Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

no jest awaria z wifi, co nie znaczy, że 735 czy inny będzie bezawaryjny. Może złego z pułki zdjąłem, chociaż coś mi świta, że to chyba po aktualizacji się stało, tylko później były kolejne i powinno się to naprawić. Chętnie bym go wysłał i sprawdził jak serwis garmina funkcjonuje. Tylko jak biegać bez zegareczka? Jak jakiś biedak :/ 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MichAelis napisał:

https://bieganie.pl/?show=1&cat=11&id=9528

 (pipi)any. Polmaraton 59min robil, nie pojme tego xd

 

Przebiegnij kiedyś sobie takim tempem choćby 500 m, jeszcze bardziej nie pojmiesz xd

 

Zawsze jak biegam szybkie odcinki to moja pierwsza myśl jest taka, że jak do kur.wy nędzy można takim tempem biegać maraton. No jak?

Odnośnik do komentarza

biegałem przy minusowych temperaturach, raz nawet było -15 i nie zauważyłem żadnych odchyleń.  Ostatnio przez pierwsze 2 km dziwne wartości pokazywał, ledwo zacząłem biec a puls 150-165, dopiero po 2 km znormalniał. 3 tyg go nie zakładałem, może dlatego, nie wiem. 

 

 

ulałem się na tym roztrenowaniu - 80kg, muszę pomału zejść do 78, a na maraton wypadałoby zbić do 75 i znowu wrócić do 78. Ważę tyle od 3 lat, jak dużo biegam i dużo jem to ciągle się tyle trzyma i dobrze się czuje z taką wagą. 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze topowe buty sa podobnej jakosci wszystkich firm. Najlepsi biegacze biegaja w tym co dostaja od sponsorow a nie w tym co im sie podoba. Gdyby byl jakis odstajacy wyraznie na plus but to wszyscy z czolowki by w nim biegali a tak nie jest. Tym bardziej ze tam sie licza sekundy na mecie a nie jak u wiekszosci z nas ze raz zrobimy czas o minute lepszy raz o dwie minuty gorszy.

 

Wiadomo ze musi byc dobry but nawet amatorsko do wybiegan. Jednak klepie sie tych kilometrow nie malo to musi ten bucik byc wygodny, miec odpowiednia amortyzacje i wytrzymalosc. Chyba kazdy jednak mial takie uczucie jakby dostal pare punktow do statystyk kiedy zalozmy zmienil zwykly sportowy but na but typowy do biegania. Sam pamietam jak kiedys sobie tylko pobiegiwalem i latalem w jakis najkach sportowych, spoko sie biegalo ale jak zalozylem ojca asicsy zeby sprawdzic to to bylo jak przesiadka z forda ka do alfa romejo.

 

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Moje stopy mi mówią, że w tych by mi się biegało najlepiej.

 

Dziś był delikatny wk.urw, więc zamiast biegać tak jak Pan Kanabis powiedział, to robiłem tak, że przyśpieszałem co pół kilometra i ostatnią połówkę robiłem na 12km/h. 8 kilometrów zrobione, mózg nakarmiony endorfinami. Zostało 10km w czwartek i sobotę.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

W startówkach robisz też szbkie treningi, więc są okazje żeby się przyzwyczaić. Ja mam dwie pary, ale starty na 10 km to mógłbym i w treningowych robić. Zwłaszcza, że mam pegasusy, dosyć wszechstronne obuwie. Prędkości też nie mam takich żeby mi to jakoś znacząco rzutowało, ale jednak biegam w tych startowych. Co innego start na 5km, tam już na amortyzacje nie ma co stawiać.

Odnośnik do komentarza

Gdybym juz biegal jak Db Cooper to bym mial napewno startowki , na 10 czy na 5km zdecydowanie lepsze odbicie napewno ma wplyw na bieg,

 

Ale ze narazie biegam jak biegam mam wyje.bane. Niby sie mowi na nie startowki ale jak Damian pisze robi sie w nich po prostu szybkie jednostki treningowe. 

Odnośnik do komentarza

Kurde trochę szkoda że najlepsze czasy mam już za sobą, chyba że cudem wrócę do złotej formy. Kilka przerw niezależnie ode mnie lecz od zdrowia i człowiekowi później bardzo ciężko przebiec nawet tę dyszkę w jakotakim czasie. Teraz przewlekłe zapalenie gardła no ale ciśnie mnie by wyjść z domu i polatać zwłaszcza po czytaniu tego tematu. Już nawet nie dla wyników ale kondycji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...