Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko przestrzegam przed "nagetsami" z supermarketów pokroju market. Syf jak cholera! Napisane, że po 15 minutach powinny być dobre, po 30 minutach natomiast- upewniałem się co jakiś czas smakując- panierka była miękka i wodnista. Również nie polecam cheeseburgerów lidlonowych. Już lepiej strzelić sobie w łeb.

 

Ktoś mógłby mi racjonalnie wytłumaczyć, czemu w polskiej sieci McDonald's nie ma kanapki Big Tasty? Toż to przecież jest najlepszy fast food jaki kiedykolwiek wyszedł z ramienia tej marki, a tymczasem u nas nie da się go kupić, why?

Za duża i cena byłaby nieadekwatna. Zamiast tego serwuje się McRoyale/Wieśmaki. W Holandii natomiast Big Tasty schodziło jak świeże byłeczki. Ostatnio widziałem natomiast, że GrandRoyal'e wprowadzili do Mc, jednak pewnie to chwilowa promocja.

Odnośnik do komentarza

Polecam z całego serducha fastfooda o nazwie Gruby Benek. Mają tam znakomite menu, mięso nie jest ani troche tłuste, nie łapie mnie obrzydzenie na widok ociekających tłuszczem kawałków pizzy. Ogółem to wyborne żarcie tam serwują.

Szczególnie polecam kanapkę Benburger z podwójnym sosem meksykańskim (20cm długa, dużo żarcia w środku, wsio chrupiące, podane na ciepło) - za 8,50zł najadam się do syta.

http://grubybenek.pizzaportal.pl/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość _Milan_

Ale pizza w mikrofali to chu.jstwo. Każda.

 

@Milan

Drwala lepsza.

 

nie uważam tak.

 

Ale może napomknę jeszcze o sile zbójeckiej, jak byłem własnie w macu to przez przypadek dali mi dwie bułki, więc wziałem jedną do domu, rano zona mi odgrzała ją w piekarniku, jakież było moje zdziwienie gdy wchodzac do pracy musiałem powstrzymywac odruchy wymiotne. To jest (pipi)a moc.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ale pizza w mikrofali to chu.jstwo. Każda.

 

@Milan

Drwala lepsza.

Nie każda, kiedyś jak mieszkałem na wynajmie i miałem tylko zyebany piekarnik gazowy który grzał od góry, to robiłem pizze w mikrofali, i znalazłem taką która smakowała zayebiscie, tj. pizza salami/ cztery sery/z tym zielonym, z Lidla, a czerwonych opakowaniach. Miekka ostatecznie, ale smaczna, ogolnie to bardzo dobra pizza jest, ta nowa bolognese tez pyszna, polecam. 5 zyla

Odnośnik do komentarza

Od(pipi) od Vifonów :D

Mi ostatnio zbrzydły ale pewnie za pół roku znowu złapię na nie fazę ;)

 

Ale pizza w mikrofali to chu.jstwo. Każda.

 

@Milan

Drwala lepsza.

Nie każda, kiedyś jak mieszkałem na wynajmie i miałem tylko zyebany piekarnik gazowy który grzał od góry, to robiłem pizze w mikrofali, i znalazłem taką która smakowała zayebiscie, tj. pizza salami/ cztery sery/z tym zielonym, z Lidla, a czerwonych opakowaniach. Miekka ostatecznie, ale smaczna, ogolnie to bardzo dobra pizza jest, ta nowa bolognese tez pyszna, polecam. 5 zyla

 

 

No może trafiłeś jakąś dziwną, bo ogólnie pieczywa/ciasto podgrzewane w mikrofali robi się w (pipi) gumowe co jest faktem potwierdzonym naukowo przez każdego kto porównywał tego typu rzeczy z tymi z piekarnika.

Odnośnik do komentarza

ja je.be, dzisiaj pierwszy raz jadłem w Subway'u (wiem, jestem wsiurem i do tej pory nie sprawdzałem). No i kur.wa okazuje się, że najlepszy fast food evur. Świeżutkie dodatki, kilka rodzajów pieczywa, zaje.biste sosy. Za 16zł można się naprawdę nawpi.erdalać i do tego dużo smaczniej i zdrowiej niż w pospolitych hamburgerowaniach.

Odnośnik do komentarza

ja je.be, dzisiaj pierwszy raz jadłem w Subway'u (wiem, jestem wsiurem i do tej pory nie sprawdzałem). No i kur.wa okazuje się, że najlepszy fast food evur. Świeżutkie dodatki, kilka rodzajów pieczywa, zaje.biste sosy. Za 16zł można się naprawdę nawpi.erdalać i do tego dużo smaczniej i zdrowiej niż w pospolitych hamburgerowaniach.

Jaki kur.wa fastfood, normalne kanapeczki. Dobre miejsce, żeby coś wszamać w miarę normalnego.

Odnośnik do komentarza

Jak się fajnie czyta ten temat gdy obok spoczywa torba burgerów z BK omom heh ;l @qb3k SubWay to nie fast food , robiłem tam jakiś czas na obczyźnie i z czystym sumieniem stwierdzam że jest "porządnie" . Od produkcji pieczywa do sałatek wszystko świeże , przygotowywane w rękawiczkach , można spokojnie szamać na co dzień ( mi niestety awersja została po tonach foot long jakie tam spożyłem heh)

Odnośnik do komentarza

Takim sposobem cukiernie czy smażalnie też można nazwać fast foodem ale luz heh , w każdym bądź razie ja preferuję BK szczególnie wracając po nocy jak teraz , smakuje wybornie szczególnie budżetowe zestawy 2x chicken i 2x cheese = 14 zł i cegiełka do zawału dorzucona heeh.

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...