Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

18 godzin temu, Ludwes napisał:

Nie oglądam za dużo Realu w tym sezonie, ale te mecze, które widziałem, były bardzo mocno takie sobie, a ten dzisiaj to już w ogóle. No aż nie przystoi tak grać takiej drużynie.

 

Blaise, bo widzę, że jesteś w temacie - czy Real w tym sezonie z reguły wygląda w ten sposób i można ich w zasadzie podsumować zdaniem 'wyniki są, a gra nie do końca'?

 

Real z reguły w tym sezonie nie wygląda tak, jak wszyscy widzieliśmy wczoraj z jednej, prostej przyczyny - nie mierzył się do tej pory z rywalem klasy PSG. A można się z nich śmiać lub drwić, ale są w czołowej 5 klubów europejskich. Skądinąd, w tej piątce Realu nie ma. Aż tak źle Real nie wygląda na tle słabszych rywali, jakby nie patrzeć jakość piłkarska jest - Kroos, Casemiro, Modric, Benzema czy Alaba (żeby nie wymieniać całej kadry) potrafią przecież grać w piłkę. Tyle, że na inne zespoły wystarczy granie z mniejszą dynamiką i z ograniczoną wertykalnością, ale nie z takim klubem jak PSG. Zresztą - jeśli jakiś klub przeciwko Realowi stawia na dynamiczną i agresywną grę, to Real nie nadąża (bo kto to ma robić? Nazista-emeryt Kroos? 40-letni Modric?) i cofa się  mocno do obrony. Ze słabszymi rywalami, którzy gorzej grają piłką i popełniają więcej niewymuszonych błędów nie jest to tak zauważalne. Ale takie mecze jak ten odsłaniają wszystkie braki Realu - z naczelnym, czyli nie najlepszym środkiem pola, gdyż CKM utraciło dawne walory, a na następców Carlo uparcie nie stawia.


Generalnie - wiem, że jesteś kibicem Barcelony, ale jeśli się zastanawiasz czy warto czasem włączyć mecz Realu dla fajnej piłki, to nie, nie warto. Nie męcz się, ja to robię co weekend i mogę Ci pisać na forumku jak mi oczy krwawiły.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Skoro juz fani barcelony martwia sie o real a fani realu o barcelone to zobaczcie jaki to musi byc dramat tych druzyn :(

 

W sumie to nie wiem czy odkad interesuje sie pilka czyli z 25 lat widzialem kiedykolwiek tak zle grajacy real lub barcelone w europejskich rozgrywkach. 

To smutne. Tak po lucku

Druzyny mialy lepsze i goraze momenty ale to jest totalny regres i wcale nic nie wskazuje na wyplaszczenie krzywej.

Odnośnik do komentarza

Przez następne 89,5 niewiele pokazał mdr. (Dla sprawiedliwości, trzeba przyznać, że nikt inny z Juve nawet w tym meczu nie oddał celnego strzału na bramkę).

 

Bez reguły goli na wyjeździe, wynik 1-1 już nie taki dobry, chociaż pewnie i tak korzystny. Ale ogólnie nędza ze strony Juve dość. Mecz bez zbytnio widocznego zaangażowania z obu stron. Ciężko się ogląda futbol Allegrego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wreszcie Lewandowski coś strzelił, bo nędza ostatnio. 

 

W tym sezonie bez korony może w końcu rekordzik LM, obecnie wynosi on oczywiście 17, bo tyle raz strzelił Cristiano Ronaldo. Niestety w ćwierćfinale może być trudno trafić na takich cieniasów. 

 

 

 

No ale jutro mecz, na który czekaliśmy całe życie. Mbappe kontra Real. O ile oczywiście Mbappe wyleczy kontuzję. Messi i Mbappe i Neymar kontra Real. To musi być mecz stulecia. Jako że nie zagrają m.in. Kroos i Casemiro, PSG musi powalczyć o zwycięstwo na wyjeździe, bo w rewanżu może być trudniej. Paryżanie mają stosunkowo mało kontuzji. Real oczywiście jest w świetnej formie, idzie pewnie po mistrza Hiszpanii i w weekend absolutnie zmiażdżył niezły Real Sociedad, nie dając im dojść do piłki ani do okazji. 

 

PSG oferuje Mbappemu podobno 50 mln euro rocznie NETTO, oraz bonus 100 mln euro za podpisanie. I ja nawet myślę, że ta kasa ma sens. Mbappe to dalece najpopularniejszy młody piłkarz na świecie. Kto go ma, będzie zbierał fanów na całym świecie na długi czas. Teraz, gdy młodzież coraz mniej obchodzą Cristiano i Messi, jego dominacja w mediach jest coraz bardziej widoczna. To obecnie najważniejszy piłkarz na świecie, i dzisiejszy wieczór może wiele znaczyć co do tego, gdzie spędzi ostatnią dekadę swojej kariery. 

Edit: Kurde, przecież im remis wystarcza. Zapomniałem że mają już 1-0 xD

Do skasowania

Tak się podjarałem że zapomniałem ich wielki show sprzed 3 tygodni

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...