Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

No mi kumpel musiał tłumaczyć (słucha hip hopu) co to za mata. Wziąłem dziś jego zestaw. Frytki wiadomo, najlepsze na świecie, potrójny chees spoko, ale ja lubię cheesa i mcdouble, za to ta jego macha...:bad: wziąłem łyk, wyplułem, wypłukałem twarz i wylałem to gówno do kibla. Glony z sadzawki z lodem.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wleciało kombo w BK w postaci zestawu z Rebbel Whopper + plant nuggets, chodziło to za mną od dłuższego czasu, wszystko zagrało jak trzeba.

 

Za to jakiś czas temu byłem po kilku latach przerwy w Subwayu, bo trochę się pozmieniało w menu. Wziąłem Spicy Veggie Delight no i o ile kanapka smaczna, tak nie wiem jak się tym najeść. Wziąłem 30 cm, ale wszystko jakieś takie nadmuchane i mało sycące.

Odnośnik do komentarza

A mnie to męczy jak czytam ze ktoś nie wie co to mata czy inne chuje muje. To prościej wpisać w Google i sprawdzić niż pisać posta. Chyba ze te posty maja wzbudzić jakieś uznanie typu „wow aleś Ty jesteś cool, nie wiesz co to mata, czy tam leosia, imponuje mi to”.  Bo tak naprawdę codziennie siedzimy na internecie i nawet nie słuchając maty - chcąc nie chcąc - natrafiamy na niego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to cie rozczaruje bo gdyby nie Shen to ani o macie ani o leosi bym sie nigdy nie dowiedzial. Moj internet ogranicza sie do yt gdzie i tak mi wyswietla to w co najchetniej klikam (i nie ma tam rapu) oraz do foruma. Takze nie wiem co mialbym napisac innego niz "nie wiem kto to mata"? Google to ci powie, ze to raper z polski wiec de facto nadal go nie znasz bo nie wiesz co w sumie soba reprezentuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

No to cie rozczaruje bo gdyby nie Shen to ani o macie ani o leosi bym sie nigdy nie dowiedzial. Moj internet ogranicza sie do yt gdzie i tak mi wyswietla to w co najchetniej klikam (i nie ma tam rapu) oraz do foruma. Takze nie wiem co mialbym napisac innego niz "nie wiem kto to mata"? Google to ci powie, ze to raper z polski wiec de facto nadal go nie znasz bo nie wiesz co w sumie soba reprezentuje.

Cieszie sie, że wprowadzam w twoje boomerskie życie troche barw :)

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Mejm napisał:

Tak po prawdzie to wprowadziles barwy rzadkiego parujacego go.wna, ale jesli posiadanie wiedzy o tych pokrakach sprawia, ze znow czujesz sie na 12 latek kto ok, kazdy oszukuje czas jak potrafi.

 

Kwiiiik "każdy oszukuje czas jak potrafi". xd Mejm z marudy morphuje w filozofa, który rozkminił system i wie co kto ma robić w danym wieku i co jest dla każdego najlepsze. xdd

 

 

18 minut temu, Faka napisał:

Ale ogólnie ten zestaw maty to niemożebne gówno, że nie wspomnę już o glonie w kubku matcha, 18 zł psu w dupę. Już lepiej chodzić do Max burgers.

 

Zestaw maty to gówno. Widać, że skierowane do małoletnich fanów młodego Matczaka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to nie ma nic złego w nieznaniu randomów raperów bo gdyby nie moi koledzy i forumek to też połowy raperów i patusów z polskiego internetu bym nie znał ale to pisanie  HOHO JA TO NAWET NIE WIEM KTO TO JEST!1 to chyba definicja boomerstwa z podręczników. Jedyna gorsza rzecz jest jak stary czlowiek o czymś opowiada i ktoś tego nie zna "co? Jak można tego nie znać? Hoho te dzisiejsze dzieciaki" 

 

A żeby było na temat i nie było że wyzywamy tylko starych ludzi to powiem ze ten zestaw szmaty jest mega gównem :beksa: A potrójny cheesburger ostro rozbudził moje oczekiwania  :/

Odnośnik do komentarza

Czyli nie mozna pisac na forum, ze sie kogos nie zna. Ok, zapisane, mam nadzieje, ze teraz bede troche bardziej m l o d i e z o w y.

 

9 minut temu, Jotrazydwa napisał:

Mejm z marudy morphuje w filozofa, który rozkminił system i wie co kto ma robić w danym wieku i co jest dla każdego najlepsze. xdd

U ciebie od poczatku foruma za to zero jakiegokolwiek postepu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.10.2021 o 15:00, Masorz napisał:

160006468_3773084532804921_6665247774065

 

Ten po prawej.

 Nie warto było, nie warto było wydawać na to coś aż 18 złotych. 

 

Dobrze, że jeszcze rozsądnie wziąłem Wieśka z ektra dżalapinjo.


Bardzo prosze nie szkalowac sweet and spicy. Dobra buleczka. Natomiast ta na lewo z rukola chujowa.

 

Wiadomo juz kiedy drwal?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...