Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Wczoraj oszamałem tego z żurawiną i rzeczywiście siadł na miękko. Z tym, że wybija się nie na tle konkurencji całościowo, a kanapek z Maka co sprawia, że zastanawiam się co za ścierwo podają oni na codzień.

Tez tego dzis jadlem i niczym sie on nie wybija. Nie czulem ze jem jakiegos nowego burgera o niepowtarzalnym smaku. Nie byl tak wyrazisty jak bigmac, royal czy wiesmak. Przy tych wiesz co je rozni, jak smakuja, przy drwalu no to taka bula z maca + mieso z maca i tyle bo ten ser niczym nie smakowal.

Odnośnik do komentarza

"Wyrazisty jak bigmac" :dafuq:

Czisburgerowa bulka (no dobra, z sezamem) z dodatkową bułką w srodku, sałatą i dwoma kotletami 5mm grubości marki Drobimex. Raz wzialem biga z kuponu i to bylo obrzydliwe, gorsze od buły z budki na dworcu.

 

Drwal za to ma ten boczus, grubsze mięso, cebulke prażona, ser panierowany, posypkę na bułce itp. Wszystko jeden makowy szajs no ale ten się wyróżnia imho.

Odnośnik do komentarza
29 minutes ago, oFi said:

na mnie ostatnio to zrobił wrażenie angus z burger kinga. Tylko to również jest kanapka sezonowa i nie wiem kiedy się znów pojawi.

to jest to samo co steakhouse praktycznie, u mnie steakhouse jest caly rok

a jeszcze mi sie jedna kanapka z maca przypomniala o ktorej slyszalem ze ktos narzekal ze w polskim nie ma. Mcrib ale jest chujowa i nie polecam

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

"Wyrazisty jak bigmac" :dafuq:

Czisburgerowa bulka (no dobra, z sezamem) z dodatkową bułką w srodku, sałatą i dwoma kotletami 5mm grubości marki Drobimex. Raz wzialem biga z kuponu i to bylo obrzydliwe, gorsze od buły z budki na dworcu.

 

Drwal za to ma ten boczus, grubsze mięso, cebulke prażona, ser panierowany, posypkę na bułce itp. Wszystko jeden makowy szajs no ale ten się wyróżnia imho.

No moglem napisac "charakterystyczny" zeby sie komus nie skojarzylo ze smakami z atelier Amaro :wujaszek: 

Big ma wyrozniajacy go sos majonezowy, ze z zawiazanymi oczami od razu rozpoznasz. Tak samo rozpoznasz royala czy czizburgera. A drwal nie ma nic bo zurwiny nie czuc, ser to jakis bezsmakowy klajster a "posypka" (xD) na bulce jest chyba rysowana bo tez sie nie wybija. No typowa bula bez charakteru, gdyby to bylo w ofercie caly rok pewnie tez jadlbym raz na 3 lata. No nie bylo duszy w tym burgerze.

 

46 minut temu, Pupcio napisał:

Mejm A wziąłeś chociaż drwala dżalapino czy zwykłego suchola?

Wzialem z zurawiona bo mowili, ze pomaga w zuciu xD Na dzalapenio jestem za slaby.

Odnośnik do komentarza

Jednak mialem racje. Rok temu musialem wziac podwojnego nie zwyklego. Zwykly jest dla dziewczyn 

Wlasnie pieknie wszedl podwojny drwalik no i tutaj to juz moge z glodnym podyskutowac :sapek:

 

Kurła restrykcje wprowadzili i stalem jak pizda przed drzwiami bo na klucz pani boss otwierala i zamykala xd

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...