Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że kampania będzie z czasem monotonna. Widziałem kilka filmików i wciąż przewijają się te same schematy. Albo widziałem podobne filmy, albo mam rację. Jak dla mnie ta gra pokaże pazura podczas multiplayer'a, o czym możemy przekonać się w moim poprzednim poście, w którym zawarłem film z rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Beta na PC działa w DirectX 9, nie można włączyć DX10 ani DX11, tak więc darujcie sobie porównania, przy DX10 nie mówiąc DX11 zobaczycie przepaść w oświetleniu/cieniach/detalach tekstur!

 

Eee... no i co z tego?

 

To chyba oczywiste że max detale na DX11 (który wcale tak wiele w grafice nie zmieni, ale to szczegół) będzie wyglądał sporo lepiej... tylko jakim kosztem? Jakiego kompa trzeba będzie mieć do tego?

 

Nie rozumiem po co tu porównywać 5 letni sprzęt za 800zł z kompem za parę patyków... ważne że wygląda rewelacyjnie i tak, czyż nie?

 

 

 

klimat NYC kapitalny, ciekawe tylko czy fabuła będzie coś sobą reprezentować.

Odnośnik do komentarza

Dobrze zrozumiałeś wyleźli spod ziemi.

 

Może fabuła nie będzie taka zła,nawiązania do pierwszej częsci, nowy gatunek ufoli może by nieźle.

 

Ciekawi mnie ta fala, może zrobią z wodą tak jak w jedynce z lodem.

Zatopiony NY fajnie by było.

 

Nawiazania beda, skoro jest Prophet to i pewnie Psycho sie pojawi. Nie obrazilbym sie gdyby swoje 5 minut mial tez Nomad.

 

O ile dobrze pamietam obcy pod koniec jedynki wyslali w glab kosmosu sygnal SOS. Wegetowali na naszej planecie przez 2 miliony lat wiec scenarzysci maja pole do popisu.

Odnośnik do komentarza

Jest bombowo, nie bedę sciemiał pograłem u kolegi i naprawde gra robi..Tutaj Crytek odwalił kawał dobrej roboty, gra wymiata , zamiata wbija w podlogę, szkoda tylko że tak na upartego korzystając tylko z kamflażu mozna praktycznie przejść cały układ prawie bez wystrzału. Warto poczekać złożyc preordera i wydac na nią każde pieniażki, ja łykam z zamknietymi oczami z tym ze wersje PC bo mam crosfire 5850 wiec mam nadzieje załapać sie na najwyższe ustawienia. Pozdrawiam właśnie z Nowego Yorku... tak apropo nie chciałbym oglądać tego miasta w takim stanie..ale to tylko dygresja..:)

Odnośnik do komentarza

Wszystko na to wskazuje:

 

QASdz.png

 

PS. Podobno poprawili melee w multi. Teraz by zabic trzeba uderzyc 2 razy bez armora, 3 razy z armorem lub raz od tylu. Jezeli faktycznie tak jest to milo, ze Crytek poprawilo jedna z bardziej upierdliwych rzeczy.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...