Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Podwójnym się najem? Bo te wszystkie bicmaki, mcroyale i inne kanapki to trzeba brać podwójnie (nawet te podwójne nie nasycają tak jak powinny). Dlatego nigdy nie jem obiadu w macu, bo się po prostu nie opłaca w ich cenach.

W macu co najwyzej mozna zjeść lunch albo podwieczorek, ewentualnie pijako kolacje jak się wraca z imprezy pijanym, ale od tego masz kebaby zazwyczaj.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Ten bekon taki suchy w drwalu. Jak ja se smażę boczek (czasami robię sobie takie jakby a’la burgery ale bez bułek*)to nawet jak kładę na papier to i tak bekon jest soczysty. A tutaj jak wiór. Może dlatego niektórzy tu piszą ze taka sucha kanapka? 


Podaję przepis na burgery bez bułek: smażymy bekon, wrzucamy ser żółty, pokrojone jalapeno, czasem cebulę, wyciągamy na talerz i gotowe. Można dodać sos lub ketchup. Szybkie i smaczne i nie zapychamy się bulą. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, oFi napisał:

Podwójnym się najem? Bo te wszystkie bicmaki, mcroyale i inne kanapki to trzeba brać podwójnie (nawet te podwójne nie nasycają tak jak powinny). Dlatego nigdy nie jem obiadu w macu, bo się po prostu nie opłaca w ich cenach.

W macu co najwyzej mozna zjeść lunch albo podwieczorek, ewentualnie pijako kolacje jak się wraca z imprezy pijanym, ale od tego masz kebaby zazwyczaj.

No wydaje mi sie ze powinienes sie najesc bułeczką ktora ma 1160kcal.

Chyba ze jestes zawodnikiem NFL.

To wtedy wez jeszcze podwojne frytki na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kanabis napisał:

Kurła restrykcje wprowadzili i stalem jak pizda przed drzwiami bo na klucz pani boss otwierala i zamykala xd

 

Bezcenne wspomnienie zeszłorocznego drwala, spożywanego w konspiracji we wnęce pod schodami ruchomymi galerii handlowej, wśród innych zdesperowanych konesrów śmieciożarcia :santa:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak mogą byc "puste" kalorie w żarciu składającym się mimo wszystko z normalnych makrosów jak fat, białko, węgle (pomijam minimum witamin, mowa o tym co przekuwa się na energię). To juz lepiej brzmialyby teorie typu "zawiera środek na hamowanie uczucia sytości", który jest dodawany w maku (co juz któras osoba z pełnym przekonaniem mi mówi, tak jakby to byl oficjalny składnik xd). Mnie tam podwójny siadł tak o godz 12 i to bez sniadania, że kolejną rzecz zjadlem dopiero w domu o g19, domykając saldo 2000 kcal -_-

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, oFi napisał:

 

puste kalorie, po 2 godzinach znowu głodny :/ 

Nie takie puste bo wszystko idzie legancko w sadlo :)

Tak dzialaja weglowodany proste. Nazresz sie na swinia ale za godzine bedziesz glodny. 

2 minuty temu, Tokar napisał:

 

Bezcenne wspomnienie zeszłorocznego drwala, spożywanego w konspiracji we wnęce pod schodami ruchomymi galerii handlowej, wśród innych zdesperowanych konesrów śmieciożarcia :santa:

No tym zabawniejsze ze cały tydzien temu jak bylem po drwala to drzwi staly otworem bez stojacego na bramce rudego grubasa i mak byl zajebany full ludzmi. No ale od tamtej pory wiele sie zmienilo :corvo:

4 minuty temu, _Red_ napisał:

Jak mogą byc "puste" kalorie w żarciu składającym się mimo wszystko z normalnych makrosów jak fat, białko, węgle (pomijam minimum witamin, mowa o tym co przekuwa się na energię). To juz lepiej brzmialyby teorie typu "zawiera środek na hamowanie uczucia sytości", który jest dodawany w maku (co juz któras osoba z pełnym przekonaniem mi mówi, tak jakby to byl oficjalny składnik xd). Mnie tam podwójny siadł tak o godz 12 i to bez sniadania, że kolejną rzecz zjadlem dopiero w domu o g19, domykając saldo 2000 kcal -_-

Drwal w odroznieniu od standardowych buł ma 70g tluszczu :pawel:

Takze nawet jesli reszta to proste wegle zapewni na jakis czas tą sytosc

Odnośnik do komentarza

Najedzony się czuję jak zaspokoję głód i doznania smakowe i nie mam ochoty na nic więcej. A pełny w sensie nadmuchany gówno żarciem typu fast food, za chwilę znowu czuję głód, ale nie mam za bardzo smaka na nic, ani miejsca. Tylko po fast foodzie tak zawsze miewałem, albo żarciu z głębokiego tłuszczu, no ale to tylko tam takie coś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2021 o 21:27, Shen napisał:

ale jestem fajny, nie smakuje mi drwal, patrzcie :pawel:

 

 

 

Ogólnie wygląda spoko jak wszystko od pana szamy, ale tu się rodzi klasyczny problem takich burgerów kraftowych - bycie jebanym wieżowcem co do mordy się nie mieści.
Tutaj fast foodowe buły mają przewagę, bo są legancko spłaszczone i można ugryźć normalnie. Ktoś napisze, że można jeść widelcem i nożem, ale kto normalny je burgery w taki sposób!?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...