Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, suteq napisał:

O kurwa, te game boye. :obama: 

 

Kiedyś chodziły po 50-60 zł i to w lepszym stanie niż teraz po 200 zł 

 

 

2 godziny temu, janol napisał:

DY4HVrnXUAAAhVj.jpg

A tak serio, piękna kolekcja.

 

Dzięki za oba komplementy :D

 

1 godzinę temu, iluck85 napisał:

Color ma podświetlenie od SP? 

 

Tak jak były te dobre czesy i GBC był tani to trochę się bawiłem i zamontowałem podświetlenie z GBA SP 

 

To nie są wszystkie fotki konsol jakie mam bo doszło kilka konsol Nintendo, między innymi 2DS XL oraz 3DS Classic i GBA w kolorze czarnym. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Ja mam pytanie: czy już ukończyłeś wszystkie gry jakie masz w kolekcji czy raczej kolekcja jest tylko po to aby napawać się jej widokiem?

 

W 20 lat można sporo gier skończyć, ale bez przesady nie jestem w stanie wszystkiego, bo nie każda gra przypadła mi do gustu.

Ale we wszystkie gry grałem, ostatnio ogrywa gry na GC (3 skończyłem w zeszłym tygodniu) 

 

Wiele gier to takie, które są na 100-200h (Wiedźmina 2 skończyłem dwa razy tak jak W3 oraz wszystkie Mass Effect) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@ping

To co wkleiłem to jakieś 35%-40% tego co mam (chodzi o gry)

 

Choć to zdjęcia z przed 2 lat i sporo się zmieniło.

Kilka konsol wypadło, a kilka wpadło.

 

Zastanawiam się jak to uwiecznić by sensownie wyglądało.

 

Ciężko jest zrobić fotkę ponad 160 gier na GameBoy-a bo po prostu nie widać tego, a dawanie po 10 gier jak PS3/PS4 mija się z celem bo będzie tego ponad 30 fotek.

 

Za jakiś czas postaram się ogarnąć jak wygląda mój pokój w którym gram.

 

Jak ktoś ma pomysł co do fotek to będę wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Nie masz tego poukładane na regale? 

 

Miałem w regale, tylko że tam mieści się tylko 700 płyt z grami. 

Po przekroczeniu 800 gier, pojawiły się dwa problemy, brak miejsca i jęcząca żona, że ja mam wszędzie gry, a ona nawet żelazka nie ma gdzie schować. 

No i barek zajęty dla konsol i kolekcjonerek, szafka dla starych gier, kartony w piwnicy, gry na PSP dałem do dzieciaków, no i skończyło się miejsce. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Tynio napisał:

 

Miałem w regale, tylko że tam mieści się tylko 700 płyt z grami. 

Po przekroczeniu 800 gier, pojawiły się dwa problemy, brak miejsca i jęcząca żona, że ja mam wszędzie gry, a ona nawet żelazka nie ma gdzie schować. 

No i barek zajęty dla konsol i kolekcjonerek, szafka dla starych gier, kartony w piwnicy, gry na PSP dałem do dzieciaków, no i skończyło się miejsce. 

Nic się nie martw. Forumek zna historie kupna nowego domu, żeby rozwiązać problem świecącego słońca w ekran TV. Dasz radę! Szanuję za kolekcję, piekna sprawa i zazdro jak chodzi o ilośc wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Nic się nie martw. Forumek zna historie kupna nowego domu, żeby rozwiązać problem świecącego słońca w ekran TV. Dasz radę! Szanuję za kolekcję, piekna sprawa i zazdro jak chodzi o ilość wszystkiego.

 

W moim wypadku odpada bo niedawno mieszkanie kupiłem w wielkiej płycie i jeszcze remont nie skończony.

Więc jak sam widzisz perspektywy słabe.

 

No i właśnie dziś skończyłem zliczać konsole i gry, w sumie wyszło razem prawie 1150 :obama: do 1200 niewiele brakuje.

 

20 godzin temu, Ukukuki napisał:

Ja bankowo podczas budowy domu rezerwuję dla siebie pomieszczenie minimum 15m2 na gierki, automat i biurko. Chciałbym więcej ale pewnie będzie ciężko. 

 

Jak masz w planie się budować to pomieszczenie 15-20m2 idealne na kolekcję i jakiś flipper lub automat.

 

Odnośnik do komentarza

Co tu się odjebao? :) No trochę tego masz, kolekcją gigera na Switcha też bym nie pogardził, steelbooki śliczne. Ja nie zbieram, w sumie mam z 3D Worlda i jak ktoś chce to mogę oddać za darmo.

 

Jakieś 20 gier na Switcha mam, nawet nie chyba, więcej konsol nie posiadam, a miałem prawie wszystkie. Wolę minimalizm, kto by później kurze ścierał przy tylu grach? Nie dzięki :kaz:

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...