Skocz do zawartości

Thief


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Sibian, ale Ty spinasz du.pe, o ja pier.dole.

 

A ja tam sobie włączę focus, ułatwiacze i będę się dobrze bawił. Grałem w Thiefa 1 całkiem niedawno, niestety nie przeszedł próby czasu jak ktoś podchodzi do niego dopiero teraz i cieszę się, że wychodzi nowy. Natomiast mam w du.pie zrzędzenie takiego osobnika "fanatyka" jak Ty,  który nie może znieść, że z nowego Thiefa może wyjść naprawdę dobra gra.

Odnośnik do komentarza

Wiem , że włączysz, jesteś domyślnym targetem, tylko nie sap już w CW jak to kiedyś był wysoki poziom gier a teraz nie przez czynniki której uosabia nowy Thief. Wiarygodności trochę. 

 

Oceny zapewne będą wysokie patrząc jakie ogromne siano SE pakuje w reklamę. 

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Co Ty pier.dolish Sibian?

Marudzę jedynie o jakości gier gdy na rynek wychodzi odgrzewany do bólu kotlet lub wersja beta zamiast pełniaka vide CoD czy nowy BF. Thief zapowiada się bardzo dobrze jako gra, koniec kropka. To tylko Twój problem, że Ci nie pasi. W ogóle pomysł aby wydać grę w stylu Thiefa 1 w obecnych czasach jest tak absurdalny, że chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy. SE poszłoby z torbami, tak samo jakby nowego TR zrobili na przykładzie pierwszych części. Studio dawno byłoby zamknięte.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Oby padło, niszczy już wszystko, od Finalów do... I dostajesz "kotleta" tyle , że na dodatek pociętego i uproszczonego., ale za długa była przerwa by ktoś to dostrzegł.

 

Te sutek, a co ci nie pasowało w T1 ? 

 

 

Na PS4 mega posucha, zapewne sporo osób to kupi i się tutaj pojawi a następnie zostanę wzięty w ogień krzyżowy ( przecież nie będą krytykować wydanych 250zł i to na nieliczną nową grę na PS4 ) ; ) Nie wiem czy przetrzymam. 

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Przeczytaj jeszcze raz te 4 strony, ponieważ nic nie zrozumiałeś, a najlepiej wystosuj pismo do administracji by zamykać tematy o danych grach do czasu premiery, by nie dyskutować o potwierdzonych przez twórców faktach i zaprezentowanych materiałach. Wpada ktoś konkretniej popisać, a nie takie partyzanty, ma ktoś nowe niusy ? Ja mam dużo. To było już ?

 

 

 

Paskudny ten HUD, mechanika czytania notatek ( klimatyczne czytanie prosto z papieru zastąpione jakimiś "tabelkami" ), wyciągnięte łapy jak u zombie, brak "balistyki" i jakiś lewy mini blink, unik/wślizg. Zrywanie łańcuszków, kolczyków "na żywca", bez jakiejkolwiek reakcji właściciela. Bodaj tylko trzy pozycje "kryształu". Oprawa jednak przeciętna a zapowiedziane wysokie wymagania na PC i wielce prawdopodobne 30 klatek na konsolach wzbudzają tylko uśmieszek politowania.

Edytowane przez Sibian
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko i tak warto dać nowemu złodziejowi szansę. Po pierwsze w segmencie gier AAA, staroszkolnych skradanek już nie będzie. Po drugie, gra z tego jak się zapowiada, zanosi się na autentycznie zrobioną pod chowanie się w cieniu, gdzie ciche przemieszczanie się zostało potraktowane priorytetowo. Po trzecie, gra pewnie będzie lepsza niż nowy Splinter Cell( gdzie było widać wyraźnie, że twórcy stali pomiędzy zrobieniem czegoś dla fanów szybkich akcji a starymi częściami) oraz Dishonored( gra jako skradanka bardzo słaba, jako gra akcji z wykorzystaniem mocy, satysfakcjonująca). Oczywiście na starych konsolach, bo to one pewnie były priorytetem. Dla podbitej rozdziałki do FullHD czy lepszych tekstur nie opłaca się zmieniać sprzętu. A w Thiefie grafika nie gra roli żadnej. Jak AI będzie zrypane, to na każdej platformie i nic tej grze nie pomoże.

Odnośnik do komentarza

30 sekund każdego utworu ze ścieżki dźwiękowej ( uwaga wchodzić na własną odpowiedzialność, ponieważ tytuły utworów to jednocześnie spojlery fabularne ) :

 

http://www.sumthing.com/p/thief/

 

 

Nie mam póki co zdania. Na pewno mocno odeszli od bazy dark ambientu ( chociaż i tutaj występuje ) i zbliżyli się do orkiestrowej muzyki rodem z Hollywood, ale niektóre motywy niezłe, zobaczymy jak w praniu wyjdzie. 

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.