Skocz do zawartości

Achievementy


Rekomendowane odpowiedzi

Wyżej napisałem :P 12 razy z 25 kg kamizelką,muszę któregoś dnia podejść tylko pod pompki,bo po klacie byłem trochę zajechany :P Nie wiem czy dawałem kiedyś ten link,ale to filmik nagrany w mojej starej siłowni,gdzie ćwiczyłem 6 lat i mój rekord na klatę:

 

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

To nie było w piwnicy,tylko w mordowni z lat 70-tych,pierwsza "poważna"siłka w Gdyni,ale dopiero jak się przeniosłem do nowej,wyposażonej kompleksowo zauważyłem ze ostatnie 3 lata zmarnowałem,bo na nowej w 4 miechy miałem większy progres niż na starej w ciągu tych 3 lat.Siłka ma swój klimat,ale obecnie mam jej dosyć,a kiedyś ćwiczyło się tam przy -15 stopniach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj poszło na skosie w górę hantlami 37,5 kg na 9 powtórzeń i nie byłoby się pewnie czym chwalić gdyby nie fakt że jedyne odżywkę jaką jem to białko :P Do tego na raz gryfem machnął na skosie 100 kg.Z racji że nie tobie rekordów na raz,jest to dla mnie także wyczyn :P Dodatkową mobilizacją był fakt ze obok ćwiczyła reprezentacji Polski z siatkówce,widziałem Kurde,Możdżonka i Woickiego,także trzeba było pokazać ze skrzaty też coś umieją :P

 

Dzisiaj doszły pompki na poręczach,8 razy z 30 kg u pasa,czyli jakbym ważył 111 kg to też bym dął rade zrobić pompki :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie mam regulowanych poręczy,normalny chwyt ciut więcej niż szerokość barków,a jeżeli chodzi o klatę wąsko to na szerokości gdzie w olimpijce jest miejsce bez grawerowania,czyli mniej niż dłoń odstępu pomiędzy dwoma dłońmi,podczas ruchu ręce wzdłuż ciała.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Co to znaczy kąt 45 ? Tylni czy przedni ?

 

Tak dodam jeszcze, że przysiady dla ludzi którzy nie startują w trójboju (co za tym idzie ogromne ciężary) i poza pewnymi wyjątkami (jak box siady w niektórych przypadkach) powinny być wykonywane na maksymalną głębokość, nie do pewnego kąta. 'Dupą do ziemi', wtedy są najbezpieczniejsze dla kolan, rozwijają lepiej nogi. Sztanga powinna być ułożona wysoko na barkach, nie tak jak u trójboistów którzy na zawodach nie muszą schodzić tak głęboko jak tylko pozwala na to ich budowa anatomiczna.

Odnośnik do komentarza

Siła to jeden z wyznaczników ćwiczenia,nie da się od tego uciec.

 

 

16.08.20011 r.

Dzisiaj postawiłem na wydolność,mimo małej ilości glikogenu(mało węgli jadłem od 2 dni)trening mega pozytywny.Najpierw poszły 2 serie podciągania na drążku w różnych chwytach po 15 razy,po plecach barki i wyciskanie hantli,w pierwszej serii 20 razy 22,5 kg w drugiej 22 razy 30 kg,jest to swoiste roztrenowanie,gdyż cały wrzesień robię przerwę od siłki i będą tylko biegi,podciągania i pompki.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...