Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zaczynam z żonką na poważnie biegać wg planów, mam dwa pytania:

 

1) http://www.runexpert.pl/product-pol-2704-Buty-do-biegania-Asics-Gel-BLACKHAWK-5.html ujdzie takie buciwo dla początkującego biegacza ?

 

i dla żonki http://www.saskasport.pl/gel-blackhawk-p-180.html

 

2) pytanie w takim buciwie lepiej biegać po asfalcie (czego nie lubię), bo napisane jest, że na teren twardy, czy możemy po polnej drodze ?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego mnie lydki napierdalaja podczas/po bieganiu (najpewniej)?

a) bo chujowo biegne,

b) bo biegam po kamienistej sciezce,

c) bo biegam w tym:

nike-air-max-ltd-90.jpg

(Airmax LTD)

 

Co zmienic najpierw? Technike, trase, obuw? Kupilbym jakies runnery z Decathlonu, ale boje sie, ze beda gorsze od tych airmaksow

Edytowane przez szeni
Odnośnik do komentarza

Panowie zaczynam z żonką na poważnie biegać wg planów, mam dwa pytania:

 

1) http://www.runexpert...LACKHAWK-5.html ujdzie takie buciwo dla początkującego biegacza ?

 

i dla żonki http://www.saskaspor...hawk-p-180.html

 

2) pytanie w takim buciwie lepiej biegać po asfalcie (czego nie lubię), bo napisane jest, że na teren twardy, czy możemy po polnej drodze ?

 

Sam używam Asicsów 4 i bardzo sobie chwalę. Biegam głównie po leśnych ścieżkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mialem roczna przerwe, teraz biegam tak od 2 miesiecy kilka razy w tygodniu. Bole pojawily sie dopiero ostatnio. Goal to wlasnie ogolne zgubienie tluszczu. Nogi mam jak klody od niego i nie usmiecha mi sie jeszcze wiekszy rozrost lyd. Biegam wolnym tempem, 1 - 1,5h, do tego dieta z ujemnym bilansem. Te Najki to teoretycznie running shoe, z Airem.

Edytowane przez szeni
Odnośnik do komentarza

no nie wiem, ta ich podeszwa zupełnie nie nadaje się do biegania moim zdaniem

 

na łydkach troche mięśni się pojawi, nie ma innej opcji bo jak by nie patrzeć, non stop je trenujesz podczas biegu. ale przy takich dystansach i częstotliwości biegów przyrost nie będzie wielki

Odnośnik do komentarza

Sebas, co ci się podoba w tym urządzeniu?. Wydaje mi się, że normalny pulsometr z gps-em jest bardziej praktyczny. Zwłaszcza jak możesz mu programować treningi na setki sposobów (w zależności od czasu, tętna, dystansu, prędkości i innych), a w tym opisie z amazona nie rzuciła mi się w oczy taka opcja. Tutaj zresztą moduł do mierzenia pulsu trzeba dokupić oddzielnie.

Odnośnik do komentarza

Skorzystalem z porady kumpla - zaczalem biegac stawiac jakby najpierw piete i rzeczywiscie, jak reka odjal. Co prawda wydaje mi sie ze wygladam przez to jak idiota albo Korzeniowski, ale najebalem dzisiaj 15 km, mozecie mi ssac pale

Czekam na post w kontuzjach nt. bólu kolan i pleców.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie czerpałem z tego przyjemności. Z jednej strony wiem, że to najlepsze ćwiczenie na poprawienie kondycji i zgubienie zbędnych kg, ale z drugiej zawsze brakuje mi motywacji.

Na siłce na bieżni jest spoko- ustawiam czas, zmieniam prędkośc, oglądam TV i mogę przebiec tyle ile planuje. Z kolei w terenie nie mam samozaparcia, żeby biegać bez przerw- biegne sobie chwilę, a potem się zatrzymuje, idę marszem, i znowu bieg. Nie wiem czemu tak mam.

Najlepiej mi szło w terenie jak kupiłem swój pierwszy dotwarzacz MP3 i po raz pierwszy biegłem z muzyką- wtedy chyba z godzinę non stop truchtałem.

 

Poza tym bieganie w terenie bardzo szybko mi się nudzi (wciąż te same/podobne trasy i okolica)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...