Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, krupek napisał:

No to tym bardziej grzej do dobrego sklepu i po przymierzaj do siebie różne modele.

No fajnie tylko ze w 40tys nie ma takiego sklepu. Niedziele porobili niehandlowe, w sobote pracuje do 15 no troche ciezko bedzie jakos to poukladac zeby sie do stolicy przejechac ale cos pokombinuje.

Odnośnik do komentarza

No dobra cos tam otworzyli u nas

http://www.arkus.sklep.pl/contact_us.html

 

Tylko troche sporo tych modeli , na co mam zwracac uwage? Czy po prostu mam sie na nim wygodnie czuc a raczej osprzet w zakresie 3-3,5k jest zblizony. Nie chce przeplacic wiedzac ze moglem w tej cenie kupic cos lepszego co nie.

Sa jakies firmy ktorych sie wystrzegac a ktore sa polecane?

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

A ile ważysz? Bo mi przy moich 90 kg dużo ludzi zalecało widelec karbonowy. Ideałem byłoby mieć cały rower w karbonie, no ale miałem ograniczony budżet.

 

Mają w tym sklepie Gianty, Krossy, Meridy i Cube, niech Ci w Twoim budżecie powiedzą, co brać najlepiej pod Twoje cele. Ewentualnie, jeszcze Siara Ci coś doradzi z tych modeli. Kupisz u nich, dadzą Ci pewnie jakieś przeglądy taniej, albo pierwszy w cenie. Zakładając, że to dobry sklep i szanują klientów.

Odnośnik do komentarza

Geometria czasowa, co tłumaczy mostek pod takim kątem - właścicielowi było niewygodnie, bo czasówki są niewygodne, bardzo sztywne i dość twarde - tam chodzi wyłącznie o aerodynamikę. Osprzęt dobrej klasy, ale zabytkowy, nie wiadomo ile jeszcze pociągnie (mówię tu głównie o klamkomanetkach, bo reszta rzadziej się psuje). Przypuszczam, że rama też nie jest nowa. 

 

Odpuściłbym, ten rower to loteria. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2019 o 21:28, kanabis napisał:

No fajnie tylko ze w 40tys nie ma takiego sklepu. Niedziele porobili niehandlowe, w sobote pracuje do 15 no troche ciezko bedzie jakos to poukladac zeby sie do stolicy przejechac ale cos pokombinuje.

To ty masz swoja dzialanosc czy jak zwierze na etacie? Wywieszasz pojechalem po rower i (pipi). Cmokac

Odnośnik do komentarza

Awwwww yiiiisss, wygrało serce nad rozsądkiem, czuć humanistyczną duszę :D

 

Bianchi to najstarsza marka rowerowa na świecie, 150 lat włoskiej tradycji, stylu i kunsztu w tworzeniu jednośladów. Charakterystyczny bladozielony kolor celeste jest kojarzony z marką i stanowi jej wizytówkę. Miałem nadzieję, że weźmiesz właśnie biankę, bo to symbol i legenda, a nie tylko maszyna do szybkiej jazdy. Dobry wybór. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Siara_iwj napisał:

Awwwww yiiiisss, wygrało serce nad rozsądkiem, czuć humanistyczną duszę :D

Proste jak z alfa romejo. Taki jestem. Kocham szpagetti

 

6 minut temu, krupek napisał:

Poczekaj, aż się przejdziesz. Kilka machnięć pedałami i rzucasz kur.wami na kierowców aut, że za wolno jadą i Cię blokują. Jak kupiłem w styczniu to był mróz i śnieg, ale i tak się przejechałem kilkaset metrów i czekałem aż przyjdą roztopy jak dziecko na święta.

No (pipi) jak rozpakowywalem czulem sie jak 20 lat temu na gwiazdke. Ta podjarka i banan na gebie. Juz nie moge sie doczekac ruszyc w trase

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...