Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsza sytuacja do strzelenia gola przez RL9 byla zbyt prosta i chlop sie wstydzil po prostu tak strzelic bramke. Bo ta glowka byla jakies milion razy trudniejsza do wsadzenia.

 

Nie wiem czy Lyon ogolnie nie mial wiecej lepszych sytuacji od bayernu. No ale z takim toko bambi na szpicy widocznie nie da sie zbyt wiele zdzialac.

 

To teraz w niedziele Robercik wznosi puchar :banderas:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Hubert249 napisał:

Przez pierwsze 10 minut, na pewno miał lepsze sytuacje. Bayern wyszedł do nich obsrany, jak Polska z Senegalem na mundialu 2018 

Nie no potem przeciez jeszcze slupek toko bambino i sam na sam zje,bane raz czy dwa. W ten sposob nie da sie cokolwiek ugrac na tym poziomie. Przeciez wlasnie po tym slupku gnabri pokazal jak sie strzela na 1:0. 

32 minuty temu, Il Brutto napisał:

Zawsze ogladam mecze z cywilizowanym komentarzem ale cos mnie podkusilo wlaczyc stream z polskim i o dziwo tvp sport mi dzialalo i o ja pier.dole :obama: 

Ja nie wiem czy im tak po ludzku nie jest glupio? No kur.wa myslalem ze lata 90te i citkomania juz nie wroca xD

No jak ciesze sie ze mamy takiego grajka jak Lewy tak juz przy tym przyznawaniu asysty Lewemu jak zje,bal przy bramce gnabriego az sie zaczerwienilem z cringu.

Ale przynajmniej utarl nosa januszom piszacym ze umie tylko dolozyc noge hehe

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Il Brutto napisał:

Zawsze ogladam mecze z cywilizowanym komentarzem ale cos mnie podkusilo wlaczyc stream z polskim i o dziwo tvp sport mi dzialalo i o ja pier.dole :obama: 

Ja nie wiem czy im tak po ludzku nie jest glupio? No kur.wa myslalem ze lata 90te i citkomania juz nie wroca xD

 

Ja po pierwszych 15 minutach przełączyłem na stream z komentarzem typa co w Fifie komentuje mecze, ja nie wiem kto to nawet komentował w TVP, ale ten drugi współkomentator to brzmiał jakby a) pierwszy raz w życiu mecz komentował b) dopiero wstał po 3 dniowym melanżu. No ale widać przynajmniej na co idzie 20 mld na TVP :kaz: Mogli dać już Strejlaua, w meczu Legia - Linfield był bezblędny "Darek my tu zaraz zaśniemy" "Nieeeeee nooo tak nie można grać!" "EEEEEEEEEEEEEEEEEE znowu strata".

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

 W tym meczu Robert Lewandowski padało częściej, niż Jezus Chrystus w kościele na mszy. Pod koniec meczu przy rzucie wolnym jak ten mudzin strzelił w mur to już te komentatory tylko ugryzli się w języki, bo bankowo chcieli powiedzieć coś w stylu "no i co odyebales czarnuchu, NASZ ROBERCIK by to szczelił!" ehh...

 Nie wiem kiedy to się dokładnie stało, ale imo RL9 już rozwiał wszelkie wątpliwości, że jest najlepszym polskim piłkarzem w historii. Nie musi już nic nikomu w PL udowadniać, ale te przesadne komentatorskie spusty robią mu PRową krzywdę. 

 Niech Robercik ustrzeli decydującego gola (choćby miał tylko dostawić nogę) w finale, należy mu się. 

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza

To darcie mordy po jego golach na 6:2 z Barcelona i 3:0 z Lyonem to była komedia.

 

Już widzę jak PSG, nie daj Bóg, strzeli ze dwie bramki, wykorzystując tak wysoko grająca obronę Bayernu, co było widoczne nawet w meczu z Barcelona, po czym pojawia się komentarze, że 'no niby pieniądze nie grają, ale jednak; no cóż, szkoda naszego rodaka' 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ludwes napisał:

To darcie mordy po jego golach na 6:2 z Barcelona i 3:0 z Lyonem to była komedia.

 

Już widzę jak PSG, nie daj Bóg, strzeli ze dwie bramki, wykorzystując tak wysoko grająca obronę Bayernu, co było widoczne nawet w meczu z Barcelona, po czym pojawia się komentarze, że 'no niby pieniądze nie grają, ale jednak; no cóż, szkoda naszego rodaka' 

 

Nawet tak nie mów, trzeba będzie w całym kraju opuścić flagi do połowy masztu.

Odnośnik do komentarza

pamietam jak bajern gral z borussia i szpak zdarł sobie gardło przy golu robbena na koniec.

 

robben... robben... (tutaj padł gol) robben........ kończy.

albo lewy przyjął piłkę przedramieniem i było "noo.... trudna decyzja".

 

niestety, kibicuje bajernowi dobre 20 lat, bardzo sie ciesze, ze rodak gra w nim pierwsze skrzypce, ale wczorajsze studio na tvp sport - 90% czasu gadali o lewandowskim. rzygac sie chce.

 

a co do wczorajszego meczu. pierwsze 15 minut słabe, nerwowe. potem sie rozkrecili i emocji praktycznie do konca juz nie bylo zadnych.

 

obawiam sie, ze z psg moze byc ciezko, aczkolwiek do tej pory ten ich tercet to wiecej robi szumu niz de facto wykreca dobrych liczb. bajern pewnie znow wyjdzie na duzym ryzyku z zalozeniem, ze kontry beda, ale obroncy sa szybcy, bramkarz jest dobry wiec moze sie uda mniej stracic. o przod sie nie boje bo zawsze ktorys z bawarczykow jest w dobrej formie. jak lewy cieniuje to strzela muller. jak muller raczej absorbuje obroncow to strzela gnabry itd. itd.

 

mysle, ze atak jest podobonie silny, obrona chyba na plus dla psg, ale licze, ze bajern zdominuje srodek pola jak z barcą i lyonem. thiago wczoraj troche cieniowal, wiec moze pavard wroci na prawą a w srodku goretzka z kimmichem - zapewni to chyba wieksza stabilizacje i dominacje środka.

 

mecz bedzie ciezki, ale wierze w wygrana bajernu, sa silni, atmosfera jest dobra, rywali latwych nie bylo a poszlo gladko. psg jakiego super wrazenia nie zrobil. meczarnie z bvb i atalanta, wygrana ze slabym lipskiem - wszystko wskazuje na bajern. chyba, ze neymar naprawi nagle celownik, moze byc roznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...