Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jako, że zajechałem do Media Marktu rzucić okiem i uchem na słuchawki, miałem okazję przetestować często polecanego przez forumowiczów w tym temacie Burger kinga (który zaliczył comebacka po kilku latach nieobecności w Szczecinie).

Niestety muszę powiedzieć, że się zawiodłem.

 

Jako osoba preferująca KFC ponad inne sieci tego typu, zamówiłem tamtejszy odpowiednik Twistera, frytki, Colę i dodatkowo nuggetsy.

Na początek wziąłem sobie łyka Coli. O zgrozo! O dolewkach w KFC mówi się, że mają mniej gazu niż zwykła z butelki. Może to z dozownikiem było coś nie tak, może coś tam było na wyczerpaniu, ale moja nie miała tego gazu prawie wcale! Pierwsza rzecz in minus dla tej sieci.

Następnie rozpocząłem konsumpcję tortilli. Muszę powiedzieć, że choć IMO dość dużo ustępowała smakiem Twisterowi, nie była w sumie najgorsza. Jadło się miło, a grillowany kurczak sprawia, że cięzko uznać ją za zwykły odpowiednik Twistera. Na pewno jednak jest o kilka klas wyżej niż to cholerstwo z McDonalda, którego po zjedzeniu połowy miałem dosyć.

Niestety, trochę się rozpadała, a "końcówka" była zimna (Autentycznie zimna, nie "neutralna" jak to jest w KFC! Choć jednak nie smakowała, jakby była niepodgrzana).

Frytki także nie były złe, ale w tym przypadku obie pozostałe sieci mają lepsze. Zwłaszcza, że w tych z Burger Kinga brakowało mi soli.

Nuggetsy... Cóż. Widać, że tutaj jest to dodatek taki, jak w pozostałych fast foodach pieczone jabłka czy tym podobne. Dostałem 3 sztuki, zauważalnie mniejsze niż te z "Maka". Były nienajgorsze,ale niestety nie mam jak porownać ich do mcdonaldsowych, bo mie licząc jednorazowego zakupu tortilli, kupuję tam raczej same frytki.

 

Ogólnie całość można streścić w paru słowach: Da się zjeść, ale we wszystkich przypadkach nie było to lepsze jedzenie niż to, co oferują w innych sieciach. W dziesięciostopniowej skali, posiłkowi mogę wystawić lekko naciągane 7(choć zdaję sobie sprawę, że Burger King nie z tortilli słynie). Miłośnicy grillowanego jedzenia mogą dodać sobie plusik za sam fakt istnienia fast fooda zgodnego z ich gustami. Nie uważam to za lepsze od KFC, ale od McDondaldsa (z paroma odstępstwami) owszem.

 

 

Ciekawe, czy ktoś to w ogóle przeczytał? :potter:

 

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No trzeba przyznać, że zaliczyli progres. Jak wziąłem normalnego Grandera to trawiłem go 8 godzin, a tego Texasa tylko z 6. Jak już koniecznie muszę coś zjeść w jakiejś sieciówce to zawsze wybieram Subwaya. Drogo w (pipi), ale dużo i dobre. No i później nie straszy mnie żaden BBQ potwór z kibla.

 

A pizza też mi najbardziej w PH podchodzi. Cały czas po cichu liczę na powrót Cheesy Crust, które było po prostu re-we-la-cyj-ne. Niestety teraz wprowadzili gówniane Cheesy Bites.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zjadłem Twistera Atikosa w KFC i w sumie to wolę zwykłego jednak. Zielony ogórek jak to zielony ogórek jest dość wodnisty i bez smaku, co w połączeniu z równie neutralną sałatą sprawia, że jedyne co czuć to mięso i chwilami sos. Raczej propozycja tylko dla wielkich fanów zieleniny, bo choć Atikos nie jest zły (i ma ładne zielone opakowanie :potter: ), to normalny Twister ma po prostu lepszy smak.

Następnym razem zobaczę tego Premiuma jeszcze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Twistera Premium w końcu też zjadłem ostatnio. Moim zdaniem czuć lekko ten bekon, czy to potrzebne do kurczaka to inna sprawa. Ser też jest jest nawet wyczuwalny i zbliża on nieco do Twistera do tortilli. Za nieco wyższą cenę, Premium jest nieco bardziej sycący niż ten normalny Twister, a czy smaczniejszy? Kwestia gustu, ja pozostanę przy klasycznym.

 

A ostatnio jadłem kilka razy w Green Way, nawet smaczne jedzenie i wcale nie tak nudne w smaku, a człowiek dobrze się po tym czuje i ma satysfakcję, że zjadł coś zdrowszego.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...