Skocz do zawartości

Achievementy


Rekomendowane odpowiedzi

ale przedramienia nie trenuje, paski i naprzemienny chwyt ;/ jak grabe podaje to pewnie jak snieta ryba

No przedramię zawsze będzie słabsze od pleców,a nie chce ryzykować rekordów by sprawdzić czy chwyt utrzyma,ale za to robię bez pasa ;) Bo ten co mam to neopranowy,tylko by prostowniki ciepło miały,bo przypominam że rok temu zerwałem prawy.

Odnośnik do komentarza

te paski co masz to spoko wygladaja, swoich nie mam, a na silce sa takie waskie dosc i strasznie sie wbijaja w nadgarstki. Moze sie szarpne, chociaz na te 2 serie martwego w tygodniu to szkoda mi kasy ;p

Dzięki sam zrobiłem z uchwytów starego plecaka ;) Mi też się wrzynały to kupiłem usztywniacze na nadgarstki i jest ok.W nich się też dobrze wiosło,szrugsy i bicka robi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

No nie przeklada ja sie od runmageddonow odbilem jak od sciany jak mialem tylko sile i trening silowy typowo. W tym roku przygotowywalem sie bardziej pod katem drazka i dynamiki i nawet goscie z elity propsowali ze po 25km jeszcze przechodzilem malpi gaj bez spadniecia, no i wszystkie przeszkody typu lazenie po drazkach jak malpa czy przeskakiwanie z liny na line ogarnialem bez karnych burpees. Mysle ze typ trenujacy kalistenike bez problemu by zawstydzil na takich przeszkodach typa od samych ciezarkow. 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Jakies 5 tygodni diety (zero gazowanych, alkoholu, kawy oraz herbaty (!!!), absolutne zero cukru, slodyczy, czekolady, czipsow, sokow, smazonych rzeczy (tylko grill lub parowar), zero gotowych posilkow, jedzenia na miescie, sieciowek). Trening: 3 razy w tygodniu bieganie po jakies 7.5km. Wyniki: ze 105kg zszedlem na 95kg, prawie pozbylem sie brzucha, nogi wyrzezbione.

Plan na lipiec-sierpien: Micha z waga, trzeba bedzie wprowadzic bilans bialka/wegli/tłuszczów do posilkow wzgledem wagi. 3 razy w tygodniu silownia (3 rozne zestawy cwiczen) + 3 razy kardio jak do tej pory.

Suple:
https://www.myprotein.com/sports-nutrition/creatine-monohydrate-unflavoured-250-tablets/10636923.html
https://www.myprotein.com/sports-nutrition/omega-3-unflavoured-90-softgels/10529335.html

https://www.myprotein.com/sports-nutrition/myprotein-the-body-coach-vitamin-d3-180-tablets/11903357.html


+szejki proteinowe

(wszelkie BCAA i inne glukozaminy chuja dawaly tak naprawde).

 

Zobaczymy co wyjdzie za pol roku.
 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No na stawy to sie stacki kupuje a nie glukozamine jak Irena lat 65.

Bcaa ja biore zawsze tylko przy treningach o wysokiej intensywnosci antykatabolicznie zeby zachowac jak najwiecej masy miesniowej przy redukcji fatu, efekt swietny. Przy bieganiu o zwyklej intensywnosci raczej bez sensu.

10g przed treningiem i 10g po.

Dzisiaj np 18 interwalow Vmax na stadionie 30sek/30sek to musialo wejsc.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...