Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, [InSaNe] napisał:

Tyle lat na mnie łożyli, to jakoś się mogę odwdzięczyć ;) A przy okazji zrobię jakieś koszty, co by odliczyć od podatku :potter:

 

Super, chwali się. Też bym tak chciał. Niestety ja „odwdzięczyłem się” $$ dla ratowania ich życia, niestety nie udało się :( 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

U mnie też zawsze przekładają opony na oryginalne alusy. Niedługo wymiana, mam nadzieję, że firma sama zaproponuje mi wywalenie 2 z oryginalnych opon do śmieci, żeby wziąć mi nowe na wiosnę, bo przednie letnie już zużyte zauważalnie po 42k.

 

Niezłe nawet to spalanie jak na SUV i LPG.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Smiti napisał:

Wczoraj wpadły zimowe opony na stalówkach, wiem, że to tylko daczka ale jednak na alu prezentowała się zdecydowanie lepiej. W 4 miesiące zrobiłem 4k km, nic się nie zepsuło. Dynamika silnika 1.0 całkiem zadowalająca po mieście i spalanie z całego okresu to 7,3L/100km LPG. Spalanie benzyny około 100ml/100km. 

W sam raz na nocne patrole pod białoruską granicą :shieeet:

Nawet to jakoś jedzie z tym 1.0, ale warkot silnika (jak chyba każdego R3) jest irytujący.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, balon napisał:

A czemu sobie nie przełożyłeś zimówek na alusa? Ja tak od zawsze robię. 

Tutaj wjechała czysta kalkulacja. Dwa razy do roku wymiana - 140zł x2 = 280 x 5 lat = 1400zł za same podmianki. Dodatkowo opony na alu z racji większego rozmiaru 215/60/17 były droższe niż komplet stalówek i nowych opon w rozmiarze 215/65/16 o około 500zł. Teraz pozostaje tylko podmianka i ewentualne wyważenie za 30-40zł.

 

Zastanawialem się też nad wielosezonowymi oponami na fabryczne alu ale, że do auta były całkiem porządne opony premium letnie, to zdecydowałem się na takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Smiti napisał:

Tutaj wjechała czysta kalkulacja. Dwa razy do roku wymiana - 140zł x2 = 280 x 5 lat = 1400zł za same podmianki. Dodatkowo opony na alu z racji większego rozmiaru 215/60/17 były droższe niż komplet stalówek i nowych opon w rozmiarze 215/65/16 o około 500zł. Teraz pozostaje tylko podmianka i ewentualne wyważenie za 30-40zł.

Uuu wyższa matematyka wjechała:obama: 

U mnie  w dużym serwisie biorą dodatkowe 10 zł za przełożenie od szt, to 40 zł więcej x 2 na rok czyli 80 zł rocznie, czyli 400 zł na rok! Hehe

No ale szczerze zapłaciłbym nawet dużo więcej (nawet tę jedną gierkę w rok więcej),  aby nie patrzeć na BALONY!

Odnośnik do komentarza

Spoko, rozumiem. Opony dużo większe nie są, różnica 215/60/17 a 215/65/16. To nie auto sportowe :) Dodatkowo jeszcze lepiej wybiera dziury, bo trochę większy profil. Najgorsze, ze fajne kołpaki strukturalne, oryginalne z dacii kosztują w zasadzie więcej niż felgi stalowe… 

 

Alumy już umyte, zabezpieczone kwarcem i będą zimować na strychu :) 

23D97A50-74C3-4F00-9FAC-7EA19B488B8F.jpeg

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.11.2022 o 00:34, [InSaNe] napisał:

Czekałem 8 miesięcy od złożenia zamówienia, w końcu jest do odebrania. 320i, kolor Portimao blue.

 

Moje M440i zostawiam, ten też będzie wykupiony i ten samochód zostawiam Ojcu. Jak odbiorę, zrobię fotki. 

image0.jpeg

 

za gotówkę czy jakieś finansowanie/wynajem długoterminowy?

Odnośnik do komentarza

We Wrocławiu to @Faranell nie polecam dawać w pizdę i ryczeć bo często drogówka wyłapuje takich z ruchu i zgarnia na bok na kontrole. :lapka:

 

Auto przepiękne ale V8 ryczy jak stara dziwka i bez tuningu wydechu IMO. Ale wiadomo - co kto lubi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...