Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiona w salonie Kia, więc ramki z Kia. Zawieszenie nie jakieś mega sztywne, pewnie amerykańskie jest zestrojone inaczej. No i zdecydowanie nie jest to komoda na kołach, te są zresztą tylko w filmach. Większość aut na drogach to albo japończyki albo koreańce (i jakieś 80% to suv). A już spotkać muscle cara to święto lasu

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ale powiem wam, że ten Q8 kocur. Na fotkach wyglada jak hatch a z zew wielki 5m prosiak. 
Mialem 2 lata temu nowe Q5, ale przy tym to zabawka. 

2 godziny temu, krupek napisał:

Dacia już zła jako służbowa? :nosacz:

Dacia tylko na weekendowe wypady z dziećmi :problem: 

edytka

@krupek zobacz jak w Daci może być luksusowo!

5CB3D6ED-8613-453E-BD1B-77E5707901A1.thumb.png.b20b7d9f5b63c7cbd53760c5dbf3ffd6.png

 

2 godziny temu, Adam GlapJńskJ napisał:

W główce się całkiem popierdoli chłopakowi od tej nowej floty. :nosacz3:

Wujek po takiej flocie, to już tylko samolot. Kto wie, może za kilka lat spotkamy się u mnie na skręcaniu meblościanki z Ikea.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, kanabis napisał:

Zawsze tutaj pisane bylo ze premium to przeplacanie ze teraz to niczym sie nie rozni od kia/hyundai/fiat a tu podjarka nowym bmw i audi? To jak to w koncu jest?

 

26 minut temu, mozi napisał:

Służbowe wszystkie dobre. Jak trzeba wybecelować swoją kasę albo płacić Leasing to już skoda jest ok

Dokładnie mozi :) , ale z drugiej stron dodam, że q8 z masą pakietów za ok 500 tys jest jednak bardziej premium niż nowe Q5 za 270, o którym np ja mówiłem (bo to chyba mnie się tyczy?), że nie poczułem dużej różnicy od dobrze wyposażonego  nowego passareti (który zresztą też pod 200 tys podchodzi). 
 

Co do Fiata to nie wiem czy ktoś tu zrównywał go z premiumami. Przecież to nie Dacia.

 

Co by nie mówić bardzo miło się jechało na badania do zakładu medycyny pracy, a 19 głośników z systemu Beng &  Olufsen bardzo fajnie grało :) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, kanabis napisał:

Moze po prostu zamiast marek premium powinni zrobic ceny premium ;)

 

Bo passat za 200k to bedzie przeciez zupelnie co innego niz gola standardowa wersja

To samo ze skodami np.

No ceny poszły do góry strasznie. Obecnie podstawowy pasat w kombi w automacie 150 km to 147 tys. Z trochę lepszym silnikiem i wyższą wersją wyposażenia to już praktycznie 200+.
Jestem na bieżąco, bo będziemy dla handlowców na DE flotę wymieniać w firmie. 
 

Żeby nie było. Ja się jakoś mocno nie jaram. Dałem 3 foty, napisałem że nie najgorsza flota. Jakby nie było taki samochód też ma 4 koła i kierownicę oraz szyby. Może jakbym przesiadł się z Kia Picanto to bym się jakoś bardziej jarał. Ot bardzo zgrabne, komfortowe i mocne auto. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak te audi i bmw ma sie wielkoscia do paroletniego glsa bo kuzyn z belgii takim ostatnio przyjechal ale wielkosc to :obama:

 

Przeciez jak to przy 200 by przydzwonilo w jakies seicento to jak w lisa. 

Z drugiej strony parkowanie w miescie chyba nie za wygodne takimi autami, jeszcze biorac pod uwage jak ludzie potrafia zaparkowac.

Odnośnik do komentarza

Mniejsze od GLSa. Tego nowego akurat mój best kumpel ma. Bestia max gabarytowo.

Gls ma jakoś ok 5,3m, a Q8 5m.
Inna sprawa, że z tym Q8 fajny motyw, bo na zdjęciach czy nawet bardziej materiałach prasowych wyglada jak jakiś hatch, a w realu to taki prosiak, że szok. 

Odnośnik do komentarza

To co będzie stało ;) Jeszcze do końca nie wiem, ale Audi bardzo mi się podoba. 
 

Przy negocjowaniu podałem jaki segment mnie interesuje + koniecznie automat, jak nie to 3 tys więcej chciałem, aby jakiś leasing/wypożyczenie sobie wziąć. Powiedzieli, że nie ma problemu i są takie auta w firmie. 
 

Nerwowo przeglądam www Daci czy nie ma tam czasami takiego segmentu z automatem :yao: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, balon napisał:

Wujek po takiej flocie, to już tylko samolot. Kto wie, może za kilka lat spotkamy się u mnie na skręcaniu meblościanki z Ikea.

 

Jak coś pisz na DM tylko kilka pincetek naszykuj stosownie wcześniej pracodawco. :cool: :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...