Skocz do zawartości

The Hobbit


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Może Don należy do tych kilku procent ludności, którzy mają na tyle niedorobione oczy, że nie widzą tej zaje.bi.stości 3D jak reszta w pełni pełnosprawnych ludzi?

 

Dobre sobie XD

 

Widzę normalnie, ale 3D jest przereklamowane. Tradycyjny obraz ogląda się o wiele bardziej komfortowo.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj na 3D z napisami. Film momentami zapiera dech w piersiach. Efekty to najwyższa półka, każda scena gdzie krasnale spieprzają przed kimś/czymś to majstersztyk a finałowe 40 minut to jedno wielkie wooooow z walką z goblinami na czele. Piękny film. PIĘKNY. Dla mnie 3D to pomyłka ale w tym filmie akurat było to znośne chociaż i tak wolałbym 2D. No ale to był grupowy wypad z dziewczyną i szwagrami więc i tak szczęście, że załapałem się na wersję z napisami :P

Szejdi warto.

Odnośnik do komentarza

Kupił specjalnie 30 Epic Redów na potrzebę filmu. Zresztą Hobbit kosztował 250mln $, a cała trylogia niewiele ponad 270mln $.

 

Don ogarnij się. Teraz 3D to jest coś normalnego. ;p

zrozum, ze nie kazdy trawi 3d jakie by nie bylo. co zresztą widac po komentarzach tutaj

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może Don należy do tych kilku procent ludności, którzy mają na tyle niedorobione oczy, że nie widzą tej zaje.bi.stości 3D jak reszta w pełni pełnosprawnych ludzi?

 

Dobre sobie XD

 

Widzę normalnie, ale 3D jest przereklamowane. Tradycyjny obraz ogląda się o wiele bardziej komfortowo.

Tak sobie tłumacz swoją niepełnosprawność. ;P

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tymi okularami ? Sam noszę i świetnie mi się oglądało z drugą parą na twarzy ale to zależy od okularów 3D np. w Cinema City dają za(pipi)iste jednorazowe które zabieram do domu i one są rewelacyjne nawet dla okularników. Ale znów w kinie w mojej wiosce mają takie okulary które się oddaję i po prostu to jest tragedia muszę zdejmować swoje okulary by dało się jako tako oglądać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w CC ale Helios ma modele przypominające okulary spawalnicze - wielkie, ciężkie, niewygodne a do tego z małymi soczewkami więc po założeniu ich jako drugiej pary lądują tak daleko od oka, że człowiek czuje się jakby oglądał film przez lornetkę. Do tego nie mają nanośników więc jak kawałek plastiku ląduje poniżej kości to ciągle się z niej zsuwa.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Obejrzałem w plebejskim 2D. Film fajny, ale trochę przydługi na początku.

 

Scena:

 

"Patrzcie co wysmarkałem!"

 

 

Wygrała :P

 

PS. Kino już wymięka jeśli chodzi o jakość obrazu - duży TV i czytnik BR bije na głowę. Nie mówiąc już o kosmicznych cenach biletów.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Zależy w jakim kinie byłeś i jaki projektor mieli. Wątpię byś w IMAXie narzekał na jakość, zresztą u mnie w kinie jakość bardzo dobra. No i nowe filmy na BD mają bardziej kosmiczne ceny niż bilet do kina.

 

BTW co okularach na okularach, Rozumiem, że może niektórych z Was to w(pipi)iać, ale brat, kuzyn i kumpel nie narzekają na niewygodę. Okulary Dolby 3D odnoszone po seansie.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...