Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Jordan23Carolina: Każdy kto widział konfę zdaje sobie, że w Natala MS musiał wpompować ogromne pieniądze i dlatego nie odpuszczą klientom Niny, wydaje mi się, że jak trafi to już do sklepów to będziemy świadkami największej kampani reklamowej w historii gamingu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do MGS:R. Kojima zaznaczył, że gra nie ma nic ze "Snejkiem" wspólnego a na teaser stronce moża było go zauwazyc... może na konferencji PS3 zapowie jeszcze innego MGSa :D

No jajca by było jak Kojima pojawiłby się jeszcze na konfie Sony.

 

Najpierw pojawia się u konkurencji, aby później pojawić się jeszcze u starych znajomych :P.

Odnośnik do komentarza
...Halo 3, co w obecnych czasach prezentuje się słabiutko. Grafika? Nie wypowiadam się, zbyt słaba jakość, ale cudów na miarę KZ2 nie spodziewam się....

nie wiem co Ty w gole dajesz za gre jako wzor do nasladowania

ta gra to sredniak, przechodzilem ja bez zadnych emocji ze to cos rewolucyjnego, grafa srednia, calkowity brak AA, na projektorze to ochyda, textury slabe, bledy takie jak , strzelanie zza winkla a kule trafiaja w niewidzialna sciane z powietrza, a zapowiedzi o 101 rodzajach upadku przeciwnikow to jakies brednie bo nawet na to przez kilkanascie godzin w to grajac nie zwrocilem uwage, mogliby padac wszsytkei tak samo i na jedno by wyszlo, jakis system totalnej rozwłaki to tez jakas parodia bo praktycznie nic tam sie nie rozwala procz wybranych rzeczy

wieksze wrazenia wizualne to juz GOW2 na mnie wywarl a gra o wiele wczesniej wyszla

jak widze typowa wypowiedz fanboja PS3, sorry ale nie wytrzymalem by tego sredniaka dawac za jakis wzor do nasladowania jakby nei bylo lepszych rzeczy w swiecie gier...

 

a co do konferencji to gry jak gry, zagra sie to sie oceni, ogladac to mozna filmy a nie gry, w gry trzeba zagrac zeby miec o nich zdanie...

jedyny plus to nowy rodzaj kontrolowania systemu-gier, oby to jakos sensownie wykorzystali w grach czy jakis duperelach a nie byla to opcja martwa tak jak kontroler i reakcja na ruszaniem pada jak w PS3

 

rewolucyjnych gier nie pokazali czyli czegos czego by nikt inny nie wymsylil i czego by inni zazdroscili (chociaz nowa wizja kontroli w grach moze byc ciekawa ale te opoznienia jakie widzialem jak kobita odbijala pilki to jak na razie nie nadaja sie do szybkich akcyjnych gier), gier malo pokazali ale zapewne to nie jedyne gry jakie wyjda wiec nie ma co biadolic, na PS3 jeszcze kilka pokaza i bedzie w co grac w tym roku, czekam na konferencje PS3, oby Ci nie dali ciala i nie pokazywali czegos na 2012 jak to potrafia...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dla mnie srednio wypadl MS. Splinter C. i FM3 - tylko na to czekam (z tego co pokazali). Forza moglaby dostac zmienne warunki pogodowe, za malo info o grze jak dla mnie.

MW dla mnie wygladal jakby nie byl realtime, troche KZ2 przypomina.

Peter jak zwykle sie rozmarzyl... Natal i last.fm robia a gdzie www w X360?

Ogolnie srednio, za to McCartney i Starr to tak sztywno wyszli ze zgroza...

Odnośnik do komentarza

Jutro jazda na home kurna :lol:,.

Konfa MS calkiem calkiem, duzo ciekawych gier (BTW Sony przypadkiem tez nie zareczalo sie co do tych rozwiazan 'la Wii ?).

Sama obecnosc Kojimy (wtf) byla jednak punktem tak naprawde wszystkiego (fascynujacy byl zarowno podtytul jak i 2 fakty: tytul MGS oraz text Campbella "Raiden is BACK" ...).

 

Poza tym wiele fajnych wpadek (koles-niemowa, "slon z 2'ga ludzi" czy gra Epic :P)

 

Nie sugeruje ze MS chce wejsc na teren Ninny, ale na pewno ich konsola posluzy teraz do pewnych "nietypowych" celow dzieki tym nowym casualowym produkcjom (czyzby nadszedl kres "Wii sprzet dla pedofilii" ?? Nintendo nie daj sie !!).

MS udowodnil ze jest cwanym alfonsem ale bitwa jeszcze sie nie skonczyla, pora na Azjatow !

Odnośnik do komentarza

Halo Reach i teraz jeszcze Mass Effect 2 na konfie EA i przezywam orgazm i nic wiecej mi nie trzeba.

 

MGS Rising to bardziej dobitka dla fanbojów Sony i argument dla fanbojów xboksa mnie nie grzeje...

Forza 3 fajnie ale nie dla mnie, to samo Crackdown 2, L4D 2, Beatless Rock Band i reszta.

 

Milo kupie dla dziewczyny... Project Natal zobaczymy cenę. Ogolnie konfa in plus, ale nie zamietli jak w 2k7.

 

Bardzo mi sie podoba patent facebook/twitter... to samo w sobie niszczy biedne Home. Chociaz wprost trzeba powiedziec, ze to uklon tylko dla amerykanów.

Odnośnik do komentarza

Juchy ty o KZ2 tak na serio? Pytam poważnie, bo wiesz, możesz moje zdanie mieć głęboko w du..., ale tak sie składa, ze KZ2 jest uznawany za najładniejszy tytuł na PS3 (i nie tylko na PS3). Mowa o serwisach internetowych, zachodnich magazynach, krajowych (np. PSXE, czy N+). Wystarczy poczytać recenzje, a będziesz wiedział jakie jest zdanie "mas" na temat oprawy KZ2.

 

Jeżeli chcesz podyskutować, to temat o KZ2 znajdziesz bez problemu. EOT.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Jezeli cię to podbuduje na duchu, to i ja uważam KZ2 za najładniejszą grę tej generacji (póki co), która graficznie je na śniadanie Halo 3.

No i o to mi chodzi, o stronę techniczną, która jak słusznie zaznaczyłeś, zjada H3, CoD i inne fpsy. Na ciebie zawsze można liczyć :) Aby tak miła atmosfera się utrzymała, dodam, że Halo 3 ma najlepszy multiplayer, co podkreślałem niejednokrotnie i zdanie nie zmieniam :)

 

Odnośnik do komentarza

MS nic nie pokazal ??, hehe, ta konferencja dokopala niezmiesko :). Forza Motorsport 3 - gra przez ktora juz nikt nie czeka na Gran Tusrimo 5 jakby to bylo nie wiadomo co. Ten tytul pokazuje POWER X360. Do tego zapowiedzieli MGS na X360. Do tego dochodzi Splinter Cell. Co z tego ze pokazali cos dla Casuali ??. Mnie to nie przeszkadza. Wystarczy mi to co juz mam i to co bedzie (Gears of War 3 kiedys tam). KOCHAM CIE MICROSOFT ZA DZISIAJ !!:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...