Skocz do zawartości

Ideał, do którego dążycie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Mogą ale nie będą mieli widocznych tyle mięśni co np. bruce

Oczywiscie ze nie. Beda mieli widocznych znacznie wiecej miesci, skoro ważą 2x tyle co on, przy podobnym bf%

 

A tu taka porcja tego do czego dąże(jak myślicie w ile on wyrobił taką rzeźbe??)

Chudzina straszna ;]

 

A tak wogole, zeby zaczac sie rzezbic to trzeba miec najpierw co ;) Najlepsi są tacy 60-kilowcy ktorzy przychodza na silownie i zapytani o priorytety odpowiadaja "rzeźba" ;]

Odnośnik do komentarza

 

ja bym mogl wygladac mniej wiecej tak, glupia fota ale wymiary i ksztalty kazdy widzi :D

yclg9.jpg

 

ja z takimi miesniami wstydzilbym sie zdjac koszulke przy ludziach

 

 

_____________________________________

 

christianbalez.th.jpg

 

tak moglbym byc wyrzezbiony, wiecej mi nie trzeba

Odnośnik do komentarza
To że waże 60 kg to oznacza że mam nie chodzić na siłownie? Daje mi to satysfakcje i się dobrze czuję to robiąc.Niektórzy z was że tak powiem są poje...ani ... Wiem że się nie znam ;P.Ale przy wadze 50 kg powinno się chodzić na siłownie aby przybrać mase ;P

 

Nie o to chodzi kolego. Twierdzisz że "koksy" nie są w stanie wyrzeźbić się tak jak Bruce- co jest absolutną nieprawdą. Zobacz sobie pierwszego lepszego "koksa" startującego w np. Mr. Olympia.

olympia2007_mro.jpg

 

Który z tych panów jest mniej wyrzeźbiony niż Bruce Lee?

 

Rozumiem że "koksy" o których mówisz to świeżo upieczone małolaty, które nawpierdzielały się metki czy omki, jadą na masę i wyglądają jak zalane tłuszczem klocki i rzeźby u nich możesz nie uświadczyć, ale stwierdzenie, że nigdy nie będa tak wyrzeźbieni jak BL jest absolutnym Failem z twojej strony.

Odnośnik do komentarza

za bardzo napompowana klata, lapy pewnie tez. poza tym brzuch, dolny rzad szesciopaka wyglada tragicznie.

 

ale oczywiscie to kwestia gustu, w kazdym razie ja za nic nie chcialbym wygladac jak schab, strone wczesniej wrzucilem fote z rzezba ktora mi sie podoba i tyle na ten temat

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co w dolnej części brzucha tragicznego.

Rozumiem, że może Ci się to nie podobać (lekki koks), ale nie pisz, że wstydziłbyś się rozebrać z takim wyglądem Oo. Ja tam wyznaję zasadę, że klata może być tylko za mała, nigdy za duża.

 

To że waże 60 kg to oznacza że mam nie chodzić na siłownie? Daje mi to satysfakcje i się dobrze czuję to robiąc.Niektórzy z was że tak powiem są poje...ani ... Wiem że się nie znam ;P.Ale przy wadze 50 kg powinno się chodzić na siłownie aby przybrać mase ;P

 

Nikt nie mówi, że masz nie chodzić, mowa była o tym, że rzeźbienie się przy takiej wadze jest lekko dziwnym pomysłem. Rzeźbienie.

Odnośnik do komentarza
To że waże 60 kg to oznacza że mam nie chodzić na siłownie? Daje mi to satysfakcje i się dobrze czuję to robiąc.Niektórzy z was że tak powiem są poje...ani ... Wiem że się nie znam ;P.Ale przy wadze 50 kg powinno się chodzić na siłownie aby przybrać mase ;P

 

Nikt nie mówi, że masz nie chodzić, mowa była o tym, że rzeźbienie się przy takiej wadze jest lekko dziwnym pomysłem. Rzeźbienie.

Dokladnie. Kazdy moze chodzic na silownie i kazdemu ja polecam. Tyle ze wazac 60 kg, nie bardzo wiem co mozna rzezbic ;) Tu by sie raczej przydalo ze 20 kilo suchej masy.

 

Siwy_, sa gusta i gusciki i ja to rozumiem. Ale pisanie ze wstydzilbys sie zdjac koszulke bedac tak (co by nie mowic - za(pipi)iscie i estetycznie) zbudowanym jest smieszne ;]

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...