Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki Kalinho za wyczerpujaca odpowiedz i innym rowniez dziekuje. Szkoda ze skaszanili tak wspaniala gre jaka jest FFT przez glupie animacje, zreszta nie wiem jak to mozliwe przeciez ta gra jest tak uboga graficznie, sa gry w 3D na psp i normalnie chodza, oj wstyd. Ale sprubuje zagrac w nia moze nie bedzie mi to az tak przeszkadzac.

Nie wiem czy slyszeliscie ale w listopadzie ma wyjsc na psp rekame Shadow of memories :) w Japonii A po jakims czasie w USA. Dobra okazja zeby zagrac w ta ponoc wspaniala gre, jedna z pierwszych na PS2. Jakie to czasy producenci szukaja kasy gdzie tylko sie da, pewnie przez ten kryzys, poza tym kiedys kazda konsola miala swoje gry, i po to wlasnie bylo ich kilka a teraz sa 3 konsole i wszystkie gry sie "przenikaja",co za bezsens , to po co sa te 3 konsole na rynku, sa tez exclusivy ale w porownaniu do tych wspolnych gier jest ich malo.

Odpalilem ostatnio Loco Roco i dla mnie to jest porazka, a tak bardzo ja reklamowali wszedzie, wiadomo, badziewie zawsze najwiecej reklamuja :) Pogralem w nia chwile i jest dla mnie zbyt dziecinna no i nudna, moze po dluzszym czasie bym sie wkrecil moze dalej jest ciekawsza, ale pierwsze wrazenie negatywne, ogolnie strasznie dziecinna i te piskliwe odglosy.

Edytowane przez Robal_09
Odnośnik do komentarza

Są szarpnięcia podczas wykonywania zbajerowanych czarów i skilli. Po prostu animacja spada do kilku klatek na sekundę. Żałosne patrząc na moc PSP w porównaniu do PSX'a, ale nic nie ujmuje to tej genialnej grze.

Odnośnik do komentarza
Są szarpnięcia podczas wykonywania zbajerowanych czarów i skilli.
Przy wykonywaniu wszystkiego. Byle użycie potionka spowalnia grę dość drastycznie. I to nie wina PSP tylko nędznego programowania. Ja byłem tym faktem mocno zniesmaczony mówiąc szczerze. A czy gra taka genialna...? Mnie na kolana jakoś nie powaliła.

 

Do tematu, obecnie PSP odpalam raczej rzadko, nadrabiając zaległości PS2 i PC, ale okazyjnie pogrywam w Disgaea: Afternoon of Darkness oraz staram się skończyć Super Robot Wars MX Portable.

Odnośnik do komentarza

tekken dr - na facie z powodu tragicznego krzyzaka zrezygnowalem z grania po kilku walkach, a teraz na slimie gra mi sie niewiele gorzej niz na dualu. gdybym jeszcze mial z kim grac to bylbym w raju :P

 

prinny - na hell finest. gra fajna, przewalony poziom trudnosci, ale gdyby bylo inaczej to chyba szybko bym o niej zapomnial

 

 

po prinny chcialbym sie zabrac za jakiegos fajnego erpega, od ff12 nic nowego nie przeszedlem

Odnośnik do komentarza
Są szarpnięcia podczas wykonywania zbajerowanych czarów i skilli.
Przy wykonywaniu wszystkiego. Byle użycie potionka spowalnia grę dość drastycznie. I to nie wina PSP tylko nędznego programowania. Ja byłem tym faktem mocno zniesmaczony mówiąc szczerze. A czy gra taka genialna...? Mnie na kolana jakoś nie powaliła.

 

są szarpnięcia jeśli się grało w FFT na PSX.

inaczej po prostu nie ma puntku odniesienia jeśli chodzi o szybkość animacji, więc się nie dostrzega zwolnień

 

ja się przyzwyczaiłem po kilku minutach, ta gra mogła by być w 2D a i tak bym w nią grał

 

 

 

 

 

 

 

i właśnie męcze FFT 1.4

Odnośnik do komentarza

Ja mam na karcie, więc nie wiem jak z UMD, ale mimo to loadingi trwają dłużej niż zazwyczaj. Mi tam się podoba, kwestia gustu. Ja jRPGi od NISa łykam natychmiastowo.

 

Jak grałeś w Ar Tonelico czy Atelier Iris to powinna ci Mana Khemia też podejść. Proste i infantylne, ale zaraz przyjemne i odprężające ;)

Odnośnik do komentarza
Untold Legends

 

fajny i prosty do bólu hack n slash

 

nawet nie czytam dialogów tylko patrzę w dzienniku dokąd mam iść i kogo ubić :D

 

 

Jeżeli nie grałeś to polecam Dungeon Siege, gra jest świetna i chociaż żeby odblokować wszystko i dopakować postać na max'a trzeba ten sam wątek przejść 2 razy (najpierw normal, a potem chyba expert, różniące się tylko tym, że postacie mają stosunkowo do Twojej postaci podobny lvl) gra się na prawdę fajnie. Gra jest bardzo prosta, nie ma skomplikowanego systemu (właściwie interface jest banalnie prosty), a ilość czarów i itemków jest całkiem wystarczająca. Szkoda tylko, że jest taka krótka :(

 

 

Ja sam gram w... Holy invasion privacy, Badman! What Did I Do To Deserve This. Gra jest bardzo prosta (jeśli chodzi o zasady), a sam fun płynący z tej prostoty wylewa się bokami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...