Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Tak jestem stargetowany :) Żadnych Marianów, Zeld czy innych casuali, które walają się w marketach - przerobiłem je i wymiotłem na aukcjach. Na dobrą sprawę nic do nich nie mam (to w sumie baaaardzo spoko gry), ale obecnie inwestuję wyłącznie w indyki, importy, wydania z LRG, Rare i inne dziwadła :)

 

Akurat Panzera możesz dorwać na Allegro obecnie (około 500zł chyba) plus Lumines jest do wzięcia w Perfect Blue (jakoś około 300zł).

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Good stuff. Co prawda sam zbieram indyki jednak nie te z serii limitowanych. Uważam, że jak indyk jest wystaczająco dobry to prędzej czy później zostanie wydany w normalnej edycji a jak już ktoś je wystawia u nas to ze zbyt dużą przebitką cenową kiedy w eShopie są często za grosze. Szanuję za brak Visual Novels, sam za nimi nie przepadam.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2021 o 16:37, GearsUp napisał:

Good stuff. Co prawda sam zbieram indyki jednak nie te z serii limitowanych. Uważam, że jak indyk jest wystaczająco dobry to prędzej czy później zostanie wydany w normalnej edycji a jak już ktoś je wystawia u nas to ze zbyt dużą przebitką cenową kiedy w eShopie są często za grosze. Szanuję za brak Visual Novels, sam za nimi nie przepadam.

Co do przepaści cenowej indyków w pudełkach vs cyfra pełna zgoda. 
„Uważam, że jak indyk jest wystaczająco dobry to prędzej czy później zostanie wydany w normalnej edycji…” Tutaj to już jest różnie. Przykład ? Celeste, Into the Breach, Cuphead (tutaj niby twórcy obiecali fizyka ale wciąż cisza). Można sporo wymieniać. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, giger_andrus napisał:

Co do przepaści cenowej indyków w pudełkach vs cyfra pełna zgoda. 
„Uważam, że jak indyk jest wystaczająco dobry to prędzej czy później zostanie wydany w normalnej edycji…” Tutaj to już jest różnie. Przykład ? Celeste, Into the Breach, Cuphead (tutaj niby twórcy obiecali fizyka ale wciąż cisza). Można sporo wymieniać. 

 

Zgoda, nie jest to norma ale np taki Blasphemous już w poniedziałek na półkach sklepowych a był już w LRG.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Ja to wiem, Ty to wiesz, a inni... no tak różnie ;) Mówienie o "bzdurach" ucina się dokładnie w chwili, w której dochodzimy do kwot jakie trzeba za nie zapłacić i jak ciężko je zdobyć obecnie. Dzięki piękne Mistrzu :)

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.06.2021 o 09:43, ping napisał:

Amer PIĘKNIE, nie daj sobie wmówić głupot, że masz 'bzdury' na półkach. Bardzo mi się te półeczki podobają :lapka: 

 

Bzdury w sensie indyki, bo mi szkoda kasy i przede wszystkim CZASU na te gry. Ale szanuję kolekcję. Switch wygląda obłędnie. Do tego limitowane edycje mają chyba jedne z lepszych.

W dniu 29.06.2021 o 13:21, Amer napisał:

Ja to wiem, Ty to wiesz, a inni... no tak różnie ;) Mówienie o "bzdurach" ucina się dokładnie w chwili, w której dochodzimy do kwot jakie trzeba za nie zapłacić i jak ciężko je zdobyć obecnie. Dzięki piękne Mistrzu :)

 

No cena za Lumines czy właśnie Panzer jest spora. Dlatego spoko kolekcja w ogólnym rozrachunku, bo nie jest standardowa i nie ma tam oklepanych tytułów które puściłeś dalej w świat. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.06.2021 o 13:21, Amer napisał:

Ja to wiem, Ty to wiesz, a inni... no tak różnie ;) Mówienie o "bzdurach" ucina się dokładnie w chwili, w której dochodzimy do kwot jakie trzeba za nie zapłacić i jak ciężko je zdobyć obecnie. Dzięki piękne Mistrzu :)

To mi przypomina sytuację sprzed kilku lat w pracy kiedy dwie k"u"leżanki twierdziły, że zbieram graty - gierki. Zapytały ile to warte i już przestały śmieszkować. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...