Skocz do zawartości

Achievementy


Rekomendowane odpowiedzi

To jest wina zarcia i zaniedbania ale dla kazdego oznacza to zupelnie cos innego. Dobrze wiesz, ze jeden jedzac smieciowe jedzenie spuchnie po miesiacu a drugi bedzie narzekal, ze chcial zgbubnac a dalej wyglada jak patyczak.

Normalne odzywianie czyli bula na sniadanie, schabowy na obiad, deser i kolejna bula na kolacje z jednego zrobi spaslaka a z drugiego chuderlaka.

Odnośnik do komentarza

Ja to wszystko rozumiem tylko nie rozumiem dlaczego ludzie sie chwalą tym że spaśli sie a potem chwalą sie że powracaja do normalnego wyglądu. To nie jest to samo co u nas, my wyglądaliśmy jak zwykli, przecietni ludzie a naprawde ciężką pracą i wieloma wyrzeczeniami jak chociazby dieta osiagneliśmy wygląd nie nadzwyczajny ale napewno ponadprzecietny jakim jest nasza wysportowana, co u niektórych mniej lub bardziej muskularna sylwetka. Jezeli ktoś widzi że tyje to coś z tym powinien zrobić i nie doprowadzac sie do 25 kilowej nadwagi, ludzie bądźmy obiektywni. Ja gdybym przytył samego sadła 4-5 kilo już coś bym z tym zaczął robić żeby to zniwelowac, ale grubasom po prostu sie nie chce, to fajnie ze chłopak sie wziął za siebie i przejżał na oczy ale to nie powód do dumy tylko on to powinien zrobić po prostu. Nigdy bym sie nie pochwalił takim czymś bo wstydziłbym sie że wczesniej sam sobie na ten stan zapracowałem.

Odnośnik do komentarza

W sumie masz troche racji i w zasadzie czesciowo sie zgadzam, ale z drugiej strony musieli przejsc przez pieklo, zeby te kilkadziesiat kg zrzucic. Wiekszosc grubasow pozostaje grubasami, wiec czemu nie dac im przykladu?

Co nie zmienia faktu, ze ja tez bym do tego teraz nie doprowadzil (chociaz nie zmienilem nic przez 20 lat, zeby nie byc chuderlakiem, Ty tez nie ;]).

Odnośnik do komentarza

ja teraz trenuje mojego kuzyna 150 cm wzrostu, 91 kilo wagi,18 lat, dobre staty :)

mówiłem mu od najmłodszych lat żeby nie jadł tyle chipsów i kotletów na noc i że teraz może mu taka waga nie przeszkadza, ale za pare lat gdy wszyscy rowieśnicy będą rozglądać się za dupeczkami on z tą swoją otyłością wiele nie zwojuje. No i tak się też stało koledzy maja dziewczyny a cebula nie ma( tak go nazwałem już od małolata i przyjęło się)

dwa razy byliśmy na siłowni i się chłopak rozchorował leży już tydzień w domu na szczęście mówi, że nie ma apetytu to możę chociaż nie przybierze znowu.

 

będę Was informował o losach cebuli

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...