Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

 

5 minut temu, giger_andrus napisał:

Musisz bardzo lubić Automatę skoro masz dubla.

 

Yup i wolę wersję Playstation bo na Xboxie ta gra śmiga w dziwacznym 1920x2160 czyli tej samej rozdziałce co RDR 2 na PS4 Pro (co prawda nie ma upskalowania do 4k za pomocą checkerboardu jak przy RDR 2 ale i tak na Xboxowej Automacie widoczne są artefakty co wykazał filmik Digital Foundry).

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ping napisał:

@Tynio

Ja gołe gierki na Gameboye oraz hucardy z PC Engine trzymam w segregatorach.

Do segregatorów włożone wkłady, które zazwyczaj służą do przechowywania kart kolekcjonerskich i jechanie.

 

Boje się trzymać w klaserach po kartach bo mają dziwne tworzywo, które może wchodzić w reakcje chemiczną z naklejką lub kartridżem. 

Też tak miałem w planie trzymać tym bardziej że mam kilka segregatorów po starych kartach. 

 

@Postal

Masz jakaś grę która samoistnie przestała Ci działać na konsoli? 

Pytam się bo mi jednej już mi nie czyta konsola mimo tego że grałem kilka razy i jest 0 rys.

Po 2 latach chciałem zagrać i wywala mi błąd, sprawdzałem na konsoli znajomego i też u niego nie działa. 

Edytowane przez Tynio
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tynio napisał:

 

Boje się trzymać w klaserach po kartach bo mają dziwne tworzywo, które może wchodzić w reakcje chemiczną z naklejką lub kartridżem. 

Też tak miałem w planie trzymać tym bardziej że mam kilka segregatorów po starych kartach. 

 

@Postal

Masz jakaś grę która samoistnie przestała Ci działać na konsoli? 

Pytam się bo mi jednej już mi nie czyta konsola mimo tego że grałem kilka razy i jest 0 rys.

Po 2 latach chciałem zagrać i wywala mi błąd, sprawdzałem na konsoli znajomego i też u niego nie działa. 


A wiesz, że mam. Jedna płyta z grą lustro a konsola nie chce jej czytać. Na początku jak wsadziłem do czytnika to pojawiała mi się ikona z grą w menu konsoli ale nie czytało jej. Teraz już nawet ikona się nie pojawia. Kupiłem tę grę po taniości wiec nie zwracałem. Miałem nadzieje ze sprawdzę na innej konsoli ale nie mam nikogo z Wii U.

 

Zaskoczyłeś mnie teraz, że to się zdarza.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Postal napisał:


A wiesz, że mam. Jedna płyta z grą lustro a konsola nie chce jej czytać. Na początku jak wsadziłem do czytnika to pojawiała mi się ikona z grą w menu konsoli ale nie czytało jej. Teraz już nawet ikona się nie pojawia. Kupiłem tę grę po taniości wiec nie zwracałem. Miałem nadzieje ze sprawdzę na innej konsoli ale nie mam nikogo z Wii U.

 

Zaskoczyłeś mnie teraz, że to się zdarza.

 

No ja mam jakieś 50 gier i jedna padła po około roku od zakupu, udało się wymienić bo był znajomy w sklepie, druga padła po około 3 latach, a dwie mi nie działały na starcie, zakupione na allegro jako używane działające, sprawdzałem na dwóch konsolach i na obu nie działały. 

Czyli już miałem w sumie 4 gry z czego z jedną zostałem, Wii U mam od premiery i myślałem że to laser, ale jak odesłałem dwie do sprzedawcy z allegro i potwierdził że też mu nie działają. 

 

Dziwna sprawa z tymi grami. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
41 minut temu, iluck85 napisał:

Wstyd, ale zacznę od PC. Ostatnia gra był CP. Wcześniej długo była cisza i już od dawna nie kupuje. 
W drodze na x jest jedna pozycja, to wrzucę na dniach xboxa.
 

 

9C0EC86F-E956-4C31-A013-5B96757D4169.jpeg

A7F39E06-D626-4FB5-88E2-C6F148C8919B.jpeg

Mała ale fajna kolekcja. A te pudełkowe Kane to dla mnie must-have zakupowy dla mnie. Jak tylko będę miał  Halo i The Medium na Xbox SX to wrzuca swoja kolekcję.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...