Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

W North Fishu nareszcie poszli po rozum do głowy i zaproponowali akceptowalne ceny. 12,90 (dla studentów) za smażoną rybkę i tyle dodatków ile się zmieści na talerzu jest przyzwoitą ceną. Szkoda, że Galeria Dominikańska nie jest mi szczególnie po drodze na co dzień, bo bardzo lubię ryby.

A w Warszawie jest gdzieś takie coś ?

 

mcroyal za(pipi)isty jest, tylko czasem za duzo soli wala do miesa

Mięso zawsze przychodzi im zmrożone i jest już osolone, rzucają je na grill i sypią dodatkowe przyprawy(w których też jest sól), taśmociąg leci, pirdo.lnie ktoś przyprawy niechlujnie z rozpędu albo się nie zgadają i dwie osoby posypią dwa razy to samo i przesolone.

Odnośnik do komentarza

W North Fishu nareszcie poszli po rozum do głowy i zaproponowali akceptowalne ceny. 12,90 (dla studentów) za smażoną rybkę i tyle dodatków ile się zmieści na talerzu jest przyzwoitą ceną. Szkoda, że Galeria Dominikańska nie jest mi szczególnie po drodze na co dzień, bo bardzo lubię ryby.

A w Warszawie jest gdzieś takie coś ?

Z tego co widzę w Arkadii i w CH Wola. Jakie ceny tam są to nie wiem, ale też jest ten system płacenia za rybę, a dodatki i sosy ile się zmieści na talerzu.

Odnośnik do komentarza

W North Fishu nareszcie poszli po rozum do głowy i zaproponowali akceptowalne ceny. 12,90 (dla studentów) za smażoną rybkę i tyle dodatków ile się zmieści na talerzu jest przyzwoitą ceną. Szkoda, że Galeria Dominikańska nie jest mi szczególnie po drodze na co dzień, bo bardzo lubię ryby.

A w Warszawie jest gdzieś takie coś ?

Z tego co widzę w Arkadii i w CH Wola. Jakie ceny tam są to nie wiem, ale też jest ten system płacenia za rybę, a dodatki i sosy ile się zmieści na talerzu.

W Woli sa takie same ceny.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Na jednym z podwórzy przy Chmielnej (odchodząca od Nowego Światu), po lewej stronie budynku Instytutu Goethego - nazwy nigdy nie kojarzę.

Budynek narożny, zdobiony wielkim grafiti.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Szamałem dziś w wietnamskim fast foodzie, który zwie się Guty czy jakoś tak i generalnie planuje chyba ofensywe na nasz kraj, narazie lokale są troszke mniejszych miastach (Bytom, Opole itd) w galeriach handlowych, trzeba przyznać jednak że jest dobrze, za 9 zł zjadłem solidny dwudaniowy posiłek (zupa a potem stek wieprzowy z ryżem), znośne i przede wszystkim tanie, polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Był kiedyś, kilka lat temu Big Tasty Bekon. Widocznie się nie przyjął i pewnie teraz co jakiś czas wrzucają go do okresowych promocji jako nowość pod inną nazwą. Według mnie wszystkie kanapki w McD i tak smakują tak samo, te ich bułki są beznadziejne, a mięso jeszcze gorsze to jak weźmiesz cokolwiek z bekonem to nie poczujesz róźnicy.

Odnośnik do komentarza

wczoraj wreszcie zjadłem sobie w noodlach w pudle i powiem, że wrażenia jak najbardziej okej. tanio nie jest bo niecałe 2 dychy za 500g żarcia, ale wg. mnie warto. polecam bo sieć dość rozprzestrzeniona po polsce i jeszcze się rozrasta (we wrocławiu 2 lokale, a w stolicy to już w ogóle). duży wybór makaronów, wszystko na woku ofkoz i w niecałe 5 minut. można wybrać z gotowych zestawów albo samemu sobie coś szybko skomponować. ja szamałem nudle przenne, sos curry, pieczony kaczor, smażone liczi, groszek cukrowy i pędy bambusa więc raczej bez szaleństw, ale można zjeść znacznie ostrzej. ogólnie polecam bo spoko opcja na szamę wieczorną, zawsze jakaś odmiana od turasa.

 

http://www.noodlewpu...1024/index.html

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Ja natomiast bardzo polecam Sub Waya. Jadlem wczoraj po raz pierwszy i bylem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wzialem kanapke na cieplo z kurakiem w sosie slodko-kwasnym, podwojny ser + warzywa. Kosztowalo ~11zl za 30cm kanapke i z piciem z dolewka. POLECAM!

to jakas spora promocja musiala byc jak ~11zl ;) Normalnie subway jest dosc drogi, przynajmniej w porownaniu do innych sieci. Nie zmienia to jednak faktu, ze jest najlepszy :)

 

@Desser: bylo i zwykle big tasty i z bekonem, najwidoczniej sie po prostu nie przyjelo

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...