Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Ktoś z Was magazynuje gry w pojemnikach? Co polecacie? Szukam czegoś dużego z zamykaną pokrywą (nie karton). Niedługo będę zmuszony zrobić porządni i schować gdzieś 200 gier.

No to chyba tylko plastikowe pojemniki, dostępne we wszelakich Actionach, Jyskach, Leroyach i innych podobnych. Aczkolwiek upierdliwe z nimi to, że nie mają równych wymiarów.

Przykładowo - Skrzynka do przechowywania Heidrun | Action.com

Sam trzymam część gier, na których ekspozycji mi nie zależy w tego typu plastikowych pudłach, tylko niekoniecznie tak dużych.

 

Ewentualnie z prostokątnych są jeszcze różne składane pudła/koszyki, ale to już mniej trwałe i nie wiem, jak wytrzymałe. Zależy gdzie chcesz trzymać i ile pakować w jedno takie.

Może takie coś by wystarczyło? https://www.leroymerlin.pl/szukaj-produkty.html?q=pudełko spaceo home

 

Mimo tego zaopatrzyłbym się na Twoim miejscu również w woreczki ochronne na DVD/Blu-Ray i każde pudełko z grą wrzucił do takiego. Groszowe sprawy, a przynajmniej się aż tak nie poobijają/porysują.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prostokątnych plastikowych nigdzie nie znalazłem swego czasu, niestety, aczkolwiek mam kilka takich, które są tolerowalne w tej kwestii. Najlepiej sprawdzić kilka sklepów z miarką i samemu ocenić na żywo.

 

Koszyki wydają się fajne, ale nie wiem, czy wytrzymają większy ciężar.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z Ikea są najlepsze plastikowe pudła, przerabiałem to bo potrzebowałem czegoś na magazyn. Samla 45 litrów. Można je stackować jeden na drugim, nawet po 6 sztuk mocno dociążonych nie sprawia u mnie, żeby pudło na dole ucierpiało (podobne pudła z JULA niestety mają gnące się pod ciężarem pokrywy).

Nie są idealnie prostokątne ale człowiek mądry sobie poradzi.

 

200 gier to będzie może półtorej takiego pudła.

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ukukuki napisał:

Kolekcja w miarę świeża :lapka:

 

20 godzin temu, iluck85 napisał:

Z okazji przeprowadzki, powrotu do siebie i robienia porządków:

 Ładna kolekcja. A ponoć  pudełka na Xbox nikogo nie obchodzą. Fajnie ,że u zielonych jest ta opcja. A i gry  na PS5 niczego sobie.

W dniu 19.06.2023 o 16:34, jimmyyy8 napisał:

Pudełeczka piękna sprawa. Kolekcja na regale, cały rytuał odpalania. Ogrywany tytuł pięknie wyeksponowany przy konsoli. Miód :banderas:  Limitki za grube sianko dalej będą wychodzić, być może nawet po tym jak napędy znikną z konsol (czyli pewnie następna generacja).

 

To styl życia jak winyle. One też nie mają wiele sensu, a jednak kupowane są po dziś dzień. I żadne leniwe pizdeczki, którym nie chce się podnieść dupy z kanapy tego nie zmienią. 

 

 

IMG_3652.jpeg

IMG_3653.jpeg

IMG_3654.jpeg

IMG_3655.jpeg

Fajna kolekcja.

Odnośnik do komentarza

Antologia Blizzarda :lapka: kiedyś miałem plan zebranie kompletu Platynowej Kolekcji. Są to wydania gierek z łatkami, bonusami, dodatkami, filmami ale kurde pojedyncze wydania potrafią chodzić po kilka stów :reggie:  Pewnie ponad 10k trzeba liczyć za cały komplet, trzeba było zbierać jak chodziły po 20-50 zł. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...