnie znowu totalna porażka. po takich meczach powinni mieć sędziowie zakaz sędziowania na dużych imprezach.

co do bońka to pier.doli głupoty, ale i tak jest najlepszy z tej grupy wzajemnej adoracji polsatu.

 

co do innych ćwierćfinałów to mecz turków bardzo słaby, błędy sędziego i nerwówka na końcu. chorwaci bardzo bojaźliwie, nie wykorzystali przewagi umiejętności i do domu.

 

portugalia i holandia przegrały mecze jak dla mnie w tym tygodniu przerwy co mieli. nie wiem czy się zawodnicy pokłócili, ale nie wydaje mi się, że to była kwestia gorszej formy.

szczególnie to było widać po holandii, która nie miała pomysłu na grę wogóle, a o grze zespołowej to w ogóle nie było mowy.

tyle, że rosjanie wybiegali to zwycięstwo, byli wyraźnie lepsi i pokazali, że jak się chce to można nawet bez gwiazd, a niemiaszki słabo jak zwykle i wygrali też jak prawie zawsze.

 

wreszcie trochę przerwy no i półfinały, jeden mega ciekawy, dwie ofensywne dryżyny, w grupie 4-1 i myślę, że jak nie będzie jakiejś katastrofy ala holandia to nawet jak będą rosjanie biegać 2 razy tyle to i tak raczej szans nie mają. drugi będzie pewnie zacięty i jak zwykle wygrają niemcy. howgh

Odnośnik do komentarza

boniek mnie wku*wia jako komentator, Gmocha się przynajmniej śmiesznie słuchało jak piep,rzył od rzeczy. A tego to zdzierżyć nie mogę, z resztą nie tylko ja jak widzę po ludziach w akademcu.

 

 

Najbardziej mnie rozwaliło

 

-Boniek: o, był spalony, na pewno był, sędzia się pomylił

powtórka

chwila milczenia

-Borek: na pewno nie było spalonego.

 

 

I HWD polsatowi że transmisja upadła przez iple przed samymi karnymi, na szczęście ludzie tuner tv mieli.

Edytowane przez Manor
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Moim zdaniem Boniek jako komentator świetnie się sprawdza. Nie jest spięty (może czasem naiwny) i prowadzi sprawozdanie zupełnie inne niż ci wszyscy eksperci- teksty typu "podaj na lewo" to najlepszy tego przykład. Borek mimo ,że jest w czołówce przy takim stażu posługuję się więcej frazesami a mniej improwizacją jak Boniek. Najlepszy przykład to wątek o Villi

 

Boniek:David strzela dużo bramek etc

Borek: Ale trener przekłada dobro drużyny i nie wystawił go z Grecją (pusty frazes)

Boniek: Myślę ,że dobro druzyny byłoby zachowane gdyby Villa strzelilł 3 gole xD

 

 

...

 

A mecz ogólnie nudny

 

Odnośnik do komentarza
Ale wiesz, że nie każdy ma telewizor?

No, czytałem kiedyś o takich ludziach.

 

Generalnie to jest fajnie. Chyba bym się załamał, gdyby makarony po odstawieniu takiej nędznej szopki jeszcze się przecisnęły do półfinału.

Hiszpany też skutecznością nie raziły, ale mają Kasijasa.

 

z4536894X.jpg

Przystojniak :wub:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, z czego się śmiejecie. Jak się zmienia mieszkanie co miesiąc to raczej mało wygodne jest taszczenie wszędzie TV, zwłaszcza, że możliwość podłączenia anteny jest dużo rzadsza niż złącze do internetu. Niedługo sami wyrzucicie telewizory, bo po co to, skoro wszystko można obejrzeć przez sieć.

 

Finał będzie Niemcy-Rosja.

Odnośnik do komentarza

boniek jako komentator numer 2 jest świetny, teksty typu "głowa za szybko myślała" albo "kto taki?" rządzą

 

mecz taki jak się spodziewałem, tylko chciałem po jednej bramce, motyw z kiksem buffona kosmiczny, prawie byłby kuriozalny samobój, a w karnych de rossi strzelił podobno tak jak zawsze i aktorka di natale nie wytrzymała ciśnienia i włosi jadą do domu, życie;p

 

hiddink na pewno wyciągnie wnioski z grupowej konfrontacji, oprócz tego ma kompletny zespół, będzie ciekawie

 

byle ssmany nie zgarnęły tytułu

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...