Skocz do zawartości

Achievementy


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kanabis napisał:

No na stawy to sie stacki kupuje a nie glukozamine jak Irena lat 65.

 

Dwa razy w życiu mnie coś pobolewało w stawach z powodu ćwiczeń, dwa razy glukozamina pomogła, więc wiesz. inb4 "placebo", no to za takie grosze nie mam nic przeciwko. 

 

No chyba, że ktoś sobie notorycznie na poważnie zajeżdża stawy np. ćwicząc za dużymi ciężarami, to wiadomo, że bez flexa ani rusz. Ale tu polecałbym raczej po prostu rozwagę w treningu. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.07.2019 o 19:10, kanabis napisał:

Kazdy stack jest oparty o glukozamine. Ja nie napisalem ze to nie dziala tylko no po prostu slabe to same

Zważywszy że taki Flex Power kosztuje 66 zeta a ma chyba wszystko co wymyślono na stawy.Do tego wątpię by wielu z was jadło produkty stymulujące produkcję mazi stawowej,więc ten kolagen w nim zawarty sie przyda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i dzisiaj oficjalnie kończę redukcję trwającą od początku marca. Efekty po 5 miesiącach? Zbiłem wagę z 75kg do 63kg, BF z 22% do 12,7% (liczone na wadze xiaomi wiec niezbyt dokładnie, ale jakiś tam pogląd jest), brzucha nie ma a jest zarys sześciopaka, siła nie spadła w zasadzie a nawet wzrosła na niektórych ćwiczeniach (głównie wielostawach), czuję się znakomicie i sprawnie, chociaż też z drugiej strony czuje się już troche wysuszony i mały, co nie jest dziwne przy takiej wadze. 

 

Przez ten cały okres trzymałem 2000-2100kcal z paroma wyjątkami na jakieś imprezy, rzadko kiedy czułem się głodny a jeśli już to kawa albo monstery/cola zero załatwiały temat. Trening 3-4 razy w tygodniu PPL.

 

Cel na najbliższe miesiące - spokojna masa żeby przybrać mięsa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jestem zadowolony, chociaż te mięśnie brzucha nie są jeszcze za dobrze wykształcone, może na przyszłe wakacje będzie lepiej.

 

Ze zdjęć poglądowych odnośnie BF dostępnych w necie moge stwierdzić, że chińska waga za 100zł jest w miare dokładna.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Wojtas1986 napisał:

Gratulacje ale ten BF z wagi to o kant wuja rozbić , lustro i twoje zadowolenie jest wyznacznikiem .

No jako ogolny wyznacznik jest chu.ja warte ale jesli mierzyl zawsze w podobnych warunkach to roznica w bf jest prawdopodobna. Jesli sie mierzy na tej samej wadze i w tych samych warunkach to pogladowo bf z wagi jest jak najbardziej spoko zeby notowac progres. Sama liczba %bf raczej niedokladna ale roznica przed i po raczej z niewielka pomylką

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

W dniu 10.08.2019 o 11:14, Wojtas1986 napisał:

Przy 12% BF na brzuchu mógłbyś pranie robić , w przedziale 15-22% już może być dobrze zarysowany .

 

Jak nie ćwiczysz mocno brzucha, to możesz mieć i 5% BF i nie będzie sześciopaka. Nie będę tu polecał nic konkretnego, bo każdemu co innego pasuje, ja robię 3x w tygodniu na koniec "zwykłego" treningu własny zestaw, który łącznie trwa z 10 minut, ale po tych 10 minutach czuję, jakby brzuch był rozerwany (protip: kółko i wszelkiego rodzaju "scyzoryki") i mimo bycia lekko podlanym śmiem twierdzić, że i tak wygląda to w miarę spoko (a tuż po treningu to w ogóle elegancja xd). 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 11.09.2019 o 18:17, kotlet_schabowy napisał:

 

 

Jak nie ćwiczysz mocno brzucha, to możesz mieć i 5% BF i nie będzie sześciopaka. Nie będę tu polecał nic konkretnego, bo każdemu co innego pasuje, ja robię 3x w tygodniu na koniec "zwykłego" treningu własny zestaw, który łącznie trwa z 10 minut, ale po tych 10 minutach czuję, jakby brzuch był rozerwany (protip: kółko i wszelkiego rodzaju "scyzoryki") i mimo bycia lekko podlanym śmiem twierdzić, że i tak wygląda to w miarę spoko (a tuż po treningu to w ogóle elegancja xd). 

Brzuch ma każdy-taka anatomia,kwestia tylko żeby go odsłonić.Ja obecnie jestem na masie,a zarysy nadal mam.

 

Odnośnik do komentarza

To prawda, ale brzuch to tez miesien i tez mozna rozwijac jego mase miesniowa ale tak jak piszecie jednak najwazniejszy jest bf. Rozwijajac mase miesniowa brzucha majac wyje,bane na bf mozna w sumie odniesc wrazenie gorszego efektu bo po prostu majac za duzy bf i duze miesnie brzucha po prostu bedziemy miedpc wiekszy bebech 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...