Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, to musimy jakiś klub dla powalonych założyć :D , także uważam że ten cyber głos jest mega w dechę..

Było by jeszcze niesamowicie gdyby dodali "double kill" hahahah.....

 

A co do zawiech...to pewnie jak z RROD-em, niektórzy mają go a co niektórzy nie..;)

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Wierząc Wikipedii prawdopodobnie będzie z nami do 4 lutego.Ale ja o nie o tym chciałem, tak jak wspomnieliście demo masakrycznie wciąga, 20 h na liczniku a mnie ciągle mało, a to przecież tylko jedna mapa, fuuu@k ! Takiego wciągającego bagna to ja od roku nie miałem , gdzie nawet przed wyjściem do pracy (retro z DEMO BC2) muszę zawsze parę partyjek pyknąć i za każdym razem obiecując sobie że to ostatnia :D.

 

Oj dawno nie grałem w tak świetnie z balansowaną rozgrywkę, wszystko jest doszczętnie przemyślane i tak począwszy od wyposażenia, które działania są uzależnione od zasilanej BATERII.Wszystko sprowadza się właśnie do niej.Sprint,wyskok,obrona ba nawet uderzenie z łokcia z używa cała energie. Bez niej jak bez wody ;) Co prawda zapożyczeń z rozgrywki od konkurencji jest sporo ale wypadaja o NIEBO lepiej m.in. od takiego Halo Reach gdzie możliwość ograniczonego biegania była zupełnie nie trafionym pomysłem i dziwnie ograniczonym .... itd. Przypadku Crysis2 ma swoje mocne strony np. sam fakt chwilowego braku energii w baterii nieźle podnosi adrenaline, dobrze że to trwa tylko krótką chwilę ;) W rozgrywce zabawy co nie miara i tak na każdy sposób wykręcone przeze mnie akcje mógłbym opisywać bez końca.Podobnie dopieszczona strona wizualna i nowy prezentujący się CryEngine 3, pokazuje naprawdę POWERA ! O detalach audio już nie wspomnę i tak efekt uśmiercenia wydobywający się dzwięk braku pulsu, założenia zbroi, wyczerpującej czy też naładowanej baterii jest po prostu MEGA KOZACKI. Jednym słowem rewelka !!!

Od lat podziwiałem prace współtwórców m.in. nieśmiertelnego Perfect Darka czy Golden Eye jeszczee z N64, wierząc że jeszcze powróci ich chwila wielkiego comebacku i zmiażdżeniu konkurencji co prawda wykruszonego już nie co ale pozostała jeszcze iskierka tamtych uzdolnionych programistów i mocno Wierze że ta gra namiesza nieźle na rynku a pan Kotick pewnie już trzęsie nieźle portkami.Aż strach pomyśleć co pokaże nam singiel i jak będzie sie reprezentować, pozostaje tylko czekać do premiery, składając przy tym już teraz preorder na ultimie, wróżąc i jednocześnie to wiedząc że szykuje się MEGA HIT na 100 % !

 

Oby do marca !

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Mam cicha nadzieje, ze w singlu akcja w pewnym momencie przeniesie sie na wyspe, chcialbym zobaczyc jak w takim srodowisku radzi sobie ten engine na 360tce. Fabularnie latwo byloby to wytlumaczyc, a episod nie musialby byc jakis dlugi.

 

PS. Mozecie mnie zaliczyc do tych jebnietych co zatrzymuja sie by posluchac tego cybernetycznego glosu :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

dzisiaj pograłem więcej i naprawdę przyjemnie się gra, od czasu bc2 nic mi się tak nie spodobało w kwestii online. Bardzo dobre wyważenie gry, różne zdolności, w koncu można się wspiąć w stylu mirros edge co dodaje dużo funu/możliwości no i kapitalna oprawa która ciągle zachwyca :P

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

jak ledwie chodzi na x360 ? płynność przypomina CODa, wtf?

 

Mapka jest normalnych rozmiarów, w końcu jesteśmy na dachu wieżowca i mamy panoramę na całe miasto, miejsca gdzie można wejść na mapie jest sporo.

 

 

Nowy trailer gruby, widać że będzie fajny moment w nocy nad brzegiem rzeki z panoramą NYC.

Odnośnik do komentarza

trailer fajny ale.... ta gra ledwie chodzi na x360 ta mapa z multi jest mała aż strach pomyśleć jakie dropy animacji będą singlu gdzie teren będzie rozległy :(

 

Też bym się tego obawiał gdyby nie to że "dziś" nie przejdzie - choćby - średnioniepłynna animacja .

Na pewno natomiast nie będzie grafa tak wyglądać jak na mocnym (średniomocnym ?) PC .

Tą grę tworzą ludzie/zespół od PRAWIE GENIALNEGO "Goldeneye" z N64 ?

Odnośnik do komentarza

Tak, tak pozostała ich jeszcze cząstka :) i jestem z tego faktu niezmiernie szcześliwy, w końcu wraz reszta ekipy Crytek będa wstanie dokonać "cudu" i skupic sie nie na warstwie wizualnej w której ostanio nie byli zbyt dobrzy, przykład efektu prac w Free Radical...

 

Mapka w demie jest jak dla mnie za mała

 

Jak dla mnie idealne, jest nastawienie na szybka akcje i tutaj pomieszczenie się sprawdza, jakoś nie mam zamiaru szukac się pół godziny, tym bardziej że likwidacja przynosi niezła frajdę i można ją wykonąc na wiele sposobów, zależy tylko co w danej chwili sobie upatrzysz.Na początku był to dla mnie kamuflaż z czasem przerzucając się na czystą akcje próbując sił też jako snajper wskakując na sam wierzchołek szklarni a ostatnio radochę sprawia mi hologram nie ma to jak robić kogoś w h@ja :rolleyes: Podobnie jest z upatrzeniem sobie miejscówki i czekając na przynętę potrafią się tworzyć kilkuminutowe akcje i to tylko w jednym miejscu, ehh jaram się i myślę tylko o tym kiedy znów w nia pyknę....Skoro tak ciasno to polecam BC2 ;) nie ujmując przy tym mojej ulubionej gierce :P

 

A tak odnośnie wydanej u nas wersji ma byc w pełni spolszczona, nie wiem czy już zacząc sie obawiac i usłyszeć tekst w drętwym polskim tłumaczeniu m.in. przy założeniu pancerza :huh:

Odnośnik do komentarza

Panowie chodzi o to że taki COD MW2 który ma na karku prawie 2 lata chodzi w 60 klatkach i wygląda lepiej od Crysisa który ma dopiero wyjść dla mnie to oznacza jedno jak się chce to można.Nie mówię ze grafa jest słaba jest po prostu schludna ale nie ma tu jakiś fajerwerków aby to wszystko nie mogło śmigać lepiej,Nie spinajcie się za bardzo przynajmniej ja mam takie odczucia :teehee: co nie zmienia faktu ze chyba sobie go kupię :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.