Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Adam GlapJńskJ napisał:

We Wrocławiu to @Faranell nie polecam dawać w pizdę i ryczeć bo często drogówka wyłapuje takich z ruchu i zgarnia na bok na kontrole. :lapka:

 

Auto przepiękne ale V8 ryczy jak stara dziwka i bez tuningu wydechu IMO. Ale wiadomo - co kto lubi.

 

Kilka ładnych lat się tu bujam i jeszcze nie miałem przyjemności, ale kto wie, wszystko przede mną:P

 

Wiesz co, V8 w RSach właśnie specjalnie nie ryczy, czegoś tam brakowało. Jak porównać np. do Mercedesa AMG GT - tam to V8 pięknie brzmi czy w G klasie, no ale RS6 tylko pod obciążeniem dawał radę. 

 

Jak są klapy zamknięte teraz i nie daje się mu w pizde, to jest dość spokojnie, więc po mieście krzywdy robić strasznej nie będę. Pamiętajmy, że wydech to nie tylko dźwięk ale też trochę mocy. Obecnie jesteśmy po modach na 680 KM+

Odnośnik do komentarza

Na autostradzie fajnie posłuchać jak coś ryknie, ale kiedy w Londynie AMG ze zmodyfikowanym wydechem przyspieszyło obok chodnika, którym akurat spacerowałem, to na chwilę przygłuchłem w jednym uchu i bynajmniej nie byłem ani pod wrażeniem ani zachwycony. 
 

Modyfikacje wydechu tak, ale legalne i myśląc też o pieszych i mieszkańcach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mustang napisał:

Na autostradzie fajnie posłuchać jak coś ryknie, ale kiedy w Londynie AMG ze zmodyfikowanym wydechem przyspieszyło obok chodnika, którym akurat spacerowałem, to na chwilę przygłuchłem w jednym uchu i bynajmniej nie byłem ani pod wrażeniem ani zachwycony. 
 

Modyfikacje wydechu tak, ale legalne i myśląc też o pieszych i mieszkańcach.

 

Ale ja się z Tobą zgadzam jak najbardziej, to nie jest wydech czy silnik który nie wiadomo jak ryczy od samego dołu. AMG ogólnie gra i brzmi całkiem inaczej i tam jak się go przyciśnie, to jak by piorun uderzył zaraz obok Ciebie.

 

2 godziny temu, Adam GlapJńskJ napisał:

@Faranell Ile pali ten czarny demon w mieście? Schodzisz poniżej 20 litrów/100 km??

 

Bez szans. 20 trzeba traktować jako takie absolutne minimum jeśli nie ma zbyt dużych korków. Ale w trasie jest całkiem spoko, lecąc 180 potrafi utrzymać 13l/100 km. Średnią z ostatnich chyba 4k kilometrów mam 16,4 - jak na to co ten samochód oferuje, uważam że jest to mega zadowalające.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Faranell napisał:

Bez szans. 20 trzeba traktować jako takie absolutne minimum jeśli nie ma zbyt dużych korków. Ale w trasie jest całkiem spoko, lecąc 180 potrafi utrzymać 13l/100 km. Średnią z ostatnich chyba 4k kilometrów mam 16,4 - jak na to co ten samochód oferuje, uważam że jest to mega zadowalające.

 

Zgadzam się. Pytanie było czysto hipotetyczne - jak ma się takiego pięknego potwora trzeba mieć zasobną sakiewkę. Ta zasada tyczy się również tankowania - potwór lubi pić. :)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Adam GlapJńskJ napisał:

 

Zgadzam się. Pytanie było czysto hipotetyczne - jak ma się takiego pięknego potwora trzeba mieć zasobną sakiewkę. Ta zasada tyczy się również tankowania - potwór lubi pić. :)

 

No lubi,  Bak na tydzień często wchodzi. Serwisowanie, ubezpieczenie też potrafi pociągnąć po kieszeni, no ale coś za coś :)

 

Odnośnik do komentarza

Tak, dopiero jak rodzina się powiększyła to zaczęło brakować miejsca, zwłaszcza w bagażniku, w gs jak nie masz butli za fotelami jest z tym spoko, bo kufer jest ogromny. Silniki chyba są nie do zajchania, kiedyś kupiłem blok silnika za 120zł żeby zrobić z niego stolik ale kurczak był tak ciężki, że olałem temat :sapek:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No przy tym co mam 390 00 km przebiegu to sobie obrałem za cel, by totalnie olać to i po prostu jeździć.

Is mkII miałem z 313k przebiegu, teraz ma 335 i dalej jeździ jak mi właściciel mówił bezproblemowo.

 

Widziałem też raz a otomoto mkII GSa z 550k km przebiegu, ale tego nie odważyłem się kupić ;) 

 

 

 

1 minutę temu, krupek napisał:

Banny co dał za limuzynę :obama:

 

ło Panie. Nawet taki byk jak Ty z tyłu na kanapie miałby wygodnie. 

Jak się ogarnę z autem to na lato wjeżdżam na Sopoty czy inne dzielnice gdzie się można pobawić i "lecimy" ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja się jaram takimi limuzynami klasycznymi. Miałem na oku LSa z 93 roku jako inwestycję, już zarejestrowanego na zabytek, ale zdygałem, że jak coś się zrypie to będę musiał majątek wyłożyć. Nie wiem jaki będzie przyszły rok w mojej branży, więc fanaberie w postaci drugiego auta do trzymania pod kocem sobie odpuściłem. No, ale regularnie przeglądam zabytki w regionie, może w końcu się złamię.

 

Taki GS bardzo fajny i nadaje się na daily car. Za 2 lata też już będzie klasykiem. Z tego, co piszesz, nadawałby się chyba na rejestrację po kilku szlifach, jeśli nie ma jakichś istotnych zmian mechanicznych wprowadzonych.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A u mnie w rodzinie po zdechłej zdezelowanej hondzie vii w dieslu, która jeździła moja panna, przyszła czas na zmianę a raczej ewolucji w postaci ufo. Chciałem coś jako daily żeby było tanio bo te auto jeździ głównie w trasie wiec padło na diesla który jest w sumie w miarę eko (spalanie w trasie do 5l) a z wyprzedzaniem tez nie ma biedy (2.2 140km). W rodzinie zostaje dalej civic vii w type r ale już po jeździe tym kosmitą w głowie urodził się pomysł by wymienić type r vii na viii generacje. Auto jak na 2007r jest naprawdę fajne, brakuje mi tylko grzania foteli a tak w porównaniu do poprzedniej generacji to lepsza pozycja za kierownicą, wygodniejsze, lepiej wytłumione i da się rozmawiać jadąc 140km/h na autostradzie. Muszę tylko wymienić grill na normalny bo w tym akwarium to tylko rybek brakuje ;)

E23DAB2B-B631-41FD-9D4B-05193E9A5207.jpeg

3DB1BA3B-AC34-48C9-ACB4-75FBD30F3017.jpeg

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...