Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sam osobiście znam dwie osoby które mają więcej gier niż ja. Ogółem nie mam tego jakoś dużo. Wiem, że jest sporo koksów zjadających mnie na śniadanie. Ale tak powoli sobie człowiek odkłada. Robiłem porządki generalne, to wyciągnąłem gry z szafek. Schowałem je ponownie już i nie chce mi się wyciągać znowu, więc wybaczcie, ale sił już nie mam :(

 

Edite. Ogółem tak się ta moja graciarnia prezentuje. Wstyd o meblościankę i od lat się zbieram do remontu, ale zawsze brakuje czasu, chęci i pieniędzy. Plus tej meblościanki taki, że jest na prawdę pojemna i choć już zaczyna dobijać do swoich granic, to jednak wszystko mi jeszcze mieści i nic na strych wynosić nie muszę. 

 

 

IMG_20220719_131731.jpg

Edytowane przez Mantis
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

TV CRT to Panasonic 28 cali. Zaś ten na biurku to 55 cali Sony XG95 zakupiony ponad dwa lata temu pod 7 generację, Wii U i Switcha. Na najnowszej generacji gram na 65 calach. Choć zawsze by kusiło aby był większy TV. 

 

Kompletny remont od dawna mam w planach. Plus wymiana drzwi etc. I oczywiście mebli. Ale wiele rzeczy się dzieje i zawsze coś innego się pojawia. Może więc kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, Wredny napisał:

Trochę za głębokie te półki jak na mój gust, no i drażni mnie ten brak alfabetycznego porządku, ale zbiory zacne - mógłbym godzinami wyciągać i oglądać te pudełeczka, oraz o nich dyskutować :fsg:

Półeczek w IKEI innych niestety nie było a głębokość nie przeszkadza mi osobiście. Jeszcze podczas urlopu właśnie chce się postarać jakoś fajnie to poukładać bo jest lekki chaos.

Odnośnik do komentarza

Ja nie lubię tych jednolitych, pisanych tą samą czarną czcionką na białym tle - uwielbiam właśnie, gdy na grzbiecie tytuł wypisany jest tym samym fontem, co na ekranie tytułowym i froncie okładki - lubię te różnokolorowe, rozpoznawalne z daleka grzbiety.
Jedyne co mnie wkurza to gdy ktoś chciał być oryginalny i wrzucić napis w drugą stronę, jak ten nieszczęsny FUEL np.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...