Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Amor na miasto to jak Range Rover na miasto. Ciężkie i wysysa moc, która mogłaby iść w korby. Ja swój wywaliłem, dałem stalowy wideł, który pięknie pracuje i waga spadła dobre półtora kilo.

 

Sosnaa, nie chciałem karbonu, nie lubię slopingu, a była akurat dobra cena na te ramy w Chain Reaction. Wyszedł całkiem fajny "oldtimer" (powiedzmy z początku lat 2000). Topowe alu (ta akurat jest z 2005) na topowym osprzęcie.

 

Michu, po jakim terenie chcesz jeździć..?

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Boje sie was hardcory tu zapytac, ale te rockridery z Decatlona to jak?

 

Ja mam właśnie taki za 1,5k. Prosty model, bez hardkoru bo ja głównie miasto + weekendy las, górki itp. manewry.

 

2saz6oj.jpg

 

Oczywiście o rower z przodu chodzi. :)

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam, takie opony na las jak znalazł. Podjazdy są mega fajne a najlepsze jak cisnę chodnikiem, pojawiają się piesi i zmykam na zieleninę i jadę po wertepach na luzie, patrzący z szacunkiem piesi GOTY. :banderas: Tak, tak - są odcinki Wrocławia, gdzie o drogę rowerową ciężko, a po ulicy jadąc można urwać koło na dziurach, lol.

Odnośnik do komentarza

Grupy rowerowe na fb, ceny 400-1500zł

 

Ja kupowałem od znajomka i po roku jazdy rowerem do pracy [jakieś 7km w dwie strony] już ro(pipi)a piasta i korba chyba też się zaraz rozsypie. ;D

 

imho największa zaleta to lekkość w porównaniu z tymi mtb-krowami z tematu, codziennie targam na 4 piętro

Odnośnik do komentarza

Cudnie. Na wadze rano 76,6 kg. Pogoda w sam raz żeby zakatować odnóża. :lapka:

 

Może kiedyś spotkam usera MichAelis na bajku? Hehe, kto wie.

 

@Koval - nie obraź się kolego ale nie lubię takich rowerów, nie ładne i nie na moją jazdę, wolę poskakać lekko, podjeżdżać po wertepach. Pierwsza dobra gleba zaliczona, podjazd pod górę z torbą na plecach i na plecy upadek. Beka ze śmiechu i bólu później.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...