Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Jednak Mbappe to jest gość. Przepotezny gol, i cieszynka którą pewnie ćwiczył długo przed lustrem.

 

To jest jego nowa ulubiona rzecz, że patrzy jakby miał strzelac w długi słupek, a potem nagle szybko odpala w krótki. Prosta fizyczna magia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, no nawet nie jestem w stanie powiedzieć, czy byłem wczoraj za Realem, ale jak Karim wyjebał tego trzeciego gola, to aż wyskoczyłem z krzesła ciesząc się jak głupi, więc chyba jednak tak. 

 

Niech teraz tylko wezmą Mbappe, bo dawno do La Liga nie przyszedł taki gość, a Barca nadal niech robi swoje, to może znowu Klasyk zacznie mi smakować jak dawniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze po pierwszej połowie nie miałem żadnej wiary w sukces, ale jak tylko Real strzelił gola na 1:1 to wiedziałem, że psychika graczy PSG wysiądzie. To nie jest przypadek, że kolejny raz zawodnicy tej drużyny poddają się po pierwszym problemie.

Co do Realu to duet Modric + Benzema zagrali kapitalnie. Im starsi tym lepsi. Alaba cieszynka z krzesełkiem xD

Wracając do PSG to mam nadzieję, że zostaną surowo ukarani za to co odstawili po końcowym gwizdku.

Odnośnik do komentarza

Idealny dowód na to, że same gwiazdy w jednym zespole to niekoniecznie dobry pomysł na osiągnięcie sukcesu. Przekonał się o tym galaktyczny Real, teraz tego samego doświadcza PSG. Mimo wszystko szkoda, że do takiego pojedynku doszło już w tej rundzie, natomiast PSG gen frajerstwa ma niesamowity. Prowadzili 2:0, głupi błąd bramkarza, a potem poszło... 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Tokar napisał:

Obawiam się, że jedyny pomysł szejków na przyszłość PSG to bezsensowne, czysto marketingowe upchnięcie Messiego i Ronaldo w jednej drużynie :shieeet:

Mysle ze takie cos i tak byloby na max jeden sezon. Po Messim widac ze w sercu barca a teraz gdziekolwiek nie zagra to motywacja na pół gwizdka. Ronaldo dalej jednak nastawiony na #onlywin i jest bek jak cos nie idzie. 

A psg czesto nie idzie xd

Machanie łapkami do neymara i messiego a potem podnoszenie glosu i drama w szatni?  Jak przechodzilo to w stosunku do gwiazd nizszego formatu tak tutaj mysle ze dlugo by nie pograli razem :yao:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2022 o 13:55, Bartg napisał:

Tu chyba tylko Franek Smuda pomoże na takie ustawienia taktyczne, chyba nie trzeba mówić jaka trójka tworzy tą wyjątkową formację z przodu

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie uprawiający sporty i stadion

 

jak tu pisałem kilka miesięcy temu przy okazji meczu z City, że jak nic się nie zmieni, to czlapacze wypierdola z ligi mistrzów, to był taki jeden śmieszek, co napisał, że, hehe, czlapacze właśnie strzelili brameczke

Odnośnik do komentarza

Naprawdę uważasz, że ten mecz potwierdził, że PSG grając w ten sposób NIE MOGŁO wygrać?

 

W pierwszym meczu dominowali kompletnie, Real nie istniał i duży pech, że tylko 1-0. W drugim prowadzili, aż Donnarumma się zagapił, a poza tym to, przyznajmy szczerze, Benzema go faulował i w środku boiska sędzia by spokojnie za to gwizdnął faul. Real w rewanżu cisnął, ale też nie uważam, że te błędy pod bramką były jakoś nieuniknione z powodu nieustawiania się Messiego. Generalnie mogli wygrać z Realem spokojnie, no ale tego nie zrobili.

 

Oczywiście to nie pomogło, ale jest wiele zmiennych, a Real to też bardzo mocna ekipa.

 

 

W Paryżu kiepska atmosfera, delikatnie mówiąc. Messi i Neymar słyszą gwizdy, gdy tylko dotkną piłki. Niestety klub w tym momencie jest zadowolony tylko z Mbappego, ale ten raczej nie ma powodu by zmieniać decyzję o odejściu mdr. Po sezonie może odejść i trener, i dyrektor. Zresztą właściciele od dawna zastanawiali się, czy po Mundialu jeszcze chcą mieć dalej ten klub, i pewnie teraz zastanawiają się tym bardziej. Wiele rzeczy pewnie się zmieni tego roku.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pisałem dłuższego posta, ale w sumie wszystko sprowadzało się w nim do tego, że muszę przyznać ci rację. 

 

To znaczy wiadomo, kto wie, może gdyby chłopaki z ataku byli trochę bardziej skorzy do gry w obronie i pressowania, to strzeliliby więcej bramek, ale jasne, spokojnie mogli wygrać ten mecz grając w taki sposób.

 

No ogólnie nie przemyślałem sprawy i na szybko napisałem posta, no ale poczułem krew i chciałem pokazac, jakim jestem dobrym ekspertem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...