Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie foto z wczoraj i krótkie spojrzenie na nowy układ wydechowy. Drze teraz japę jak na V8 przystało, czy za bardzo? Nie wiem, muszę trochę pojeździć i ocenić
 
image.thumb.jpeg.32ff3abdcec8f1f1237f8088b0c5bc3f.jpeg
 
 
image.thumb.jpeg.05333b0242d68ade6a46cc4393179f28.jpeg
 
Dźwięk - https://drive.google.com/file/d/1BKqPuWHSeljAVOoU1H0HY6yGxLSKp9sp/view?usp=share_link
 
 
 
 

Jeśli możesz to jaki rok tego samochodu jest?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Z tym paliwem to jest o tyle śmieszne, że jak kiedyś kupowałem furmankę w salonie (z "wystawy", w sensie egzemplarz z ekspozycji w salonie), to jak go oglądałem w tymże salonie, to miał wskaźnik paliwa na full, ale jak go odbierałem to oczywiście rezerwa. :D I teraz pytanie, czy to jest jakiś "tryb salonowy" elektroniki, która pokazuje wskaźnik paliwa na full, czy serio był tam pełny bak, ktory przed wydaniem auta opróżnili. :reggie:

Odnośnik do komentarza

To po co zapas benzyny w aucie stojącym na ekspozycji? :D O ile to że diler nie zapewnia pełnego baku przy wyjeździe z salonu jestem w stanie zrozumieć, tak wlewanie paliwa na full do auta na wystawie, żeby wskaźnik ładnie wyglądał (?), a później spuszczanie tego paliwa, wydaje mi się trochę śmieszne. Dlatego bardziej obstawiałem jakiś myk w elektronice.

Odnośnik do komentarza

Ta w bmw kurwa wstążkę na samochodzie JAKBY MI GO W PREZENCIE DAWALI i butelkę jakiegoś cienkiego szampana.... Generalnie jak dla mnie to było raczej żałosne doświadczenie. 

 

edit: Zadzwonili że fura gotowa do odbioru, pojechałem a ta ze wstążką w salonie, szopka w chuj.... 

 

Edytowane przez kislawa
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dywaniki jakieś mi tylko dali, ale wyjazd z salonu był (co prawda bez wstążki, ale widziałem, że niektórym nakładają pokrowiec na auto, jakby to miała być kvrwa niespodzianka co znajdziesz pod spodem, ale u mnie tego nie było). :D 

Za to te zazdrosne spojrzenia wizytujących akurat w tym czasie salon bezcenne. ;) Żartuję, tak na serio trochę żenujące. Zwłaszcza jak handlowiec robi "szkolenie" z obsługi i pokazuje jak telefon sparować z systemem i gdzie płyn do spryskiwacza nalać. :D 

Ale życzę każdemu, żeby chociaż raz w życiu coś takiego przeżył. :)

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Mustang napisał:

A jakieś bonusy dostawaliście? Przy odbiorze A3 dali mi butelkę szampana i kabelek do smartfona. Z Golfem było tak samo (diler z tej samej grupy), plus fajne metalowe pudełko z Transporterem T1. Bez szału, ale zawsze coś. Ciekawe czy do takiego Turbo S dokładają coś ciekawszego.

 

Dali jakieś breloczki skórzane, model Porsche ala "burago" i jakiś kubek.

W ferrari dostaliśmy komplet pokrowców + ładowarkę, bo jak tydzień postoi fura bez odpalania i jazdy, to po tygodniu jej nie odpalisz;D Auto premium do paCZenia.

Więc jest taka indukcyjna ładowarka do akumulatora, podpina się ją w tylny zderzak. Jak zrobiliśmy 40 k w rok i śmignęliśmy do Warszawy na zmianę opon i jakiś tam serwis i handlowiec dowiedział się, że Ferrarka stoi pod chmurką, to prawie padł na zawał. Powiedział, że nigdy nie widział takiego przebiegu w tak krótkim czasie.

 

Ale to samo mówili w Mercedesie na AMG GT, tam też w rok wykręciliśmy całkiem fajny przebieg. Zdziwieni są, że tymi samochodami po prostu się lata jako daily.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...