Skocz do zawartości

Achievementy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wiem, ze wskaznik BMI to pazdzierz ale dzis wlasnie zaliczylem powrot do "prawidlowej" wagi. 27 kg roznicy (od najwiekszej odnotowanej wagi, a wage dopiero zaczalem monitorowac po paru tygodniach wiec pewnie jeszcze pare kilo mozna by doliczyc) w 15 miesiecy. Sylwetkowo dalej jak kupa ale wydolnosciowo nawet nie pamietam kiedy tak dobrze sie czulem. Teraz pozostaje sie cieszyc z efektow zanim legendarne yoyo przyjdzie i zrobi swoje :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To narzekanie na yoyo to raczej smieszkowanie, ale poważnie się zastanawiam reakcji organizmu jak zwieksze mu podaż jedzonka. Teraz jestem na mocnej głodówce gdzie dziennie dobijam 2k kcal, w najbliższej przyszłości będę planował to podniesc pod 3k i zobaczymy jaka będzie reakcja organizmu. Z drugiej strony nawet nie wiem czy moja kicha będzie chciała tyle jeść, bo teraz często jest tak (zwłaszcza w weekendy kiedy niewiele robię) że nawet tej głodowej racji mi się nie chce wciskać ;p

Odnośnik do komentarza

No jak twoje zapotrzebowanie dzienne będzie wynosiło 3k to nic się nie zmieni jak będzie mniejsze będziesz przybierał na masie. Wielkiej magi w tym nie ma, początki są tylko trudne i określenie jakie mniej więcej mamy zapotrzebowanie na kalorie. Ja jak zaczynałem poznawać kaloryczność produktów to byłem w szoku ,że paczka chipsów ma 800 kcal a pizza 2000 kcal. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, nigdy też nie byłem gruby po prostu chciałem się trochę dociąć. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Rillas napisał:

To narzekanie na yoyo to raczej smieszkowanie, ale poważnie się zastanawiam reakcji organizmu jak zwieksze mu podaż jedzonka. Teraz jestem na mocnej głodówce gdzie dziennie dobijam 2k kcal, w najbliższej przyszłości będę planował to podniesc pod 3k i zobaczymy jaka będzie reakcja organizmu. Z drugiej strony nawet nie wiem czy moja kicha będzie chciała tyle jeść, bo teraz często jest tak (zwłaszcza w weekendy kiedy niewiele robię) że nawet tej głodowej racji mi się nie chce wciskać ;p

Yoyo istnieje.Żywisz się (pipi)owo,wchodzisz na głodówkę,palisz mięso głównie,wracasz do (pipi)owych nawyków i tam gdzie miałeś mięso łapiesz fat.Cała magia.Organizm jest (pipi)anym minimialistą,mięśni nie potrzebuje bo spoczynkowo wydatkują dużo energii,woli fat.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Ja się chciałem pochwalić, że za 3 tygodnie będzie równo rok jak robię brzuszki. Codziennie, w przedziale pomiędzy 40 a 80 powtórzeń.

To znaczy przez ten rok było dosłownie może z 10 dni, kiedy ich nie zrobiłem.

I teraz myślę, żeby coś nowego tak ciupać kolejny rok, nie wiem, może pompki?

Odnośnik do komentarza

Robiłem swego czasu brzuszki na desce pod maksymalnym kątem i znudziły mnie w końcu bo ile można trzepać po 100. Wziąłem w końcu talerz 20kg na brzuch i wchodziło mniej, ale bardziej to czułem. niestety też w plecach. W koncu przestałem bo efekt był, ale plecy przewazyły. Od tego czasu robie brzuszki tylko na treningu albo w domu w zwisie z drążka. Brzuch zrobisz przede wszystkim dietą i ćwiczeniami na całe ciało. Brzuch wtedy sam się zrobi, widzę to po moim siostrzeńcu, który w ogóle nie robi brzuszków, plantsów, podciagania nóg w zwisie a ma prawie, że kostkę. Ale bardzo gratuluje wytrwałości, że nie przerwałeś i ciągnąłeś to dalej. Pompki by byly dobrym pomysłem, no i przy pompkach też napinasz brzuch, możesz je robić w różnym rozstawie rąk, na pięściach jak już wyrobisz jakąś siłę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie chyba polecę z pompkami, ale szkoda będzie brzuszki odstawić, chyba będzie to i to :pawel:

Oprócz tego jakieś małe ćwiczenia siłowe to ja też robię regularnie od chyba 7-8 lat.

Kiedyś miałem bardzo słabe plecy, to znaczy łatwo szło je przesilić byle szybszym poderwaniem czegoś ciężkiego nawet.

Nieraz jak strzyknęło to parę dni ciężko było oddech złapać. A tak od 2 lat albo lepiej niczego takiego nie miałem, bo pewnie udało się je wzmocnić tymi ćwiczeniami, które na plecach się właśnie skupiały.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
8 minut temu, gtfan napisał:

piękny wynik :)

 

z ciekawości - ile przewyższeń w tym czasie zrobiłeś?

W maju 9,683 m. bo miałem wyzwanie na 7500 m. W inne miesiące muszę poszukać bo nie wybierał tego wyzwania a nie wiem gdzie w stravie to pokazuje. 

Edit:

Czerwiec-5,691.

Lipiec-3,166

Sierpien - 4,340

Wrzesien-4,068

Pazdziernik-2,262

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...