Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam betę na PC, nie ruszam singla ani multi - pogram na konsoli .Ale w wersji PC jest coś co będzie rządzić - Sandbox editor 3 a dzięki niemu - MODY.

Mogliby umieścić uproszczony edytor map na konsole na wzór tego z Far Cry 2.

No ale który z wydawców dałby graczom konsolowym takie narzędzie? EA też liczy na kasę z map-packów.

 

BTW: W plikach gry znalazłem folder DLC a w nim 4 puste foldery o nazwach: Central Station, Roosevelt, Subway oraz Tankerwhistling.gif

 

BTW2: Zamówiłbym preorder ale słyszałem że gra ma być dubbingowana i czekam na jakieś konkretne info.

 

Wiecie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Nie no gierka jst naprawde mocna, efekty dzwiekowe rządzą. Ja bym ja okreslił jako bardzo profesjonalna produkcję dopracowaną w każdym calu, dodatkowo ciekawe poziomy oraz walki uliczne. Jasne ze mozna napisac " ale to juz było" pewnie ciezko wymyslic cos nowego z tym ze Crysis 2 wyroznia sie perfekcyjnym dopracowaniem szczegołow, no i co Nowy York to Nowy York a lokacje sa odzwierciedlone idealnie, naprawde mocna gierka i napewno nie nudna , caly czas cos sie dzieje bardzo duzo akcji ze snajperką,a to ze musimy przejsc pare metrow z jednej lokacji do druguej chyba nie dziwi. W tej becie jest mnostwo bugow ale jak to doszlifuja to bedzie pozycja must have

Edytowane przez Apollo302
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja bym nie inwestował w preordera. Preordery w USA są tak niskie, że gra pewnie wy(pipi)i się na pysk jeszcze gorzej niż Bulletstorm. Wniosek ? Cena szybko spadnie, a jak kogoś interesuje online to może się okazać, że nie będzie za bardzo z kim grać :P

Odnośnik do komentarza

Co to ma być ? ten ranking to chyba z dupy wzięli milion preorderów na Pokemona ? a 50k na crysis'a ?... lepiej poczekać na finalne wyniki sprzedaży w pierwszych dwóch tygodniach a przede wszystkim na recenzje

Bynajmniej ja kupuję tą grę w ciemno i nie ma h*ja we wsi wink.gif

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...