Skocz do zawartości

Ideał, do którego dążycie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie wiem o co tyle szumu z tym z teledysku, specjalnie wysłuchałem całej tej huyowej piosenki, a on i tak śmiga w ubraniu, jedynie na początku troche go widać i jakiegoś szału nie robi. ten wilkołak tym bardziej. ze sterydami to już wogóle przesada. 

 

Napewno wygląda milion razy lepiej niż ty

 

wiesz nie dam zdjęcia  żeby cokolwiek tu udowadniać, ale pocieszaj się dalej. brzuch ma na pewno lepszy, bo ja mam huyowy. nie wiem jak on się nazywa, ale daj jakieś jego nie pozowane zdjęcie bez  oświetlenia i tych wszystkich balsamów, to sie zobaczy (już wybacze mu że jest czarny). 

 

Nie wiem co bym musial zrobic by posiadac tak za(pipi)iscie wklesly i umiesniony brzuch ;[

 

pomijając genetykę, to musiał byś katować dietę, żeby być na odtłuszczeniu, z którym nie koniecznie czuł byś się dobrze na codzień, pomimo min zazdrosnych kolesi i lasek patrzących z podziwem na plaży w juracie

 

 

Ja tez mam pas, ale z lancuchem do podwieszania ciezaru extra jak sie podciagam itp, ale wieprze moga pomarzyc chocby zeby sie raz umialy podciagnac bez extra wagi do dupy przyczepionej.

 

beka z siłaczy nie będących w stanie się podciągnąć ani razu zawsze jest, ale podobnie jak z kurczaków drwiących ze 120 kilowych gości, że się nawet te 10 razy nie podciągają, kiedy kolo bierze na serię ciężar, jakiego owy prześmiewca nie ruszył by ze stojaka

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

beka z siłaczy nie będących w stanie się podciągnąć ani razu zawsze jest, ale podobnie jak z kurczaków drwiących ze 120 kilowych gości, że się nawet te 10 razy nie podciągają, kiedy kolo bierze na serię ciężar, jakiego owy prześmiewca nie ruszył by ze stojaka

 

Widze nie zauważyłeś w ogóle wydźwięku mojego posta, ale zleje to bo ostatnio masz problemy z trybieniem i w ogole wiec peace.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

nie wiem o co tyle szumu z tym z teledysku, specjalnie wysłuchałem całej tej huyowej piosenki, a on i tak śmiga w ubraniu, jedynie na początku troche go widać i jakiegoś szału nie robi. ten wilkołak tym bardziej. ze sterydami to już wogóle przesada. 

 

Napewno wygląda milion razy lepiej niż ty

 

wiesz nie dam zdjęcia  żeby cokolwiek tu udowadniać, ale pocieszaj się dalej. brzuch ma na pewno lepszy, bo ja mam huyowy. nie wiem jak on się nazywa, ale daj jakieś jego nie pozowane zdjęcie bez  oświetlenia i tych wszystkich balsamów, to sie zobaczy (już wybacze mu że jest czarny). 

 

Jeżeli on jest czarny to ja też. Wiesz co nie moge znaleść takiego zdjęcia na którym nie pozuje, jest w południe na kebabie z rodziną nie posmarowany balsamem tworzącym masę mięśniową, ale może go poprosze to mi przesle na maila.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu wspominałem, że chcę mieć sylwetkę Reema. Słusznie pisaliście, że musiałbym zainwestować w wiaderka na sterydy. Reem teraz bez koksów wygląda tak:

 

5bj9geF.jpg

 

jak sobie pomyślę, że musiałbym zacząć brać koksy to mnie szlag trafia. Wolę to robić naturalnie, oczywiście nigdy nie dojdę do takiego pułapu ale lepiej wycisnąć na sucho.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jakiś czas temu wspominałem, że chcę mieć sylwetkę Reema. Słusznie pisaliście, że musiałbym zainwestować w wiaderka na sterydy. Reem teraz bez koksów wygląda tak:

 

5bj9geF.jpg

 

jak sobie pomyślę, że musiałbym zacząć brać koksy to mnie szlag trafia. Wolę to robić naturalnie, oczywiście nigdy nie dojdę do takiego pułapu ale lepiej wycisnąć na sucho.

Ocb na jaednym jest bardziej latte na drugim choco!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja osobiście nie przepadam, za typowymi bodybuildingowymi sylwetkami. Przerośnięte koksy, doyebane jak Rosja, imho zdecydowanie za duże kafary.

 

Natomiast sylwetki modeli fitness to jest. Całą masę nazwisk mógłbym to wkleić, ale powiedzmy, że jeżeli chodzi o budowę, to Jeff Seid jest jak dla mnie np na tym zdjęciu idealny. Wszystkie proporcje na miejscu są, nogi są, brzuch jest, wszystko jest.

 

Jeff-Seid-Adonis-Perfecto-Burbujas-De-De

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...